NBA 2018-2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Kamisha » 27 дек 2018 21:14

Хах,благодаря за загрижеността, но не съм пускал баскет от десетина години и мисля до плейофите да се въздържам от залагания ;) Кингс и Лейкърс как ги виждаш? Аз се надявам Биелица и Богданович да се проявят подобаващо, с акомпанимент от Фокс (то ша е по-скоро обратното, де :lol: ), но не съм оптимист за ,,Кралете''. Въпреки липсата на Брон, за Кингс мача е back-to-back, след загубата от Клипърс в Ел Ей. Обаче, ако бият тази нощ , а после и в ,,Стейпълс'',а Клипърс спечелят битката за Града на ангелите ще стане интересно, предвид факта,че Джеймс ще се завърне с/у ОКС и прекрасно играещия Джордж (домакински мач за ,,Езерняците''). Идеята ми е,че ако лейМърс наредят 3-4 поредни загуби ще се свлекат в класирането и ще се замесят за борбата за 7-8 място на Запад, която обещава да е интригуваща. Ама изобщо не съм гаден,а?! :evil:
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20398
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 27 дек 2018 21:21

Май и Рондо е аут за утре.А иначе вчера се справиха добре и след разтежението на ЛеБрон...Може и да не наредят загубите.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Kamisha » 27 дек 2018 21:31

Доколкото разбрах Рондо ги е измъкнал в Оукланд. Ама без него ще е тегаво и ще трябва Кузма,който ми е единственият симпатичен ,,езерняк'' да ги поведе. По-скоро няма да ги наредят, това не ти са загубеняците от Ел Ей, на които и Фил Джексън да им е треньор пак няма да стигнат до финал в конференцията (през 2020 ша станат 50 години без подобно постижение) и които бас държа ще гледат плейофите по телевизията в компанията на Веждата и ,,пеликанчетата'' :!: За другите лузъри Хорнетс не се наемам да прогнозирам - те са 50/50 за участие в плейофите, а и на Изток ще са им нужни общо около 40 победи за класиране в елиминациите.
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20398
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 27 дек 2018 21:46

Док Ривърс като цяло е доста противоречив треньор.Селтикс имаше отличен състав с Рондо,Гарнет,Пиърс,Рей Алън,Пъркинс,Биг Бейби,Робинсън,Тони Алън... С Лейкърс разменихме по една титла през 2008-ма и 2010-та като и двете серии бяха "на кантар",защото при титлата на Селтикс бе контузен Ендрю Байнъм и се налагаха рокади,включващи Радманович,който бе направен от Пиърс направо да не си казва името.А при титлата на езерняците пък в шестият мач се контузи Пъркинс и Пау Гасол взимаше всички борби.
След това в Клипърс,обаче не постигна нищо,а имаше е*ахти отбора.Най-добрият плеймейкър,най-добрият защитник,топ пет тежко крило плюс Барнс и Редик,които си бяха добри точконосители.А шести човек пък бе Кроуфорд ! И какво постигна ?

Ето ти един филм за гледане...За първия руски президент ! Колчак
https://zamunda.net/banan?id=498623&hit=1&t=movie
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Kamisha » 27 дек 2018 22:20

Малко попресилваш нещата - CP3 определено не е бил най-добрият плеймейкър (тогава Паркър още беше класа,а Уестбруук загатваше за потенциала си + огромния напредък на Къри през сезон 2014-15), ДиАндре - да, бе мн добър в трапеца,ама в атака го скапваха от Хак-а-Шак, а и освен това по онова време по-добри защитници от Тони Алън,Бътлър и Ленард нямаше. Иначе помня 2008 как помляхте с 40 Лейкърс в Мач 6 (еех, тогава бях абитуриент...). Още ми е пред очите Пиърс, който е родом от Ел Ей, как заля с 1 варел, пълен с оранжева течност Док след сирената. Ама нормално предишната Ви титлата е била през далеееечната 1986г. :!: 2009 си спомням пък,че упорито твърдях на 1 мой приятел и Ваш почитател, че Меджик ще Ви отстранят и се оказах прав,а през 2010 Мач 7 бе брутален - Лейкърс биха някак си 83-79 и от тогава не са виждали шампионския трофей ,,Лари О'Брайън''.
https://www.youtube.com/watch?v=WpAqEA1izqo&t=14s - първата победа на моите хора с/у Селтикс в плейофен мач. Онази серия, в която бяхте без Гарнет е може би най-оспорваната в историята на Асоциацията. То не бяха ОТ-та, то не беше чудо... и накрая пак 4-3 за Вас... Големи абонати сме Ви. Още чакам 1-ва спечелена плейофна серия на ,,бикчетата'' с/у Селтикс... :(
P.S.: ,,Аз съм селско момче от Толбухин и днес съм в мн добро настроение, тъй като днес прекараха интернет в Толбухин ! Скоро ще имаме и канализация !'' Пхахахахаххахаха, няма как ша трябва да ти дадат награда за форумен MVP на редовния сезон в спИртал :lol:
P.S 2.: Как се казваш, от кога играеш б-бол, с какво се занимаваш извън форумите и от къде е тази ти русофилия? Аз съм от Смолян, но бях студент във Велико Търново. Дипломиран юрист съм, па макар и безработен в момента. От точно 2 години не съм играл баскетче :( Иначе освен ЮВЕ, стискам палци за Арсенал, Барселона и Борусия Дормунд :)
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20398
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 28 дек 2018 09:37

Ами това за "селото" е в отговор на Vendome,че съм бил "селянин",защото съм роден и израстнал в Добрич,а от осем години живея в Русе,понеже с приятелката ми,за която се сгодих и имаме деца завършихме право в Русенският университет,а тя си е от Русе и решихме да живеем тук.Общо-взето на тъпи постове като неговите му отговарям с "тъпи постове"...Между другото не съм се обиждал на подобна тема,защото първо - не смятам,че съм такъв,второ - не смятам,че изобщо може думата "селянин" да бъде обидна,трето - живял съм доста време в селото на баба ми за да й помагам в работата,което е на четиридесет километра от Добрич и четвърто - трудно бих се обидил от кретени,но ми става доста кеф,когато ги дразня и си ги слагам на онази си работа...както и SSS,който все още не може да вдене,защо е толкова смешно,че е тръгнал да звъни на Terassa Play Restaurant - бившият ресторант,в който работих като управител.Явно моят личен живот му е някаква фикс идея - пълен кретен.Искал явно да провери,как се справям с работата си...Втрещен бях направо !
Иначе се казвам Даниел и не се занимавам с право,нито аз,нито годеницата ми.Тя е от доста богато семейство (не,че ми пука),но държат половината Русе,а тя е директор в една от компаниите.Няма да пиша коя и с какво по-точно,защото е публичен форум и всеки може да прочете,а аз се занимавам с ресторанти от повече от десет години.Сега съм управител в новооткрито заведение и съм доволен от парите,но постоянно се занимавам с кретени. Иначе откакто съм с нея,животът тотално ми се промени.Понеже съм доста симпатичен и мацките много си падат по мен,преди да я срещна бях като Чарли Харпър от Двама мъже и половина...Не всеки ден,но всяка седмица ! Сега съм на 27 г. и честно казано,дори ме е срам от себе си за времето прекарано с друсане,пиене и к*рви.Има къде-къде по-важни неща от това като семейният живот например или четенето на книги ! Сега чета книгата на Стоичков,преди това на Джордън и "Златото на партията".Вече не пуша,а пия само бърбън...Марихуана не съм пушил от 2013-та,когато преди една лекция по Гражданско право с едни колеги се напафкахме зверски ! Но идва един момент,в който човек трябва да спре с глупостите си,най-малкото защото се затъпява...Мъчно ми е,че много мои приятели не са в Русе - единият ми е асистент-директор в Земеделския институт в Тошево,но живее в Добрич,другият пък му писна от глупостите в България - лицемерието,интригите и т.н. и замина с приятелката си в Барселона преди няколко месеца.Тук имам също малко приятели,защото съм прекалено директен,мразя фалшивите хора,подмазванията и т.н.Ценя винаги доброто у хората,защото аз самият съм добро момче и винаги бих помогнал на човек в нужда.
В Добрич баскетбол не се играе толкова често,колкото в Русе на механотехникума.Всякакви възрасти има - от трети клас до близо петдесетгодишни.Във фейсбук групата (аз нямам,но влизам да чета,кога ще се играе през деня)има около 1000 човека и пишат да се съберем да очертаем игрището.И от 1000 човека накрая бяхме...3-ма.Даже събрахме пари за настилка и табла ! 3300 лв за настилка и една дебеловрата мутра ги взе с Хамъра си,но свърши работа наистина. Аз си изкълчих жестоко глезена на четири пъти през Септември и запоследно играх преди две седмици в баскетболната зала на университета.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Kamisha » 28 дек 2018 14:13

Колега, съгласен съм,че ,,селянин'' не е обидна дума, за разлика от ,,селяндур'' . И аз не бих се засегнал, ако ме нарекат селянин, особено като се има предвид,че живея в крайния квартал на Смолян,който от където и да го погледнеш доста прилича на китно селце :lol: Добре си ти - женен с деца, а аз пък често съм се забърквал в разни любовни триъгълници, в които съм избирал девойката, която не ме харесва или по-скоро ,,хем ме иска, хем на нея не и стиска''. Тая година пак същата работа, но този път на работното място (бях на стаж в община Смолян 9 месеца между февруари и октомври) и една страшна мацка от момента, в който ме видя ме гледаше в захлас, чат-пат ми налиташе, ама аз колкото съм сексапилен, толкова и смотан и в началото не можах да се възполвам и да я поканя на среща, а после и да я опъна, понеже и имах нужда от 1-2 месеца да се адаптирам на работното си място. Та същата тази въпросна госпожица и твоя връстничка почна да ми пробутва разни теории,че си имала приятел (за 10 месеца 1 обща с снимка с мнимото и гадже не видях, при все че и в Барселона бе ходила инженерката). Днес ми пише нашата пак: ,,Моля те, не ми пиши. С тези тагове ще ми докараш проблеми. Всеки път ли трябва да ти обеснявам-имам си приятел и не искам да се занимавам с други. Прекаляваш вече, стегни се малко.'' Кво да ти кажа - пратих я по дяволите преди час! Ако искаш виж за каква мацка иде реч https://www.facebook.com/anastasiya.vasileva.3. Другата пък хем е грозничка, хем е от Устово (кварталът от който и магаре не се взема и където живея и аз), хем е връзкарка, тъй като майка е шефка на 1 дирекция в общината, и за капак е 6 години по-малка от мен (аз съм набор '89). Накрая ша си хвана за гадже секретарката на кмета - връстничка ми е, върла левскарка е и не пропуска мачове на Герена и гостувания в близки до Смолян градове - Пловдив :lol: Аз пък съм ексзапалялнковец на ,,сините'', не питай защо бивш, и тя е от Арсенал и имаме общ спортен идол - негово превъзходителство Роджър Федерер. Симпатяга е, нищо,че е за Милан и Реал Мадрид (ако беше и за Лузърпул щеше да ми дойде в повече). Ето я и нея - https://www.facebook.com/profile.php?id ... SEARCH_BOX Можеш да ми стискаш палци :)
Иначе Смолян е волейболен град, а преди години местният футболен отбор Родопа игра 4 сезона в А група - още помня 1 мач с Левски, в който Батков наредил срещата да се играе... и нашите биха 2-1 и след мача Батков казал на Караманджуков (тогавашният изп. директор на смолянчани) : ,,Каква я свършихте само - та Вие Ни спряхте за титлата'' :!: :lol: Впоследствие Доко Пловдив триумфира за 1-ви път в историята си с титлата навръх 90-годишнината на Левски :( :shock: Иначе мисля напролет пак да започна да играя б-бол, за да не скучая по цял ден вкъщи, а и за да се разтоварвам от предстоящата ми нова работа, надявам се :) Само да те питам кой ти води лекциите по Гражданско право (на мен във ВТУ ми бе покойният доцент Кристиян Таков и доста ме мъчи с проклетият му тест, та накрая се явихме аз и един друг от правистите в квартирата, в която бяхме 3-ма от 4-рима студенти по право, когато бях третокурсник със задочниците на писмен и тъй го взех пустото му Селско право :lol: ) Защо спря с правото след това?
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20398
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 28 дек 2018 14:51

Първата изглежда добре,втората не ми я отваря...Успех ! :))))
Мисля,че беше Любен Василев...Помня,че все беше по дънки и сядаше на бюрото си като играчора !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Kamisha » 28 дек 2018 15:08

След тези лирични отклонения мога да кажа само: Богданович - президент, Нуркич - вице :lol: :lol: Да видя как Голдън Стейт падат след тройка и пропуск на Змията със сирената, при това след ОТ - безценно :evil: Блейзърс прекъсват серията си от 13 поредни загуби с/у Уориърс, а Сет Къри с първа победа с/у Стеф и по-добра успеваемост при стрелбта за 3 (3/5 за Сет и 60% успеваемост с/у 6/15 и 40 % за Стефчо :shock: ). Юсуф Нуркич ги е намачкал под коша (смятай за какъв смях ,,Оракъл Арина'' говорим) - дабъл-дабъл с 27 точки и 12 борби.Предстои мач в Портланд м/у двата отбора, а Голдън Стейт имат остра нужда от Буги :lol: Като нищо да завършат на 2-3-то място на Запад, тъй като очевидно им е през оная работа за редовния сезон на Запад :!:
Лейкърс доста левашки са загубили в столицата на Калифория, пропилявайки 10т. аванс преди последната четвърт и общо 15 в целия мач. Очаквам да вземат реванш с/у Кингс в Ел Ей, но преди това без Рондо ми изглеждат загубени в градското дерби, което се явява директен сблъсък за 4-тото място в конференцията и от което очаквам силната атака на ,,клиперите'' ли са, ,,ножиците'' ли са, не ги знам (има 2 версии :lol: ) и най-вече Харел и Харис да ги изтормозят :!:
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20398
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 28 дек 2018 17:03

Не знам,нищо не съм гледал снощи,че се подготвяхме за новогодишната вечер,че ще имам към сто човека...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 14 госта