ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
DDFC_Supporter
Мнения: 228
Регистриран на: 17 ное 2008 08:36
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот DDFC_Supporter » 26 юни 2015 09:18

maximalniq написа:Здравейте неприятели ;) Прочетох , че Световлав Тодоров може да ви води във В група. Исках само да ви кажа, че в Добруджа Светослав Тодоров и Светльо Петров вършиха страхотна работа, преди една година Добруджа беше на точка от класиране за А група в първата година под тяхно ръководство, а тази година бюджета беше тотално намален и пак завършиха на добро място. За другия сезон бюджетът е намален още повече и затова Тодоров си тръгна, но всички искаха да остане в Добрич. Та мисълта ми е, да не се притеснявате и имайте доверие в него, заслужава го. Успех ! Чакаме ви.



Ти нормален ли си? Всички искали да остане в Добрич? Тодоров първо дойде на готов състав и не успя да се докаже като кой знае какъв специалист. Беше му събран състав от доста добри футболисти и завършихме -ти, следващата година състава се запази и след неговата подготовка вместо да надградим до зимата бяхме 6 с 6 загуби. След това станаха скандалите с него. Той е едно мрънкало свикнало да е като в Англия да се дават пари за всичко. Жена му го води за носа, вечерта казва, че ще се извинява, а на сутринта пуска жалби в полицията. Може да стане треньор от него, но като човек е пълен чехъл. Футболистите защо го подкрепиха? Защото им даваше по 100лв от джоба си вместо премия от клуба, ВЪПРЕКи че при подписване на договорите клубът е обявил, че пари за премии няма. Успех на ЦСКА. Но този е пълен каун.
САМО ДОБРУДЖА!!

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот защо » 26 юни 2015 09:22

11_best написа:
Трудно ми е даприема присъствието в ЦСКА на неприятни хора, свързани с едни още по-неприятни хора. Визирам Инджов. Гриша Ганчев очевидно го принудиха да действа против принципите си и да не става съдружник с Божков, а да се поклони на властта. Май яко са го нагазили. Нищо против ГГ.
Ако Божков излезе с проект ще застана зад новия ЦСКА. Ако не - докато ДПС е вътре, моят ЦСКА няма да съществува.
Тук вече можем да говорим за морал и принципи. Въпрос е и на гражданска позиция.

Регистрирай си един твой, така е най-сигурно.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Venko123
Мнения: 2960
Регистриран на: 30 дек 2012 19:39
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Venko123 » 26 юни 2015 10:29

Гриша Ганчев ще влезе във владение в ЦСКА до ден-два. Това заяви все още настоящият изпълнителен директор на клуба Александър Тодоров. Както е известно, Ганчев даде ексклузивно интервю пред БЛИЦ, в което обяви, че вече е съдружник с Юлиян Инджов и двамата ще поемат управлението на настоящото дружество на ЦСКА.

"Предполагам, че утре или вдругиден ще има прехвърляне на акции в полза на Гриша Ганчев. Мажоритарният пакет се държи от Ивайло Манджуков и финансово маркетингова компания. Няма как, ако Ганчев не е мажоритарен собственик, да се заеме с цялата работа. Аз доколкото имам информация Юлиян Инджов също ще придобие пакет от акции. Мажоритарният дял, който е около 82%, ще бъде разделен между двамата", заяви в БНТ Александър Тодоров.

На въпрос, какъв е рискът от действията на НАП, която обяви на търг продажбата на марката ЦСКА, Тодоров коментира: "Ако се погасят някаква част от задълженията към НАП, ще се спре процедурата, сигурен съм." "За съжаление веднъж отвори ли се вратата опасността е да има 3-4-5 отбора с ЦСКА. Всеки може да си прави клуб с име ЦСКА. Затова искахме да оздравим това дружество. Не бе направено нужното това дружество да вземе лиценз и да играе в "А" група", каза още шефът на "Армията".

На въпрос, защо Тодоров е казал, че дълговете на ЦСКА са малко над 22 милиона лева, а по-късно Юлиян Инджов е контрирал, че има 10 скрити милиона, директорът каза: "Все още текат не малко дела срещу ЦСКА, от които не се знае техният изход. Възможно е Инджов да калкулира възможно най-лошия изход от тези дела. Не смятам, че са 10 милиона, може би са около 6 милиона. Става въпрос, ако всички дела са против нас."

Venko123
Мнения: 2960
Регистриран на: 30 дек 2012 19:39
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Venko123 » 26 юни 2015 10:29

Вече започнаха да падат отговорите на въпроса, свързан с това какъв ще бъде спортно-техническият щаб на ЦСКА след влизането на Гриша Ганчев в клуба.

БЛИЦ умишлено не споменаваше имената на треньора и изпълнителния директор, но ето че някои медии разкриха истината. Колегите от „Труд” и "Тема Спорт" днес пишат, че Христо Янев е фаворит за треньорския пост, а Пламен Марков е най-близо до поста спортен директор.

Първи вариант за треньор на ЦСКА е бил Светослав Тодоров, в крайна сметка обаче ръководството е преценило, че на този етап е по-добре Тоди да продължи да води юношеските национали до 19 години. Така се е стигнало до избора на Христо Янев, който бе един от любимците на феновете в периода, когато носеше червената фланелка.

Пламен Марков няма нужда от коментар – първо е голяма легенда в историята на ЦСКА като футболист, второ, има опит като ръководител и треньор.

Все пак всичко ще бъде на 100 процента готово, когато двамата подпишат договорите си.

Очаква се това да се случи в началото на следващата седмица, когато ще има още новини, свързани с отбора.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12484
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот TristaNNN » 26 юни 2015 10:34

Гледам, че пак сте зачекнали темата с базите. Добре де, при положение че сегашният клуб си остава жив, па макар и във В, това не би трябвало да налага подписването на нови концесионни договори, нали така? Сиреч, нищо не се променя. :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот onegavon » 26 юни 2015 11:43

Това е така, обаче Кралев каза,че това зависи от реални плащания по- точно има предвид такса смет и нещо към НАП.Като марката няма да бъде предлагана на търг. Прав е иска се нещо реално, а не само обещания. В противен случай марката на търг и се разваля концесията.

Потребителски аватар
skabrin
Мнения: 540
Регистриран на: 29 май 2015 08:47

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот skabrin » 26 юни 2015 12:10

Според мен, сега е момента да се направи истинска ЦСКА телевизия. Ако знам, че е на клуба, аз ще съм първият абонат. При очертаващото се информационно затъмнение (все пак първите страници са запазени за А група) смятам, че доста от нас, особено тези които няма как да сме на стадиона ще се абонират. А и със сигурност останалите медии ще имат интерес да предават репортажи от срещите и тн.
Не е възпитано да псуваш дебилите. Пожелай им приятен ден и се надявай да те разберат правилно.

11_best
Мнения: 754
Регистриран на: 04 май 2009 14:25
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот 11_best » 26 юни 2015 12:49

защо написа:
11_best написа:
Трудно ми е даприема присъствието в ЦСКА на неприятни хора, свързани с едни още по-неприятни хора. Визирам Инджов. Гриша Ганчев очевидно го принудиха да действа против принципите си и да не става съдружник с Божков, а да се поклони на властта. Май яко са го нагазили. Нищо против ГГ.
Ако Божков излезе с проект ще застана зад новия ЦСКА. Ако не - докато ДПС е вътре, моят ЦСКА няма да съществува.
Тук вече можем да говорим за морал и принципи. Въпрос е и на гражданска позиция.

Регистрирай си един твой, така е най-сигурно.


Нищо няма да регистрирам, просто кракът ми няма да стъпи на стадиона докато човек от "обръча" е вътре. Е такива пари е прал и ще пере тоя нещастник Инджов:http://btvnovinite.bg/article/tazi-sutrin/reportazhi/shema-za-milioni-s-pochistvaneto-na-koritoto-na-reka-chepinska.html .
Начинът им на действие е един: чрез получаване на концесии и пари от обществени поръчки, заграбваш имуществото на държавата и слабите хорица, правиш ги зависими и ги владееш. Само "слепец" не може да го види. А аз не съм съгласен ЦСКА да бъде употребен, по-добре е да се мре.

Потребителски аватар
OMID
Мнения: 93
Регистриран на: 11 юни 2015 09:41
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот OMID » 26 юни 2015 13:54

1.
Божков и Ганчев финализират преговорите за ЦСКА.


2.
djd написа:Инджов повтаряше, че "никой още не се бил свързал с него, а пътят на новия ЦСКА минавал през стария". За мен това означава "Аз имам политически протекции, аз държа ключа от бараката, не може да ме игнорирате. Когато кандисате, заповядайте да пием кайве и да си похортуваме, аркадашлар".


3.
Гриша Ганчев признал, че сделката с Васил Божков е пред провал. Бъдещето на ЦСКА: От супер проект на Васил Божков и Гриша Ганчев до "В" група.


4.
Дуото Ганчев - Инджов взима акциите на ЦСКА днес? Няма как, ако Ганчев не е мажоритарен собственик, да се заеме с цялата работа.


5. КОЙ СЕГА ДЪЖИ КЛЮЧА ОТ БАРАКАТА? Ако "пътят на новия ЦСКА минавал през стария", кой (ще) командва в стария?

6. Не му ли викаха на това:
Изображение

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3986
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот djd » 26 юни 2015 14:00

Това от №6 не беше ли катъра, който Божидар Димитров намери край Троян една нощ? :lol:


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта