ЛЕ, 1/8 финал (реванш) Валенсия - Лудогорец - 1:0 (agg 4:0)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
roskov9
Мнения: 143
Регистриран на: 12 мар 2014 11:55
Контакти:

Re: ЛЕ, 1/8 финал (реванш) Валенсия - Лудогорец - 1:0 (agg 4:0)

Мнениеот roskov9 » 21 мар 2014 00:38

Кефят ме. Има шанс и да не са толкова предвидими за съперника, но и психиката не е без значение, а тука кратката история не е позитив.
Лос че разцепи мрака. Така се прави анализ. Това специално не го бях забелязал, но бе в унисон с останолото.
Ако създадем по-голяма конкуренция на различните позиции, мисля че ще можем да се опитаме да практикуваме и друг футбол освен коронния ни атакуващ. Не мисля че бяхме без зъби, и ако няма голяма разподажба, очаквам да продължаават да ни растат мераците.
Няма как да не искам другите отбори в А група да стават все по-добри, но независимо от това трябва да извличаме повече от победа в мачовете.
Поздравявам всички лудогорци и се присъеднинявам към благодарското на отбора!

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1643
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: ЛЕ, 1/8 финал (реванш) Валенсия - Лудогорец - 1:0

Мнениеот volf » 21 мар 2014 00:51

snakebite написа:Parmalat разправяше че Залцбург били адски машини, пък гледам спряха дотук...
Спряха и Тотнъм, Фиорентина,Наполи...и ние сме сред тях ! Вие осъзнавате ли какво е нивото вече или си чешем клавиатурите....
Ще ми е интересен сблъсъка помежду им на двата ни душмани Валенсия и Базел ;)
От друга стрна ще се радвам да продължат и двата колкото се може по напред..това ще докаже факта че бяхме отстранени от много сериозни отбори !
Имахме малшанс и с жребия...и Базел, и Лацио, и Валенсия бяха от тежките възможи противници !!

Базел са победили!!!?
Та те играха от 8-мата минута с човек по малко и без Ванката! :o

Потребителски аватар
amstel_beer
Мнения: 2069
Регистриран на: 02 апр 2012 18:34
Skype: Dallas
Контакти:

Re: ЛЕ, 1/8 финал (реванш) Валенсия - Лудогорец - 1:0

Мнениеот amstel_beer » 21 мар 2014 02:04

От лятото Гари Родригес е ваш и си решавате проблема с другото крило.

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4475
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: ЛЕ, 1/8 финал (реванш) Валенсия - Лудогорец - 1:0

Мнениеот tiamat » 21 мар 2014 06:23

Браво на Лудогорец за цялостното представяне и положителните емоции в Европа.

Значи, собствениците на Левски, ЦСКА и Ботев мигновено да си записват часове по футболен мениджмънт при Домусчиеви (може и при Гриша Ганчев). Ако вдигнат малко нивото изброените, като нищо ще си имаме първенство на едно съсвем прилично ниво, и постоянно участие в групите в Европа.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6117
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ЛЕ, 1/8 финал (реванш) Валенсия - Лудогорец - 1:0

Мнениеот MASTER_COOL » 21 мар 2014 08:50

Лудогорец игра добре единствено в първото полувреме на първият мач. В другите три полувремена, бяха много зле. Нищо общо с отбора, който практикуваше качествен и рациоанален футбол. Определено падна нивото на игра, може би заради доста по - голямата класа на Валенсия и като футболисти и като рутина в турнирите. Хич няма да ви е лесно следващата година. Най - трудно е да се задържи високо ниво, а още по трудно е да се надгради.
Вижда се, че този отбор има доста пробойни. Истинска класа в отбора ви са : Стоянов, Кайсара, Моци, Златински, Мисиджан, Марселиньо и Безяк. Като дори Марселиньо няма постоянство. Имате нужда от поне 4 класни попълнения за Ляв бек, Централен защитник, Опорен полузащитник, Дясно крило. А може би и един централен нападател. Не добавите ли класа точно там , ще има тотално фиаско в турнирите с оглед и на сравнително високите очаквания, които се създадоха вече от постигнатото от тази година.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Steelblade
Мнения: 136
Регистриран на: 11 ное 2013 09:05
Местоположение: София- град
Контакти:

Re: ЛЕ, 1/8 финал (реванш) Валенсия - Лудогорец - 1:0

Мнениеот Steelblade » 21 мар 2014 09:06

Голямо благодаря на Лудогорец за емоциите,които ми донесоха! Успех в първенството и лятото отново! Дай Боже този път българските отбори да са поне два,та да се чудим кой мач да гледаме :) Успех

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: ЛЕ, 1/8 финал (реванш) Валенсия - Лудогорец - 1:0

Мнениеот Parmalat » 21 мар 2014 09:16

volf написа:
snakebite написа:Parmalat разправяше че Залцбург били адски машини, пък гледам спряха дотук...
Спряха и Тотнъм, Фиорентина,Наполи...и ние сме сред тях ! Вие осъзнавате ли какво е нивото вече или си чешем клавиатурите....
Ще ми е интересен сблъсъка помежду им на двата ни душмани Валенсия и Базел ;)
От друга стрна ще се радвам да продължат и двата колкото се може по напред..това ще докаже факта че бяхме отстранени от много сериозни отбори !
Имахме малшанс и с жребия...и Базел, и Лацио, и Валенсия бяха от тежките възможи противници !!

Базел са победили!!!?
Та те играха от 8-мата минута с човек по малко и без Ванката! :o



Не само че играха с чпвек по-малко,но и Ред Бул поведе и Базел ги обърна до 2-1,а можаха да вкарат и 3-ти гол.Много силна игра на вратаря на Базел.Спаси 7 чисти голови положения.Това е да имаш голям вратар.3 положения за Базел за целия мач и два гола.Ред Бул бяха като Лудогорец.Имаше големи очаквания към тях и се сринаха.Иначе разполагат с по-добри футболисти от Базел,но с по-малко опит в евротурнирите.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6117
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ЛЕ, 1/8 финал (реванш) Валенсия - Лудогорец - 1:0

Мнениеот MASTER_COOL » 21 мар 2014 09:28

Базел е къде, къде по - класният отбор от двата :!:
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: ЛЕ, 1/8 финал (реванш) Валенсия - Лудогорец - 1:0

Мнениеот snakebite » 21 мар 2014 09:35

MASTER_COOL написа:
Вижда се, че този отбор има доста пробойни. Истинска класа в отбора ви са : Стоянов, Кайсара, Моци, Златински, Мисиджан, Марселиньо и Безяк. Като дори Марселиньо няма постоянство. Имате нужда от поне 4 класни попълнения за Ляв бек, Централен защитник, Опорен полузащитник, Дясно крило. А може би и един централен нападател. Не добавите ли класа точно там , ще има тотално фиаско в турнирите с оглед и на сравнително високите очаквания, които се създадоха вече от постигнатото от тази година.


Долу горе си напипал нещата, но не виждам Дяков. Един от най-важните ни играчи, който може да задържа темпото, да успокои играта, да даде пас, да се хвърли на шпагат. Покрай него и Златински играе много добре !
Иначе за останалото си прав - дясно крило и ляв бек са крещящи за да сменят Минев и Мишо, които биха били едни добри резерви !
Също може би имаме нужда от смяна на плеймейкъра и централния нападател ,особено като продадем Марселиньо и Безяк !
Трябва ни по- класен нападател от Безяк, който да завършва иначе добрите ни атаки...

И личен съвет към теб и твоите аверчета от ЦСКА - омразата до нищо няма да ви доведе !!!!
Няма да ви направи по-силни !
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6117
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ЛЕ, 1/8 финал (реванш) Валенсия - Лудогорец - 1:0

Мнениеот MASTER_COOL » 21 мар 2014 09:59

Лично аз съм ви подкрепял до онзи ден, не виждам какво ми даваш съвети. Наглите сте вие да ти кажа. Взехте се за много велики, а от тази позиция се пада най - лошо и най - болезнено.

Иначе сте ни съперници в първенството и е напълно нормално да има битка другата сряда. Няма да ви посрещнем с хляб и сол на Армията. Пригответе се за АД. Няма какво да губим ние.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта