Висша лига - сезон (2019-20)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот SilentKiller » 02 ное 2019 23:25

Soulen написа:
SilentKiller написа:Значи уж ПШ е най-силното първенство и в същото време такъв аматьор като Пеп (по вашите думи) го печели 2 пъти подред, нещо непостигано от времето на Съра. Много си противоречите. :roll: Значи явно не е толкова силно това мегапървенство... Кога последно английски мениджър стана шампион на Англия ? Може да се върнете доста назад в архивите на миналия век/миналото хилядолетие (както си изберете). Да не задавам другия въпрос от създаването на ПШ колко пъти отбор с английски капитан на състава е ставал шампион. :lol: :mrgreen:

Чеп не е слаб треньор, просто е доста прехвален. Когато постигне успехи с отбор, който не е мегафаворита и му се налага да прави отбор от играчи, които не са му подходящи за стила на игра, тогава ми се обади.

Еми профилите на треньорите са различни. Гуардиола, Моуриньо, Алегри, Валверде са силни в шампионатни маратони, другия полюс са такива като Анчелоти, Клоп, Зидан, Рафа Бенитес, които са специалисти в елиминации и успехите им са повече там, отколкото във вътрешен шампионат. А това, което си написал, никой уважаващ себе си треньор няма да се наеме да прави - освен ако не е мазохист или някой отчаян за пари, понеже никой не го иска. :lol:

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44153
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот rhaegar » 02 ное 2019 23:45

kircho_baretata написа:Контузиите са низ от много обстоятелства време е да го осъзнаете. Основния фактор са хамалските влизания това е факт.


Не че нещо, ама един скъсан ахилес или коленни връзки могат да бъдат (а и доста често са) абсолютно безконтактни контузии. А и двете вадят играч за по 7-10 месеца от терена.
Да не кажа, че е по-добре някой хамал да счупи крака на играч, отколкото да същия да скъса връзки на тренировка. Да счупванията са по-брутални на външен вид, но едва ли някой лекар в тия отбори би допуснал костта да зарасне накриво. Отделно след тях не губиш почти нищо от физическите си данни. При скъсванията много рядко се връщат на същото ниво, че повечето и не се.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6153
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот KOPScousers » 02 ное 2019 23:53

SilentKiller написа:Нали вече имат зимна пауза и там. Няма да играят пияни на Нова година като преди. :lol:

П.С. Какъв полуфинал, аз ви гавря и троля от години, много преди мачовете тая пролет. Най-смешния отбор в най-смешното първенство, чиито имидж е спасяван от чужденците. Иначе както вече писах ще сте на едно ниво с шотландската лига. :mrgreen:

Оф, ние ако сме най-смешния отбор и ВЛ е най-смешното първенство, то вие не знам какви сте. :lol:

Цял свят се смее на героизмите ви през последните 2 сезона, навсякъде е пълно с подигравки с вас, пък нека ние сме най-смешния отбор. Преди Меси колко пъти бяхте европейски шампион? А титли на Испания? Имате късмет, че един от най-големите футболни гении играе вече толкова години за този отбор, че иначе нямаше да ви е толкова весело, можеше и с вас да се гаврят и тролят от години. Не мога да повярвам, че има някакви психари, които мислят, че действително ще сте по-добре, след като Меси се пенсионира... :lol:

[offtopic]Пък за зимната пауза пак си нещо в грешка. Пауза през декември няма да има, а чак февруари. Пак ще се играе на градус. 8-)[/offtopic]
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9157
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот Soulen » 02 ное 2019 23:56

KOPScousers написа:
SilentKiller написа:Нали вече имат зимна пауза и там. Няма да играят пияни на Нова година като преди. :lol:

П.С. Какъв полуфинал, аз ви гавря и троля от години, много преди мачовете тая пролет. Най-смешния отбор в най-смешното първенство, чиито имидж е спасяван от чужденците. Иначе както вече писах ще сте на едно ниво с шотландската лига. :mrgreen:

Оф, ние ако сме най-смешния отбор и ВЛ е най-смешното първенство, то вие не знам какви сте. :lol:

Цял свят се смее на героизмите ви през последните 2 сезона, навсякъде е пълно с подигравки с вас, пък нека ние сме най-смешния отбор. Преди Меси колко пъти бяхте европейски шампион? А титли на Испания? Имате късмет, че един от най-големите футболни гении играе вече толкова години за този отбор, че иначе нямаше да ви е толкова весело, можеше и с вас да се гаврят и тролят от години. Не мога да повярвам, че има някакви психари, които мислят, че действително ще сте по-добре, след като Меси се пенсионира... :lol:

[offtopic]Пък за зимната пауза пак си нещо в грешка. Пауза през декември няма да има, а чак февруари. Пак ще се играе на градус. 8-)[/offtopic]

Един фен на МЮ преди време ми разправяше, че искал Съра да се пенсионира вече, за да видел нещо различно в отбора, че му омръзнало едни и същи слабости. Те така ще е и след Меси. Да пита Реал дали са много добре сега без Роналдо.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

kircho_baretata
Мнения: 637
Регистриран на: 10 окт 2018 09:37
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот kircho_baretata » 03 ное 2019 00:05

rhaegar написа:
kircho_baretata написа:Контузиите са низ от много обстоятелства време е да го осъзнаете. Основния фактор са хамалските влизания това е факт.


Не че нещо, ама един скъсан ахилес или коленни връзки могат да бъдат (а и доста често са) абсолютно безконтактни контузии. А и двете вадят играч за по 7-10 месеца от терена.
Да не кажа, че е по-добре някой хамал да счупи крака на играч, отколкото да същия да скъса връзки на тренировка. Да счупванията са по-брутални на външен вид, но едва ли някой лекар в тия отбори би допуснал костта да зарасне накриво. Отделно след тях не губиш почти нищо от физическите си данни. При скъсванията много рядко се връщат на същото ниво, че повечето и не се.

Напълно съгласен съм с теб. Имам предвид, че дори и тези наистина ужасни контузии които си изброил често се случват след твърди единоборства. Не че някой е застрахован докато си тича де.

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот Real » 03 ное 2019 01:48

KOPScousers написа:
SilentKiller написа:Нали вече имат зимна пауза и там. Няма да играят пияни на Нова година като преди. :lol:

П.С. Какъв полуфинал, аз ви гавря и троля от години, много преди мачовете тая пролет. Най-смешния отбор в най-смешното първенство, чиито имидж е спасяван от чужденците. Иначе както вече писах ще сте на едно ниво с шотландската лига. :mrgreen:

Оф, ние ако сме най-смешния отбор и ВЛ е най-смешното първенство, то вие не знам какви сте. :lol:

Цял свят се смее на героизмите ви през последните 2 сезона, навсякъде е пълно с подигравки с вас, пък нека ние сме най-смешния отбор. Преди Меси колко пъти бяхте европейски шампион? А титли на Испания? Имате късмет, че един от най-големите футболни гении играе вече толкова години за този отбор, че иначе нямаше да ви е толкова весело, можеше и с вас да се гаврят и тролят от години. Не мога да повярвам, че има някакви психари, които мислят, че действително ще сте по-добре, след като Меси се пенсионира... :lol:

[offtopic]Пък за зимната пауза пак си нещо в грешка. Пауза през декември няма да има, а чак февруари. Пак ще се играе на градус. 8-)[/offtopic]

Брат, докарваш му истерия, гастро-езофагеален рефлукс и свободно изпускащи сфинктери. Пощади го поне малко.
Барса я е имало преди Меси, ще я има и след него! И ще печели точно толкова, колкото преди него! По една ШЛ на стотина години...
Примерно.
Ако не купят Хендо и Ориги, де...

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот Real » 03 ное 2019 01:50

SilentKiller написа:...Абе боклуко лузърски докерско-хамалски безтитленски...

Пич, чети и взимай мерки:
Изображение

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6153
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот KOPScousers » 03 ное 2019 08:37

Real написа:
SilentKiller написа:...Абе боклуко лузърски докерско-хамалски безтитленски...

Пич, чети и взимай мерки:
Изображение

Тва кученце наистина има нужда от ветеринар. Колко е прост и елементарен, от месеци не спира да лае и да сипе помия по чуждите отбори (най-вече по Ливърпул) и когато някой му отвърне с факти, обръща на нападки и обиди на лична основа, без дори да подозира кой стои зад написаното. Кой беше ти ве, бай хОй? Кой беше ти да ми даваш оценка какъв съм аз, тиньо долна? Оценката ми я е дал който трябва. Не знам колко още ще те търпят в този форум и се чудя дали изобщо има админи, на които им пука какво се случва тук. Всеки път 2 седмици почивка, връщаш се леееко по-цивилизован първите няколко дни, след което отново започваш да нареждаш наред и да обясняваш на хората кой какъв е. Чакай малко ве, г-н Купен ВАР, Барцата в кое десетилетие е печелила по 6,7 титли на Испания преди Меси ве, запознат? Отваряй уикипедията и чети, че почва да ти става навик да се изказваш неподготвен. Айде отивай да пиеш едно валидолче, че нещо пак ти се е раздумкало отцепничешкото сърчице. 8-)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот slash1912 » 03 ное 2019 08:42

SilentKiller написа:Абе боклуко лузърски докерско-хамалски безтитленски. Същото се говореше и след Стоичков, Роналдо, Ривалдо, Роналдиньо какво щяла да прави Барса. Ами появяват се нови герои даже по-добри от предишните и Барса продължава да печели трофеи регулярно. Така че не се тревожи за Барса след Меси какво щяла да представлява, идват нови поколения скаутските мрежи по цял свят работят на макс и ще намерят без проблем дори по-добри от днешните Меси и Роналдо и ще ги доставят на тепсия на еврограндовете, каквато е Барса в момента. А при сегашния тренд не се притеснявай, на всяко десетилетие Барса ще печели по 6-7 титли, Реал по 2 и една за Атлетико/Валенсия и евентуално Севиля, това е бъдещето докато евентуално някой астероид не удари Земята около 2050-2060 година, когато повечето от нас няма да са живи ! :lol: :mrgreen:

Що така си изпускаш нервите ,болен? :lol: Като гледам "новите герои" Коутиньо,Дембеле и Гризман бъдещето е блестящо направо :lol:
Ванга,за ШЛ нищо не си предвидил :cry: То там и с Меси отпаданията са четвъртфинал,полуфинал.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот Santiago Munezz » 03 ное 2019 09:43

Прекалено много внимание обръщате на този умствено изостаналия фен на отцепниците :lol:
Всъщност понякога е забавно да му чета избухванията, но повечето пъти е супер банален. :mrgreen:
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта