2019 NBA Playoffs

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20437
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Диема

Мнениеот Drunken_Master » 11 май 2019 20:09

Абсурд е да се гледа баскетбол с българските коментатори. Имаше един, дето не можеше да казва "р"... Звучеше нещо подобно: "Лебуон Джеймс гуабва топката и пуобива към коша на Сакуаменто..."
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: 2019 NBA Playoffs

Мнениеот bilyaletdinov » 11 май 2019 21:13

Все едно цял живот си слушал Кевин Харлан... :lol: верно момчето има нек'ви проблеми с няколко букви, но като цяло се интересува и чете доста. Прави не лоши коментари и в Евролигата.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20437
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Коментатори

Мнениеот Drunken_Master » 11 май 2019 21:18

bilyaletdinov написа:Все едно цял живот си слушал Кевин Харлан... :lol: верно момчето има нек'ви проблеми с няколко букви, но като цяло се интересува и чете доста. Прави не лоши коментари и в Евролигата.

Е, и ти ще се съгласиш, че вече ги няма класните коментатори, както едно време през социализма с Мичмана например...
Имаше едно култово: "Плашил плаши Буфон с плах удар...!"
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

muhaha
Мнения: 49
Регистриран на: 12 яну 2019 18:42
Контакти:

Re: !

Мнениеот muhaha » 11 май 2019 22:19

Drunken_Master написа:
muhaha написа:Много сектанти тук са се навъдели. Хил не става за нищо, Родни Худ тотална дупка, Ди Роуз е свършен за баскетбола. Това бяха мантрите на сектантите миналата година. Интересно къде е великия 'Крал' тая година по време на плейофите. Моля някой от сектантите да ми отговори.

Ти недей джафка насреща, а обясни, как (по твои думи) гледаш Въздушният от 1993-а година, а в същото време, зяпайки чалгарския ти канал в ютюб се натъкнах на странният факт, че си 88-ми набор. Благодаря за вниманието...


Нямам идея какво зяпаш и не ме интересува, на мен ми трябваха три опита да постна видео от тубата тук ама викаш имам чалгарски канал. Не знам наследствено ли е (придобито от мама и тати) или сам си развил умението да лъжеш наляво надясно, но ясно показва що за стока си. Почвам да разбирам ССС-та, с лъжлив п*мияр като теб трудно, бих казал невъзможно е да се води нормален диалог. Ясно е че си бил ядосан, че съм насолил любимата ти "Краличка" (макар и това да са обективните факти), но ако може да спреш да лъжеш няма да е зле. Според моите източници ти например си кривоглед пъпчасъл орунгел, а моите изтоцници за разлика от твоите са сигурни и на тях може да се вярва (Ян Бибиян и Червената Шапчица). Хайде сега посочи твоите и каква ми е връзката с въпросния канал с п*ъдни.

П.П. Прасни един линк да го видим тоя канал какво представлява. Между другото още си чакам извинението за предходните лъжи по мой адрес.
Къде е линка за канала лъжлива М*Р*О

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20437
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

!

Мнениеот Drunken_Master » 11 май 2019 22:34

Стига се обяснява... Ясно е, че си ти. Нали те попитах в "ония" сайт, дали ти си от въпросното пловдивско село. Отговора ти беше положителен. Колко пичове може да има от там с никнейм "muhaha" (колко оригинално) ?! Просто се рових в ютюб за разни проблеми с лаптопа ми (понеже Елиънуеъра ми изгорЕ) и се натъкнах на този канал, попитах те и ти ми отговори с "да".
Не ми подскачай като петле, че ще те направя смешен.
Между другото нямам абсолютно нищо против теб...дори ми е приятно да се дискутира с човек, запознат с баскетболната история (затова искам да прехвърля Йехова-та тук). Ама като пишеш глупости за "Лебронова секта", кой бил прост, кой бил умен и т.н. не си мисли, че няма да има и ответна реакция... Ясно е, че ти си въпросния muhaha, поне недей да лъжеш на всяка втора крачка...затова и не отговаряше няколко дни. Айде със здраве !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

muhaha
Мнения: 49
Регистриран на: 12 яну 2019 18:42
Контакти:

Re: !

Мнениеот muhaha » 11 май 2019 23:11

Drunken_Master написа:Стига се обяснява... Ясно е, че си ти. Нали те попитах в "ония" сайт, дали ти си от въпросното пловдивско село. Отговора ти беше положителен. Колко пичове може да има от там с никнейм "muhaha" (колко оригинално) ?! Просто се рових в ютюб за разни проблеми с лаптопа ми (понеже Елиънуеъра ми изгорЕ) и се натъкнах на този канал, попитах те и ти ми отговори с "да".
Не ми подскачай като петле, че ще те направя смешен.
Между другото нямам абсолютно нищо против теб...дори ми е приятно да се дискутира с човек, запознат с баскетболната история (затова искам да прехвърля Йехова-та тук). Ама като пишеш глупости за "Лебронова секта", кой бил прост, кой бил умен и т.н. не си мисли, че няма да има и ответна реакция... Ясно е, че ти си въпросния muhaha, поне недей да лъжеш на всяка втора крачка...затова и не отговаряше няколко дни. Айде със здраве !


А ве П*тьо на ли си на ясно че носиш наказателна отговорност за разпространяване на лъжи, къде е линка към въпросния канал бе лъжлив миш*ок.

Hahaha
(Гост) 15
отговор
01 май 2019 | 19:50
Еи muhaha ти от Белозем ли си ? И аз съм от там, ве. Кажи къде живееш :
Рейтинг:01
Рудник
(Гост)
01 май 2019 | 19:55
Селянчета, я сом от Суфето, бе, селяндури
Рейтинг:02
muhaha
(Гост)
01 май 2019 | 20:23
Е поне да беше измислил нещо по оригинално я Якоруда, я Полски Тръмбеш. Тоя Белозем освен майничкkите другите си нямат на представа къде се намира.
Рейтинг:12
muhaha
(Гост)
01 май 2019 | 20:34
Няма да ти кажа къде живея и не искам конфликти. Нямам намерение да се занимавам с побоища
Рейтинг:30
ххх
(Гост)
01 май 2019 | 21:02
muhaha можеш спокойно да му кажеш този е някой яко комплексиран мишок... мн лае а неможе да хапе
Рейтинг:22
muhaha
(Гост)
01 май 2019 | 21:17
Що е мен такива комплексарчета яко ме забавляват.

Покажи бе миш*ок лъжлив къде съм казал, че съм от това Пловдивсо село. В ония сайт вече под името Hahaha ли ше те познаваме. В по горно мнение цитираше дядо си, жалко че дядо ти не те е научил на обикновено достойнство или и той беше мишка като тебе.
Къде е линка за канала лъжлива М*Р*О

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20437
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

!

Мнениеот Drunken_Master » 11 май 2019 23:23

Ай, спри да спамиш с твоите глупости, ве... Ясно е, че си този, който имам в предвид.


П.С.
И кажи на гаджето си, да излезе да тича малко, че скоро ще я вкарваш с кран у вас. Много поздрави на Мишо Шамара от мен... И на Кондьо!
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20437
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

!

Мнениеот Drunken_Master » 12 май 2019 07:55

Франк Воджел е новият треньор на Лейкърс...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: 2019 NBA Playoffs

Мнениеот rhaegar » 12 май 2019 12:25

Мда, а лайното Кид ще му е асистент. Говори се, че двамата са били гласени за асистенти на Лу, но той не се е разбрал за финансовите си условия.

Ще видим как ще тръгнат нещата, но това е треньор който умее да развива играчи и има добра система в защита.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20437
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

ЛеБрон

Мнениеот Drunken_Master » 12 май 2019 12:52

rhaegar написа:Мда, а лайното Кид ще му е асистент. Говори се, че двамата са били гласени за асистенти на Лу, но той не се е разбрал за финансовите си условия.

Ще видим как ще тръгнат нещата, но това е треньор който умее да развива играчи и има добра система в защита.

Дали ще накара Леброната, да започне да играе в защита... Реторичен въпрос. :lol:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта