ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Altarf
Мнения: 1193
Регистриран на: 31 май 2015 20:22
Контакти:

Re: Голям ден! Днес ЦСКА се завръща в „А“ група

Мнениеот Altarf » 07 юни 2016 17:34

Sinite ot Sofia написа:На няколко пъти наши тактично намекнаха, или направо си казаха, че може би и ние не сме далеч от това. Никой няма полза от тези неща. На гърба на много хора ( сини, червени, жълти и т.н), някакви хора си правят далаверите, съсипват това, което обичаме. Въпроса тук е друг - колко са тези, които ще оставят "болния" ****, за да подкрепят някой друг, далеч по здрав, преоблечен в дрехите на стария, но за сметка на това играещ в "елита". Пак казвам, може и ние да сме близо до подобен сценарии, но ти гарантирам, че левскарите, които ще припознават, заобикалят и нек'ви такива ала - баланици, ще се броят на пръстите на една човешка ръка. С Левски дори и след смъртта.. но се него. Това е!

Да вярваш, че има съществена разлика между феновете на двата отбора, е самозаблуда.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Ще си носим кръста до край!

Мнениеот sin4ec » 07 юни 2016 17:35

Докато истинският ЦСКА е жив, надежда има!
Ловешко-етрополския урод ще бъде спукан от ебавки и гаври.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13839
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Red_Neck » 07 юни 2016 17:37

бай Петко знае от "онова" време, че ... повторението е майка на знанието ..... и се мъчи да възпитава Тео в духа на развития социализъм ;)
..... ама Тео нещо разсеян ми се вижда ..... ;)

По темата ..... не клатете краката преди да сте яхнали магарето ..... ГГ има още няколко хода .... преди да бъде легитимирано новото АД от УЕФА !
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот CSKA 78 » 07 юни 2016 17:37

vaskonti написа:
CSKA 78 написа:
Не знам, така си решил, може би?! :roll:

В състояние ли си да дадеш адекватен отговор или ще караш на лозунги, както през последната година?



Не знам какво да ви отговоря! Аз отговарям пред себе си и съм с чиста съвест! Вие също отговаряйте за себе си, и си проверете съвестта! Не мисля повече да отговарям на подобни въпроси, не защото са неудобни, а защото не водят до никъде! Всеки има глава на раменете си, и всеки сам си преценява :!: :!: ;)
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
-1914-
Мнения: 505
Регистриран на: 08 апр 2014 12:17
Контакти:

Re: Голям ден! Днес ЦСКА се завръща в „А“ група

Мнениеот -1914- » 07 юни 2016 17:37

Sinite ot Sofia написа:
Altarf написа:
Sinite ot Sofia написа:Поредната шашма, впита като татус в главата на голяма част от феновете на четирибуквието, е на път да се случи. Някакъв си отбор ( Чавдар) просто си сменя името с това на някогашния ни съперник, взима лиценза на друг отбор за участие в "елита" и хоп - чисти сме, в група "А" сме, шампиони ще да ставаме, Барбуков ще взимаме и т.н. и т.н. Не малко обаче са тези, които знаят какъв срам е всичко това. Не пиша този коментар с целта да се заяждам, нека това е ясно. Вие самите, или поне повечето от вас, осъзнават какво е на път да се случи. Искам за пореден път да поздравя онези от вас, които ще останат верни на дългогодишния ни съперник. Един ден, когато се замислите, ще можете да си кажете - Да, аз бях от ****, живях с радостите на този отбор, плаках при загубите и Никога не го оставих".

Ох, ох, колко пъти са прехвърляни лицензи между дружества знаеш ли? От 90-та насам. Нищо ново под слънцето няма. Като опре и Левски до това, ще се чудите как да се измъкнете.

На няколко пъти наши тактично намекнаха, или направо си казаха, че може би и ние не сме далеч от това. Никой няма полза от тези неща. На гърба на много хора ( сини, червени, жълти и т.н), някакви хора си правят далаверите, съсипват това, което обичаме. Въпроса тук е друг - колко са тези, които ще оставят "болния" ****, за да подкрепят някой друг, далеч по здрав, преоблечен в дрехите на стария, но за сметка на това играещ в "елита". Пак казвам, може и ние да сме близо до подобен сценарии, но ти гарантирам, че левскарите, които ще припознават, заобикалят и нек'ви такива ала - баланици, ще се броят на пръстите на една човешка ръка. С Левски дори и след смъртта.. но се него. Това е!


Ние сме абсолютно същата кочина. Рано или късно ще се стигне и при нас до фалит.
За мен спасението е общ стадион.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5182
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот koisa » 07 юни 2016 17:38

Няма да има мач за Суперкупата на България :arrow: ГОНГ :mrgreen:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот CSKA 78 » 07 юни 2016 17:38

Shaka написа:
CSKA 78 написа:Тоя па! Къде си тръгнал, ве, Зулус?! Аре, отивай да си гледаш отбора, а недей да ръсиш тъпизми! :mrgreen: :mrgreen:



Гледам аз, сеира ви гледам :lol: :lol: :mrgreen:



Да, виждам, че гледаш! Но от сълзите виждаш ли?! :lol: :mrgreen:
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
AN71
Мнения: 1844
Регистриран на: 14 апр 2011 15:19
Контакти:

Re: Ще си носим кръста до край!

Мнениеот AN71 » 07 юни 2016 17:39

HardWork написа:
1982 написа:
HardWork написа:Има само един ЦСКА, и това е новоочередения ЦСКА! За огромно съжаление дружеството очредено от Любо Пенев през 1999 година фалира :| ! Тези фракциики, ще трябва да се съобразят с реалността!


Няма новоучреден ЦСКА, това е Литекс Ловеч.

Котката кадо изяде мишката, превръща ли се в мишка? ЦСКА не се обединява с Литекс, ЦСКА изкупува Литекс! Това не е Литекс, а новия ЦСКА, който ще онаследи стария фалирал клуб! Не се прави на глупав, много добре разбираш за какво става въпрос!

Как ще го изкупува бе глупак а дълговете на Цска къде отиват да попитам всички припознавачи някоя циганка ако се прекръсти с името на жена ви или на майка ви ще я припознаете ли един прост пример давам на малоумника ТЕО.

Потребителски аватар
Altarf
Мнения: 1193
Регистриран на: 31 май 2015 20:22
Контакти:

Re: Голям ден! Днес ЦСКА се завръща в „А“ група

Мнениеот Altarf » 07 юни 2016 17:39

1Neutralen написа:Сега е добре да ви присъдят всички задължения на автентичното ЦСКА. Само по този начин може да претендирате да сте ЦСКА.
Но според мен, и това ще стане. От ФИФА и УЕФА на са глупави.

За сметка на това ти си. Защото задължения не могат да бъдат присъдени от едно дружество на друго така, както си го представяш. И защото ФИФА и УЕФА нямат отношение, нито компетентност да определят това, което предлагаш. Покрай всички тези спорове тук във форумите поне да беше вдигнал малко правната си култура. Поне това!

Масовият случай е, че някой си е въобразил, че нещо не трябва да става така. Ок, може да не ви харесва. Но спрете дотам. Да обяснявате какво е законно, какво може УЕФА и ФИФА, какво може БФС, къде е мястото на държавата - просто спрете! Некомпетентни сте!

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот CSKA 78 » 07 юни 2016 17:40

koisa написа:Няма да има мач за Суперкупата на България :arrow: ГОНГ :mrgreen:




Ииии... голяма радост! Ще го преживеем! :mrgreen: :mrgreen:
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта