ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3977
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот djd » 06 юли 2016 08:33

GOLEADOR написа:Ако това което казва Деян Веселинов е вярно,просто трябва да заебем всички спасители и сами да възродим ЦСКА.
Ако пък лъже,че Божков в оздравителния план пише , че ще действа с ново ЦСКА - тоя да не е стъпил на "Армията" повече!

Сигурен ли си, че ако тръгнем ние да правим нещо, няма да се появят 10 ЦСКА?
В ОП на Божков пише, че ФК ЦСКА-София ЕАД ще купи ПФК ЦСКА АД и по този начин ще придобие членствените му права от БФС за участие в първенствата и турнирите. В процедурите по лицензиране ще участва ФК ЦСКА-София ЕАД.
Демек схемата Берое. Това осигурява 100% приемственост и никой не може да ти каже, че ти не си ЦСКА.
Това очаквах да направи и Гришата и той се мъчеше да го направи с дъщерното дружество, но не мина номерът.
Каква е сегашната схема на Гришата точно не ми е ясно. Защо предлага ОП, който е направен така, че да не мине, също не ми е ясно.
Аз съм наясно, че старото дружество ще спре да съществува. Искам новото да има връзка със старото. Да е наследник.

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот DmG » 06 юли 2016 08:39

soilwork написа:Добро утро на всички Оздравители! Какви са опорните точки за днес? Къде се загуби лидера на Революцията ?

Давай Литекс , от малък обичам Чавдар!

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3977
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот djd » 06 юли 2016 08:45

baraba написа:
djd написа:realist, ти забелязваш ли, че повечето, които държим за оздравяване на ПФК ЦСКА АД, почти не говорим за Божков? Със сигурност много по-малко, отколкото вие го правите. А стига вече с тия приказки за заблудени, платени и т.н!
Божков каза, че ще внесе оздравителен план и го направи. Защо го е направил, какво ще стане, не знаем.
Основните спорове са около дейността на Гришата по подмяната на футболния клуб и вашето сляпо доверие, което му давате. Дано накрая да не се окажем заблудени всички.

Аха и как точно "оздравявате" без Божков (другия вариант е Ганчев , ама вие не го щете ), би ли ми обяснил , че досега навсякъде озеленяването е свързано имено с някакви имагинерни намерения на Божков ака Ц.Найденов :roll:

Чети назад и ще видиш, че съм искал Гришата да направи точно това, което се кани да направи Божков.
И че не е важно кой ще го прави, а да се направи.

Потребителски аватар
Маги Стралска
Мнения: 749
Регистриран на: 10 мар 2014 18:45

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Маги Стралска » 06 юли 2016 09:06

djd написа:
baraba написа:
djd написа:realist, ти забелязваш ли, че повечето, които държим за оздравяване на ПФК ЦСКА АД, почти не говорим за Божков? Със сигурност много по-малко, отколкото вие го правите. А стига вече с тия приказки за заблудени, платени и т.н!
Божков каза, че ще внесе оздравителен план и го направи. Защо го е направил, какво ще стане, не знаем.
Основните спорове са около дейността на Гришата по подмяната на футболния клуб и вашето сляпо доверие, което му давате. Дано накрая да не се окажем заблудени всички.

Аха и как точно "оздравявате" без Божков (другия вариант е Ганчев , ама вие не го щете ), би ли ми обяснил , че досега навсякъде озеленяването е свързано имено с някакви имагинерни намерения на Божков ака Ц.Найденов :roll:

Чети назад и ще видиш, че съм искал Гришата да направи точно това, което се кани да направи Божков.
И че не е важно кой ще го прави, а да се направи.

повечето от нас това казват.... но някой или не разбира.... или нарочно го пропуска покрай ушите си....

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот baraba » 06 юли 2016 09:07

djd написа:
baraba написа:
djd написа:realist, ти забелязваш ли, че повечето, които държим за оздравяване на ПФК ЦСКА АД, почти не говорим за Божков? Със сигурност много по-малко, отколкото вие го правите. А стига вече с тия приказки за заблудени, платени и т.н!
Божков каза, че ще внесе оздравителен план и го направи. Защо го е направил, какво ще стане, не знаем.
Основните спорове са около дейността на Гришата по подмяната на футболния клуб и вашето сляпо доверие, което му давате. Дано накрая да не се окажем заблудени всички.

Аха и как точно "оздравявате" без Божков (другия вариант е Ганчев , ама вие не го щете ), би ли ми обяснил , че досега навсякъде озеленяването е свързано имено с някакви имагинерни намерения на Божков ака Ц.Найденов :roll:

Чети назад и ще видиш, че съм искал Гришата да направи точно това, което се кани да направи Божков.
И че не е важно кой ще го прави, а да се направи.

Това което се кани да прави Божков специално в частта за БФС , Гришата се опита по същия начин и от Правната комисия ,го отрязаха , толкова ли не си спомняте , тогава пак се говореше , че се повтаря модела Берое , ама щом е за ЦСКА не мина ;) Кое ти дава повод да мислиш , че щом един път ПК ни е отрязала , сега ще си плюят в сурата и ще вземат друго решение :o
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
KAT90
Мнения: 429
Регистриран на: 27 окт 2013 19:45
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот KAT90 » 06 юли 2016 09:10

djd написа:
GOLEADOR написа:Ако това което казва Деян Веселинов е вярно,просто трябва да заебем всички спасители и сами да възродим ЦСКА.
Ако пък лъже,че Божков в оздравителния план пише , че ще действа с ново ЦСКА - тоя да не е стъпил на "Армията" повече!

Сигурен ли си, че ако тръгнем ние да правим нещо, няма да се появят 10 ЦСКА?
В ОП на Божков пише, че ФК ЦСКА-София ЕАД ще купи ПФК ЦСКА АД и по този начин ще придобие членствените му права от БФС за участие в първенствата и турнирите. В процедурите по лицензиране ще участва ФК ЦСКА-София ЕАД.
Демек схемата Берое. Това осигурява 100% приемственост и никой не може да ти каже, че ти не си ЦСКА.
Това очаквах да направи и Гришата и той се мъчеше да го направи с дъщерното дружество, но не мина номерът.
Каква е сегашната схема на Гришата точно не ми е ясно. Защо предлага ОП, който е направен така, че да не мине, също не ми е ясно.
Аз съм наясно, че старото дружество ще спре да съществува. Искам новото да има връзка със старото. Да е наследник.

И как ще ВБ ще го направи, при положение, че на ГГ не му разрешиха?
А ако му разрешат, това не значи ли, че ГГ е имал кампания срещу себе си и отсрещната страна не мисли за ЦСКА, а просто да го прецака?
А самата схема с ЕАД не значи ли също и избягване на поне част от задълженията?
А това не е ли, което и ГГ прави, но с дружество, което има стойност по-голяма от тази на ВБ и права, които дружеството миналата година нямаше или по-скоро не му дадоха?
Любов към миналото, примирение с настоящето и страх от бъдещето = НАСТОЯЩ БЪЛГАРИН

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот River Plate » 06 юли 2016 09:15

Браво на Марио Димитров!

Мъж с топки! Браво момче!
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24545
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот boabbb » 06 юли 2016 09:19

Аз за първи път го чувам :roll: Като гръмнаха за голяма талант избягал, викам си "Това е Чорбаджийски, сигурно" , а то ... :?
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот DmG » 06 юли 2016 09:21

Altarf написа:
k_oleto написа:
percival написа:Значи според сухите факти !
1-АД--то не е носител на историята !
2.Марката като самостоятелен факт ,също не е носител на историята !
3.Феновете - според медии и "лилави" също не са носител на историята !

Е кое е носител ?
Според мен е 3+(2)=Историята!! Как мислите ?



Да, точно това е и моето мнение. И Вместо да се делим на всякакви - да изискаме от ГГ да даде тези 2 милиона и да се приключва

ГГ обеща, че заради тънкообидните фенове ще я купи. Така че бъди спокоен. Жалко, че трябва тези два милиона да се дават за някаква емблема, каквито ЦСКА е имал десетки през годините, а не за подобрения в базата, инвестиции в ДЮШ и др.
Иначе емблемата не струва 2 милиона, според мен ще я купи за много по-малко. Беше два пъти обявявана на търг и никой не я взе. Ето колко ценна е всъщност тя за прагматичните хора - нула. Но е ценна за моралистите, затова сега ще се трошат пари заради вас да сте спокойни.

Прав си, на Чавдар( Ловеч ) не им трябва емблемата на ЦСКА.

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот River Plate » 06 юли 2016 09:24

boabbb написа:Аз за първи път го чувам :roll: Като гръмнаха за голяма талант избягал, викам си "Това е Чорбаджийски, сигурно" , а то ... :?


Това си е твой проблем ;)
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 37 госта