ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Tommi » 25 юни 2016 19:26

djd написа:
ТОПСПОРТ се запозна с оздравителния план на Гриша Ганчев за ЦСКА, който е обществено достъпен.
Ганчев е декларилал намеренията си в едва 22 страници. Бизнесменът от село Микре не е обявил, че ще изпълни най-важното и задължително условие – да внесе банкова гаранция.
Според плана на Ганчев се полагат по нула лева за кредиторите на дружеството, сред които е НАП. Представени са два спонсорски договора за по 8 хил. лева на месец.
Също така е предвидено Гриша Ганчев и Юлиян Инджов да дават по 1 млн. лева на година, но не е ясно за какво ще бъдат изразходвани тези пари.
Очаква се съдът да отхвърли оздравителния план на Ганчев, който е меко казано несериозен.

Това, ако е вярно, си е чист бъзик.

Банковата гаранция не е задължително условие. Трябва да се предоставят гаранции, но не е задължително да са банкови гаранции. Всеки вече си пише съчинения по картинка...
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
memnto
Мнения: 5259
Регистриран на: 15 авг 2012 19:57
Местоположение: кой знае..
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот memnto » 25 юни 2016 19:29

+ че ОП не е публично достъпен. :lol:
А ако (случайно) се окаже че е това е наказуемо. ;)

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Кашчей » 25 юни 2016 19:39

memnto написа:+ че ОП не е публично достъпен. :lol:
А ако (случайно) се окаже че е това е наказуемо. ;)


То е наказуемо и да не плащаш ДДС, и да опитваш умишлен фалит, ама ти, нали не си миньор, тези неща не те вълнуват. Наказуемо и и да ползваш чужда емблема върху екипа си в официален мач, ама и това не те притеснява май!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
memnto
Мнения: 5259
Регистриран на: 15 авг 2012 19:57
Местоположение: кой знае..
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот memnto » 25 юни 2016 19:42

Кашчей написа:
memnto написа:+ че ОП не е публично достъпен. :lol:
А ако (случайно) се окаже че е това е наказуемо. ;)


То е наказуемо и да не плащаш ДДС, и да опитваш умишлен фалит, ама ти, нали не си миньор, тези неща не те вълнуват. Наказуемо и и да ползваш чужда емблема върху екипа си в официален мач, ама и това не те притеснява май!

Който не е плащал да го накажат, аз кво трябва да направя? :lol:
Мршш бее. :mrgreen:

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3980
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот djd » 25 юни 2016 19:45

Tommi написа:
djd написа:
ТОПСПОРТ се запозна с оздравителния план на Гриша Ганчев за ЦСКА, който е обществено достъпен.
Ганчев е декларилал намеренията си в едва 22 страници. Бизнесменът от село Микре не е обявил, че ще изпълни най-важното и задължително условие – да внесе банкова гаранция.
Според плана на Ганчев се полагат по нула лева за кредиторите на дружеството, сред които е НАП. Представени са два спонсорски договора за по 8 хил. лева на месец.
Също така е предвидено Гриша Ганчев и Юлиян Инджов да дават по 1 млн. лева на година, но не е ясно за какво ще бъдат изразходвани тези пари.
Очаква се съдът да отхвърли оздравителния план на Ганчев, който е меко казано несериозен.

Това, ако е вярно, си е чист бъзик.

Банковата гаранция не е задължително условие. Трябва да се предоставят гаранции, но не е задължително да са банкови гаранции. Всеки вече си пише съчинения по картинка...

Не, аз гледам останалите параметри - 0 лева за кредиторите, 2 млн бюджет. А сумата от спонсорите е направо покъртителна.
Все пак остава възможността твърдението на Топспорт да не е вярно.

Потребителски аватар
memnto
Мнения: 5259
Регистриран на: 15 авг 2012 19:57
Местоположение: кой знае..
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот memnto » 25 юни 2016 19:46

Кво те кара да мислиш, че коцеф-хомото има повече инфо от теб и мен? ;)
Много наивни ще дойдете всички.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3980
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот djd » 25 юни 2016 19:47

memnto написа:Кво те кара да мислиш, че коцеф-хомото има повече инфо от теб и мен? ;)
Много наивни ще дойдете всички.

Мен ли питаш?

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6192
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот ugly bug » 25 юни 2016 19:49

djd написа:
Tommi написа:
djd написа:
ТОПСПОРТ се запозна с оздравителния план на Гриша Ганчев за ЦСКА, който е обществено достъпен.
Ганчев е декларилал намеренията си в едва 22 страници. Бизнесменът от село Микре не е обявил, че ще изпълни най-важното и задължително условие – да внесе банкова гаранция.
Според плана на Ганчев се полагат по нула лева за кредиторите на дружеството, сред които е НАП. Представени са два спонсорски договора за по 8 хил. лева на месец.
Също така е предвидено Гриша Ганчев и Юлиян Инджов да дават по 1 млн. лева на година, но не е ясно за какво ще бъдат изразходвани тези пари.
Очаква се съдът да отхвърли оздравителния план на Ганчев, който е меко казано несериозен.

Това, ако е вярно, си е чист бъзик.

Банковата гаранция не е задължително условие. Трябва да се предоставят гаранции, но не е задължително да са банкови гаранции. Всеки вече си пише съчинения по картинка...

Не, аз гледам останалите параметри - 0 лева за кредиторите, 2 млн бюджет. А сумата от спонсорите е направо покъртителна.
Все пак остава възможността твърдението на Топспорт да не е вярно.

"Възможността" е яко ! :)
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Потребителски аватар
memnto
Мнения: 5259
Регистриран на: 15 авг 2012 19:57
Местоположение: кой знае..
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот memnto » 25 юни 2016 19:50

И теб.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Tommi » 25 юни 2016 19:52

djd написа:Не, аз гледам останалите параметри - 0 лева за кредиторите, 2 млн бюджет. А сумата от спонсорите е направо покъртителна.
Все пак остава възможността твърдението на Топспорт да не е вярно.

Другите параметри не искам да ги коментирам без да съм ги видял. Но ако има такова нещо като 0 лв. за кредиторите е ясно, че ще има възражения.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта