"Първа професионална футболна лига" 2016/17

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
-1914-
Мнения: 505
Регистриран на: 08 апр 2014 12:17
Контакти:

Re: В.Стефанов:Сините наркомани вън от БГ футбола

Мнениеот -1914- » 01 юли 2016 15:18

-1914- написа:Това ако така го е казал просто е супер жалко.
Как може официално лице на БФС така да говори, бахти и селската държава сме, ужас.
Закривай.


Да добавя, още по-жалко е, че има хора които се радват на подобни изказвания и го смятат за съвсем нормално.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14328
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: В.Стефанов:Сините наркомани вън от БГ футбола

Мнениеот damyanov1963 » 01 юли 2016 15:26

Сега, без да искам да обиждам славистите, понеже и от тях имам приятели и са много свестни хора, но бате венци не знае кви ги приказва. Стадионите щели да бъдат с 5-6 хиляди "наркомани" по-малко!? Ами Венци бе, на мачовете с Левски колко хиляди купуват билети? Та, още когато аз ходех в сектор Б, през 70-те и 80-те, агитката на Славия беше в същия сектор, но от към сектор А и бяха максимум стотина души. И когато скандираха нещо против Левски и нашата агитка започваше да ги заглушава с освирквания, един път се намери един зевзек, който каза - оставете ги да се порадват бе, не виждате ли, че са една джипка хора!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
-1914-
Мнения: 505
Регистриран на: 08 апр 2014 12:17
Контакти:

Re: В.Стефанов:Сините наркомани вън от БГ футбола

Мнениеот -1914- » 01 юли 2016 15:29

Това вече окончателно ми отвори очите, че трябва да се махам от тази държава и то бързо.
Съсипана без никакво спасение... :cry:

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2856
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: В.Стефанов:Сините наркомани вън от БГ футбола

Мнениеот futbolqga » 01 юли 2016 15:40

Не знам дали видяхте официалната позиция, изразена от клуба ни в лицето на Ники Илиев, но ако не сте - направете го. Това е интелигентен мъж! Шапка му свалям. Споделям мнението му напълно - Славия е вековен клуб, който заслужава уважение, а и като български тим, разбира се му желая успех в евротурнирите.

Имам достатъчно познати, които са слависти, и всички са интелигентни момчета. Пожелавам ви да се отървете възможно най-скоро от тази безмозъчна лоена топка, защото със самото си съществуване, петни доброто име на клуба ви. А и медиите ни са жалки, за това, че се възползват от един психично болен индивид, с IQ по-ниско от номера на обувките му. Това си е гавра с човек в неравностойно положение.

Потребителски аватар
-1914-
Мнения: 505
Регистриран на: 08 апр 2014 12:17
Контакти:

Re: В.Стефанов:Сините наркомани вън от БГ футбола

Мнениеот -1914- » 01 юли 2016 15:43

futbolqga написа:Не знам дали видяхте официалната позиция, изразена от клуба ни в лицето на Ники Илиев, но ако не сте - направете го. Това е интелигентен мъж! Шапка му свалям. Споделям мнението му напълно - Славия е вековен клуб, който заслужава уважение, а и като български тим, разбира се му желая успех в евротурнирите.

Имам достатъчно познати, които са слависти, и всички са интелигентни момчета. Пожелавам ви да се отървете възможно най-скоро от тази безмозъчна лоена топка, защото със самото си съществуване, петни доброто име на клуба ви. А и медиите ни са жалки, за това, че се възползват от един психично болен индивид, с IQ по-ниско от номера на обувките му. Това си е гавра с човек в неравностойно положение.


И какво? Защо не искат оставка на В.С.? Защо? Какво място има човек в изпълком, който се изказва по такъв начин? Защо няма хора с ташаци в тази дъжава?
Аз не се чуствам грам обиден от изказването, чуствен се обиден, че този човек е фактор в БФС. Не му е мястото там, нито на него, нито на повечето други селянчета в БФС.
Срамота как мутрите и спорта са ни окупирали ли ве, няма спасение никакво вече.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14328
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: В.Стефанов:Сините наркомани вън от БГ футбола

Мнениеот damyanov1963 » 01 юли 2016 16:09

futbolqga написа:Не знам дали видяхте официалната позиция, изразена от клуба ни в лицето на Ники Илиев, но ако не сте - направете го. Това е интелигентен мъж! Шапка му свалям. Споделям мнението му напълно - Славия е вековен клуб, който заслужава уважение, а и като български тим, разбира се му желая успех в евротурнирите.

Имам достатъчно познати, които са слависти, и всички са интелигентни момчета. Пожелавам ви да се отървете възможно най-скоро от тази безмозъчна лоена топка, защото със самото си съществуване, петни доброто име на клуба ви. А и медиите ни са жалки, за това, че се възползват от един психично болен индивид, с IQ по-ниско от номера на обувките му. Това си е гавра с човек в неравностойно положение.

Значи, през 1990-та, спонсор на Славия стана скандално известния в цял свят британски евреин Робърт Максуел, който с/у 200 000 долара задължи славистите да играят с екипи, като на Тотнъм, на които пишеше - MAXWELL!
Е, тогава нямаше форуми, нямаше интернет, в които да се коментира, защо аджеба, този световен мафиот стана спонсор на Славия.
Но пък след няколко месеца го намериха удавен в морето....
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: "Първа професионална футболна лига" 2016/17

Мнениеот ralka_levskarka » 01 юли 2016 19:41

Венци да ходи да прави вятър някъде.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Вечното дерби

Мнениеот sandi74 » 02 юли 2016 21:26

Нека тук дискутираме новото звездно вечно дерби което се задава на хоризонта:Левски срещу Чавдар-Литекс-ЦСКА което е на път да направи своя прощапалник 8-) Микренския левент с лека ръка зачеркна един славен някога отбор и създаде триглавата ламя.Как различните фенове ще приемат това насила натрапено им мачле :?:

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Вечното дерби

Мнениеот korteneca » 02 юли 2016 21:32

Санде, многократно дадохме да се разбере, че Левски няма вечно дерби с Чавдар и Литекс. Никога не сме имали и няма да имаме дерби с тези два отбора дори обединени, преименувани на ЦСКА, боядисани в червено, и преоблечени в техните екипи. :)
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Вечното дерби

Мнениеот dindan » 02 юли 2016 21:42

Кое ще му е "вечното" след като ще е за първи път или сандю е пиян вече
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast



Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта