Тодор Батков - официална тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
santiliana
Мнения: 2987
Регистриран на: 18 апр 2009 15:55
Местоположение: долината на глинените гърнета

Re: До кога ще търпим Батков?

Мнениеот santiliana » 03 мар 2014 13:40

Eminem написа:На батков отдавна му е време да си ходи. Съсипа клуба. Но задължително е на негово място да НЕ идва боко или пееевски!

аргументирай се...
с какво Домус паша, джуджето от Микре, Тото Динев, Цв. ДПС Василев и Мл. Михалев са по- "достойни" и силни от посочените от теб? В тази джунгла, наречена България точно хора като Пеевски и Бойко ще съумеят да върнат Левски на върха... И престанете с някакви морални ценности- кой какъв е - съдбата ще си го "възнагради" Факт е обаче, че този родопски дерибей Батков срина всичкия авторитет на един 100 годишен клуб... Между впрочем, по неговите болни амбиции, ние тази година не би трябвало дори и да честваме 100 годишнината, щото само той знаеше, че в съвсем друг ден и година сме създадени... Да се маха на секундата, боклука мръсен...
И рекъл Господ: "Само Левски!",
и направил небето синьо!


NEVER BACK DOWN ! Изображение

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12960
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: До кога ще търпим Батков?

Мнениеот Eminem » 03 мар 2014 13:42

santiliana написа:
Eminem написа:На батков отдавна му е време да си ходи. Съсипа клуба. Но задължително е на негово място да НЕ идва боко или пееевски!

аргументирай се...
с какво Домус паша, джуджето от Микре, Тото Динев, Цв. ДПС Василев и Мл. Михалев са по- "достойни" и силни от посочените от теб? В тази джунгла, наречена България точно хора като Пеевски и Бойко ще съумеят да върнат Левски на върха... И престанете с някакви морални ценности- кой какъв е - съдбата ще си го "възнагради" Факт е обаче, че този родопски дерибей Батков срина всичкия авторитет на един 100 годишен клуб... Между впрочем, по неговите болни амбиции, ние тази година не би трябвало дори и да честваме 100 годишнината, щото само той знаеше, че в съвсем друг ден и година сме създадени... Да се маха на секундата, боклука мръсен...

Въобще не ми пука кой е собственик на другите отбори. Срамът си е за тях. Феновете на Ботев са доволни, че турците са им собственици, но аз не искам това да се случи и с нас. А боко е типична мутра и той като батков ще си върти далаверите.

Потребителски аватар
santiliana
Мнения: 2987
Регистриран на: 18 апр 2009 15:55
Местоположение: долината на глинените гърнета

Re: До кога ще търпим Батков?

Мнениеот santiliana » 03 мар 2014 13:58

Eminem написа:
santiliana написа:
Eminem написа:На батков отдавна му е време да си ходи. Съсипа клуба. Но задължително е на негово място да НЕ идва боко или пееевски!

аргументирай се...
с какво Домус паша, джуджето от Микре, Тото Динев, Цв. ДПС Василев и Мл. Михалев са по- "достойни" и силни от посочените от теб? В тази джунгла, наречена България точно хора като Пеевски и Бойко ще съумеят да върнат Левски на върха... И престанете с някакви морални ценности- кой какъв е - съдбата ще си го "възнагради" Факт е обаче, че този родопски дерибей Батков срина всичкия авторитет на един 100 годишен клуб... Между впрочем, по неговите болни амбиции, ние тази година не би трябвало дори и да честваме 100 годишнината, щото само той знаеше, че в съвсем друг ден и година сме създадени... Да се маха на секундата, боклука мръсен...

Въобще не ми пука кой е собственик на другите отбори. Срамът си е за тях. Феновете на Ботев са доволни, че турците са им собственици, но аз не искам това да се случи и с нас. А боко е типична мутра и той като батков ще си върти далаверите.

всеки един собственик на ФК в професионалния ни футбол е с тъмно минало и настояще...С нечисти финанси... Дори и представа си нямаме какви ги е надробил Борат, но му се връзвахме на приказките, че сме едва ли не перфектни във финансово отношение...
И рекъл Господ: "Само Левски!",
и направил небето синьо!


NEVER BACK DOWN ! Изображение

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3169
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: До кога ще търпим Батков?

Мнениеот wilge » 03 мар 2014 14:08

Eminem написа:На батков отдавна му е време да си ходи. Съсипа клуба. Но задължително е на негово място да НЕ идва боко или пееевски!

А кой бе, човек? Кой ще дойде? Ти ли? Къде са ти парите? Омръзна ми от бедни запаляковци. Добре, че писането във форума не се плаща.

Потребителски аватар
santiliana
Мнения: 2987
Регистриран на: 18 апр 2009 15:55
Местоположение: долината на глинените гърнета

Re: До кога ще търпим Батков?

Мнениеот santiliana » 03 мар 2014 14:21

wilge написа:
Eminem написа:На батков отдавна му е време да си ходи. Съсипа клуба. Но задължително е на негово място да НЕ идва боко или пееевски!

А кой бе, човек? Кой ще дойде? Ти ли? Къде са ти парите? Омръзна ми от бедни запаляковци. Добре, че писането във форума не се плаща.

като не е в състояние Борат да се грижи и издържа Клуба, ще търси начин да го продаде...Никой няма да му дойде на крак и да го "чеше по шкембето"...В края на краищата, Левски не му е бащиния...Когато притежаваш нещо, но вече не можеш да си позволиш да го поддържаш- какво правиш? Търсиш му търговия...А глупака от Родопите какво направи- НИЩО! Тоя е пълно олицетворение на завършен идиот, който и хабер си няма как да върти бизнес...
Честно казано, всеки един що годе грамотен човек по бизнес финанси и мениджмънт, ще изправи Левски на крака... Дори и аз мога, но алчния помак иска "майка си и баща си"...Сякаш е вадил пари от джоба си... Пък и да е вадил- някой да го е карал да се захваща с удоволствие като Левски? Едно е да се пъчиш пред прожекторите и да ръсиш простотия след простотия, съвсем друго е да имаш капацитета да ръководиш голяма фирма , каквато се явява ПФК Левски АД... Всичко може да се оправи много бързо, стига да не се лакоми...
И рекъл Господ: "Само Левски!",
и направил небето синьо!


NEVER BACK DOWN ! Изображение

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12960
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: До кога ще търпим Батков?

Мнениеот Eminem » 03 мар 2014 14:26

wilge написа:
Eminem написа:На батков отдавна му е време да си ходи. Съсипа клуба. Но задължително е на негово място да НЕ идва боко или пееевски!

А кой бе, човек? Кой ще дойде? Ти ли? Къде са ти парите? Омръзна ми от бедни запаляковци. Добре, че писането във форума не се плаща.

Да не гледаш на захар, че знаеш кой е беден и кой не ? Това, че ти си се продал на турците, не означава, че няма нормални левскари. А може и да си турчуляк, не знам.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12960
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: До кога ще търпим Батков?

Мнениеот Eminem » 03 мар 2014 14:28

santiliana написа:всеки един собственик на ФК в професионалния ни футбол е с тъмно минало и настояще...С нечисти финанси... Дори и представа си нямаме какви ги е надробил Борат, но му се връзвахме на приказките, че сме едва ли не перфектни във финансово отношение...

И дай тогава да се продадем на турците ? Боже, какви левскари има............ :shock: На тази държава не й остава много.

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: До кога ще търпим Батков?

Мнениеот tprodanov » 03 мар 2014 14:50

botevforever написа:След като няколко души вече сравниха Батков с ДХС, т.е. се поставят в нашата ситуация преди 5 години, ми е интересно едно нещо.
Да предположим хипотетично, че Ц.Василев в момента не е ангажиран с "Ботев".
Същият изяви желание да придобие собствеността над "Левски".Обещава, че за 100 годишнината Ви сектор "А" ще е готов, а до края на следващата година - и целият стадион "Г.Аспарухов".
Също така и изграждане на модерна тренировъчна база за отбора и ДЮШ.(тук имате едно предимство - вече знаете, че обещае ли ще го направи).
Та въпросът ми е такъв:Как ще посрещнете такава възможност?
Ще го изгоните(съблечете) с аргументите, с които в момента го нападате като наш собственик, или ще го приемете като единствен вариант за спасението Ви от Батков(Вашия ДХС)?

В отговорите на въпроса ми могат да се включат както разумни фенове на отбора, така и обичайните олигофрени.
Мисля, че с отговора на този въпрос ще помогна на първите да разберат кои са вторите(ако вече не са ги разбрали).


Ако ще да докара и купата на ШЛ, Цецо Василев няма място в Левски. Това всъщност, важи и за Левски. Дали самите ние имаме възможността да влияем на тези събития е съвсем отделна тема.
Но, като цяло, въпросът ти е изначално сбъркан. Изборът далеч не е този.

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: До кога ще търпим Батков?

Мнениеот tprodanov » 03 мар 2014 14:52

Кировец написа:
tprodanov написа:
Кировец написа: Хич не е направил грешка. Само натовари играчите със свръхочаквания и логичното се случи - тотален игрови срив и прибързаност.
Не Батков очакваше 20 победи.


Натоварванията на играчите стават в разговорите със самите тях, а не с обръщенията към феновете чрез медиите. Междувременно, тази пресконференция беше съвсем скоро, а отборът е на това ниво от години. Това дали можеш да го обясниш с вината на Йовов или ти е трудничко? :lol:

Аз не случайно написах, че Йовов е поредния олекнал директор!
На това ниво сте от години, защото преди всеки сезон, след всеки трансферен прозорец не спират вашите гурута да ни рецитират стихотворението за поредната най-силна селекция с най-добри футболисти в България, които ще мачкат наред и ще жънат титла след купа.
Както виждаш не ми е трудничко, но за теб е, защото явно си със същите очила като на Йовов и неговите предшественици - очила на обикновени хорица, които капка си нямат понятие от начин на действие и преценка на техническите качества.
Вие обяснявайте как било нормално да говори за 20 победи, как всички в отбора са суперзвезди като Божи86 и как това надъхвало футболистите и феновете.


Проблемът е генерален и той е в Батков. Не в Йовов. Нямаш аргумент срещу Йовов освен някое клише. И да, селекцията е чудесна, ако мислиш, че проблемът е във футболистите, проблемът е изцяло твой.

gri6ata1914
Мнения: 211
Регистриран на: 13 дек 2009 13:39
Контакти:

Re: Тодор Батков - официална тема

Мнениеот gri6ata1914 » 03 мар 2014 15:37

Тая свиня ни направи за смях последните 5-6 години !!! Клубът е компрометиран на всички нива навръх 100-те си години! Такова чудо няма никъде, време е да си ходи вече...Със сигурност ще сме по-добре след него, пък било и то в б, в или з група...


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта