2022 Playoffs

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

logo5
Мнения: 186
Регистриран на: 09 фев 2017 01:53
Контакти:

Re: 2022 Playoffs

Мнениеот logo5 » 17 апр 2022 18:41

rmfan5 написа:
logo5 написа:
rmfan5 написа:Извадка на няколко мнения от post-game темата в редита за Юта - Мавс не че доказват нещо просто тема за размисъл :), понеже се сещам че по-едно време имаше хейт по Гоберт тук как не ставал за нищо защото защита на периметър играчи на Джаз я няма никаква

Да, но това не е хейт, а самата истина, за нищо не става в атака, никаква игра няма в атака, той един елементарен спин като е с топката не може да направи, да не говорим, че няма никакви движения, не може да си създаде сам ситуации за кош, не може да подава не може и да стреля. Ам какво може да прави заслони за 200 милиона ли. Ам да отиде той да играе защита на периметъра нали е най-добрия защитник в света


Да значи не съм бъркал че беше от твоя страна :)
Тези 200 милиона ще кажеш че от твоя джоб му ги дават :D
Както има играчи които са много силни само в атака така има и такива които са много силни в защита.
Уестбрук взима 44М, Бийл ще го макснат, Тобиас прави по 35М, Кайри някой ще му даде 40+, КАТ прави по 30М, Тоунс и той е 30М+, Уигинс 30М+, Майкъл Портър го макснаха Денвър, мога да продължавам с още супер много примери, в днешно време най-добрите играчи правят големи пари и ако не искаш да ги загубиш трябва да им ги дадеш или се дават на база потенциал, да се съди играч в даден момент по това колко взема за целия си договор няма много логика.

Като минахме през парите да се фокусираме на играта, да няма някъде закон че Гоберт трябва да е някакъв 30+ скорър че това толкова те дразни при него?
Второ има играчи които влияние в атака се отрязава в действията им без топка.
Руди прави по 16 точки на мач при 71% успеваемост с което заема първо място в лигата няма друг "rim running center" с толкова висок процент.
Една справка този сезон има 362 опита от паркета като от тях 100 са unassisted явно може да си създава и сам някакви положения.
Интересно как като е толкова зле в атака прави по 16 точки което не е никък малко за ролята която изпълнява.
И това всичко изключва че e супер "under used" щото освен Конли нямат един читав играч който да може да използва "rim running center"-и.

logo5 написа:Ам да отиде той да играе защита на периметъра нали е най-добрия защитник в света


Баскетболът е отборен спорт, това е все едно аз да кажа за играчи които единственото им умение е да вкарват по 60 вместо по 30.
Тая работа може да я върши и някой играч и за тройно по-малко пари. Всичките му точки са само от забивки и то след алей ъп или след борба в атака. Общо взето никакъв принос няма в атака, какво толкова си се влюбил в този некадърник дето няма нито едно баскетболно умение, ама нито едно, подчертавам баскетболно. Играчи за много по-малко пари могат да вършат същата работа. Просто Рудито не става за втори най-добър играч в отбор с шампионски претенции. Поне да беше някакъв добър подавач, че да има едно баскетболно умение

muhaha
Мнения: 49
Регистриран на: 12 яну 2019 18:42
Контакти:

Re: 24

Мнениеот muhaha » 17 апр 2022 18:47

Drunken_Master написа:
Buck32 написа:И какво викаш е правил Пау в Ню Йорк?

Ами игра за Никс ?

Сто процента истина, заедно цъкахме на паркета по 10-ана асистенции правех благодрение на него.
Къде е линка за канала лъжлива М*Р*О

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20446
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

24

Мнениеот Drunken_Master » 17 апр 2022 18:48

muhaha написа:
Drunken_Master написа:
Buck32 написа:И какво викаш е правил Пау в Ню Йорк?

Ами игра за Никс ?

Сто процента истина, заедно цъкахме на паркета по 10-ана асистенции правех благодрение на него.

Тъй, де за Чикаго... Моя грешка ! И аз откачих вече...
Имаш поща !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Buck32
Мнения: 1646
Регистриран на: 20 мар 2020 16:33
Контакти:

Re: 24

Мнениеот Buck32 » 17 апр 2022 18:58

Drunken_Master написа:
muhaha написа:
Drunken_Master написа:
Buck32 написа:И какво викаш е правил Пау в Ню Йорк?

Ами игра за Никс ?

Сто процента истина, заедно цъкахме на паркета по 10-ана асистенции правех благодрение на него.

Тъй, де за Чикаго... Моя грешка ! И аз откачих вече...
Имаш поща !


Страхотно, един от любимите ти играчи, а не знаеш къде е играл:)
За младото лъвче Лин на 26-27 години да не говорим.

Ще опитам за последно - нищо от това не е кой знае колко важно. И не си струва да се коментират половината ти постове с лаф като "той мисли, че Джереми Лин е бил звезда и че Пау Гасол е играл в Никс". Това ми беше идеята - по-малко негативизъм. Знам че си има хора, за които това е доста трудно, но ми се ще да си говорим тук малко по възпитано.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20446
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

!

Мнениеот Drunken_Master » 17 апр 2022 19:01

Не, бе... Мани майтапа, ама наистина изключих. Даже имам потник на Пау в Булс, дето го подари брат ми. Както и да е... Майната му ! Той Фил наистина го искаше много в Никс между другото...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2592
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: 2022 Playoffs

Мнениеот rmfan5 » 17 апр 2022 19:16

logo5 написа:
rmfan5 написа:
logo5 написа:
rmfan5 написа:Извадка на няколко мнения от post-game темата в редита за Юта - Мавс не че доказват нещо просто тема за размисъл :), понеже се сещам че по-едно време имаше хейт по Гоберт тук как не ставал за нищо защото защита на периметър играчи на Джаз я няма никаква

Да, но това не е хейт, а самата истина, за нищо не става в атака, никаква игра няма в атака, той един елементарен спин като е с топката не може да направи, да не говорим, че няма никакви движения, не може да си създаде сам ситуации за кош, не може да подава не може и да стреля. Ам какво може да прави заслони за 200 милиона ли. Ам да отиде той да играе защита на периметъра нали е най-добрия защитник в света


Да значи не съм бъркал че беше от твоя страна :)
Тези 200 милиона ще кажеш че от твоя джоб му ги дават :D
Както има играчи които са много силни само в атака така има и такива които са много силни в защита.
Уестбрук взима 44М, Бийл ще го макснат, Тобиас прави по 35М, Кайри някой ще му даде 40+, КАТ прави по 30М, Тоунс и той е 30М+, Уигинс 30М+, Майкъл Портър го макснаха Денвър, мога да продължавам с още супер много примери, в днешно време най-добрите играчи правят големи пари и ако не искаш да ги загубиш трябва да им ги дадеш или се дават на база потенциал, да се съди играч в даден момент по това колко взема за целия си договор няма много логика.

Като минахме през парите да се фокусираме на играта, да няма някъде закон че Гоберт трябва да е някакъв 30+ скорър че това толкова те дразни при него?
Второ има играчи които влияние в атака се отрязава в действията им без топка.
Руди прави по 16 точки на мач при 71% успеваемост с което заема първо място в лигата няма друг "rim running center" с толкова висок процент.
Една справка този сезон има 362 опита от паркета като от тях 100 са unassisted явно може да си създава и сам някакви положения.
Интересно как като е толкова зле в атака прави по 16 точки което не е никък малко за ролята която изпълнява.
И това всичко изключва че e супер "under used" щото освен Конли нямат един читав играч който да може да използва "rim running center"-и.

logo5 написа:Ам да отиде той да играе защита на периметъра нали е най-добрия защитник в света


Баскетболът е отборен спорт, това е все едно аз да кажа за играчи които единственото им умение е да вкарват по 60 вместо по 30.
Тая работа може да я върши и някой играч и за тройно по-малко пари. Всичките му точки са само от забивки и то след алей ъп или след борба в атака. Общо взето никакъв принос няма в атака, какво толкова си се влюбил в този некадърник дето няма нито едно баскетболно умение, ама нито едно, подчертавам баскетболно. Играчи за много по-малко пари могат да вършат същата работа. Просто Рудито не става за втори най-добър играч в отбор с шампионски претенции. Поне да беше някакъв добър подавач, че да има едно баскетболно умение


Гоберт въобще не ми е любимец просто му се сипва супер много хейт от който голяма част не заслужава.
Да кажеш че няма баскетболни умения е нелепо да кажеш че няма никакъв принос в атака също.
Дай да ги видим кои са тези играчи и защо те не печелят DPOY.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44194
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: 24

Мнениеот rhaegar » 17 апр 2022 19:44

logo5 написа:
Drunken_Master написа:ЛОГО5, изгледай това клипче и си кажи мнението. Нямаше ли огромна доза слабо актьорско майсторство от страна на Мамбата с цел да уязви младото лъвче Лин. Наблюдавай го как ръкомаха като регулировчик... ;)
https://www.youtube.com/watch?v=3mpj2n8 ... =emb_title
Първо аз съм на принципа за умрелите или добро или нищо. Второ не помня как е завършил мача, но фаулът трябваше да стане още в началото на атаката им. Нямаше актьорско майсторство, защото Коби видимо много се ядоса, че трябваше да минат 12 секунди ли колкото минаха преди да фаулира. Това, че си треньор не означава, че винаги вземаш правилни решение. В случая Коби просто се ядоса и това е. По отношение на Лин той си слушаше указанията на треньора и се озова малко в ничия земя, защото и той знаеше, че трябва да фаулира, но погледна 3 пъти ли колко беше към треньора


Всичко се свежда до това трябва ли да се направи фаул веднага, да или не? След като отговорът е очевидно да, значи единственият в ситуацията който може да бъде винен за нещо е треньорът. Лин е прав за себе си, защото в крайна сметка Коби не би трябвало да е човекът вземащ решението, въпреки че много добре знае че се допуска грешка. Коби също е прав да се ядосва, защото треньорското решение намалява шансовете мачът да бъде спечелен. А Коби искаше да спечели всеки мач, независимо срещу кого и за какво играе.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

logo5
Мнения: 186
Регистриран на: 09 фев 2017 01:53
Контакти:

Re: 2022 Playoffs

Мнениеот logo5 » 17 апр 2022 19:44

rmfan5 написа:
logo5 написа:
rmfan5 написа:
logo5 написа:
rmfan5 написа:Извадка на няколко мнения от post-game темата в редита за Юта - Мавс не че доказват нещо просто тема за размисъл :), понеже се сещам че по-едно време имаше хейт по Гоберт тук как не ставал за нищо защото защита на периметър играчи на Джаз я няма никаква

Да, но това не е хейт, а самата истина, за нищо не става в атака, никаква игра няма в атака, той един елементарен спин като е с топката не може да направи, да не говорим, че няма никакви движения, не може да си създаде сам ситуации за кош, не може да подава не може и да стреля. Ам какво може да прави заслони за 200 милиона ли. Ам да отиде той да играе защита на периметъра нали е най-добрия защитник в света


Да значи не съм бъркал че беше от твоя страна :)
Тези 200 милиона ще кажеш че от твоя джоб му ги дават :D
Както има играчи които са много силни само в атака така има и такива които са много силни в защита.
Уестбрук взима 44М, Бийл ще го макснат, Тобиас прави по 35М, Кайри някой ще му даде 40+, КАТ прави по 30М, Тоунс и той е 30М+, Уигинс 30М+, Майкъл Портър го макснаха Денвър, мога да продължавам с още супер много примери, в днешно време най-добрите играчи правят големи пари и ако не искаш да ги загубиш трябва да им ги дадеш или се дават на база потенциал, да се съди играч в даден момент по това колко взема за целия си договор няма много логика.

Като минахме през парите да се фокусираме на играта, да няма някъде закон че Гоберт трябва да е някакъв 30+ скорър че това толкова те дразни при него?
Второ има играчи които влияние в атака се отрязава в действията им без топка.
Руди прави по 16 точки на мач при 71% успеваемост с което заема първо място в лигата няма друг "rim running center" с толкова висок процент.
Една справка този сезон има 362 опита от паркета като от тях 100 са unassisted явно може да си създава и сам някакви положения.
Интересно как като е толкова зле в атака прави по 16 точки което не е никък малко за ролята която изпълнява.
И това всичко изключва че e супер "under used" щото освен Конли нямат един читав играч който да може да използва "rim running center"-и.

logo5 написа:Ам да отиде той да играе защита на периметъра нали е най-добрия защитник в света


Баскетболът е отборен спорт, това е все едно аз да кажа за играчи които единственото им умение е да вкарват по 60 вместо по 30.
Тая работа може да я върши и някой играч и за тройно по-малко пари. Всичките му точки са само от забивки и то след алей ъп или след борба в атака. Общо взето никакъв принос няма в атака, какво толкова си се влюбил в този некадърник дето няма нито едно баскетболно умение, ама нито едно, подчертавам баскетболно. Играчи за много по-малко пари могат да вършат същата работа. Просто Рудито не става за втори най-добър играч в отбор с шампионски претенции. Поне да беше някакъв добър подавач, че да има едно баскетболно умение


Гоберт въобще не ми е любимец просто му се сипва супер много хейт от който голяма част не заслужава.
Да кажеш че няма баскетболни умения е нелепо да кажеш че няма никакъв принос в атака също.
Дай да ги видим кои са тези играчи и защо те не печелят DPOY.
Един Бам Адебайо примерно топ защитник, един Джарен Джаксън примерно топ защитник. Кое е нелепо е, ти знаеш ли какво значи баскетболни умения ( стрелба, пас, дрибъл, фуутуърк ). Може ли да стреля - не, може ли да подава- не, може ли да дриблира- не, може ли да играе с гръб - не. Ще даваме 200 милиона за заслончета и някоя друга борба в атака, аре малко по сериозно, а

ReBorn1982
Мнения: 8318
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Лин !?

Мнениеот ReBorn1982 » 17 апр 2022 19:52

rhaegar написа:Колкото до ситуацията с Коби, какво има да говорим? Ако Брайънт ти казва да фаулираш го правиш, не стоиш като пън.


ИзвинИ, ама Коби Брайънт не е ли играч, а не треньор ??!

Една от причините Лейкърс да буксува толкова много години (Дисниленд титлата е епизодичен фойерверк) е май точно защото организацията слугува на разни супер звезди и реално те я управляват спортно-технически. Визирам Брайънт и после ЛеБрон Джеймс. Взеха се купища безумни решения, а за велик франчайз като Лейкърс изпускането на плейофи е вече редовно събитие. Но единствената политика е да не разсърдим мулти милионната звезда, нищо че тя вече се изживява и като треньор, и като мениджър. И закопава с решенията си настояще и бъдеще.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44194
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Лин !?

Мнениеот rhaegar » 17 апр 2022 19:54

ReBorn1982 написа:
rhaegar написа:Колкото до ситуацията с Коби, какво има да говорим? Ако Брайънт ти казва да фаулираш го правиш, не стоиш като пън.


ИзвинИ, ама Коби Брайънт не е ли играч, а не треньор ??!

Една от причините Лейкърс да буксува толкова много години (Дисниленд титлата е епизодичен фойерверк) е май точно защото организацията слугува на разни супер звезди и реално те я управляват спортно-технически. Визирам Брайънт и после ЛеБрон Джеймс. Взеха се купища безумни решения, а за велик франчайз като Лейкърс изпускането на плейофи е вече редовно събитие. Но единствената политика е да не разсърдим мулти милионната звезда, нищо че тя вече се изживява и като треньор, и като мениджър. И закопава с решенията си настояще и бъдеще.


Да, аз по-надолу уточних. Абсолютно е така и Лин не е виновен в ситуацията.

Иначе всеки отбор взима решения с цел да угоди на звездата си, това е практика, а не изключение.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта