Левски - Славия / А група - 2:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

SANSIRO7
Мнения: 2226
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: Левски - Славия / А група - 2:2 FT

Мнениеот SANSIRO7 » 23 фев 2014 11:02

Суперзвездата ГАДЖЕВ, нямаше и да забележа, че е на терена ако не беше поредната му глупост срещу селянина Петков. Поредна година го задържаме при нас това момче което за сериозен футбол не става. А от другите не знам дали си струва да спомена някой. Да го налагат Орачев на левия, а Старокин или халф или да си заминава. Може и Крумов да пробват отляво. Дано Бастос се окаже футболист, че иначе не знам какво ще творим в средата.

сини богове
Мнения: 526
Регистриран на: 31 авг 2010 12:18
Контакти:

Re: Левски - Славия / А група - 2:2 FT

Мнениеот сини богове » 23 фев 2014 11:14

Слабо първо полувреме за Левски и "на мускули" през второто. Все пак, с тези играчи толкова. Миро Иванов на фланга е трагичен, Старокин за бек не става, Туре не е типично крило, Ангелов е свършил за големия футбол особено на поста ЦЗ, Цонев ако играе с класни халфове и ще му тръгне играта, още не е готов да решава мачове. Здравков залитна като другите и започна с презастраховки- Мики Орачев е готов за ляв бек, Старокин трябва да го върнем в халфовата линия, новият португалец каза, че играе халф бек също- Миро на пейката. Бастош дано е класа и бързо да влиза в час зад нападателя. Божинов загатна класа и мисля, че ще се справи. Крумов се включи доста прилично и Мюлдер има реална конкуренция, надявам се и той да се стегне- Белаид и чеха ще изглеждат по- добре от Ангелов в защита, дори с вързани крака да играят. Причината да нямаме окомплектован състав в момента е липсата на пари- селекция в последния момент и даже след последния, но аз лично виждам светлина в момента.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14322
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Левски - Славия / А група - 2:2 FT

Мнениеот damyanov1963 » 23 фев 2014 11:21

SANSIRO7 написа:Суперзвездата ГАДЖЕВ, нямаше и да забележа, че е на терена ако не беше поредната му глупост срещу селянина Петков. Поредна година го задържаме при нас това момче което за сериозен футбол не става. А от другите не знам дали си струва да спомена някой. Да го налагат Орачев на левия, а Старокин или халф или да си заминава. Може и Крумов да пробват отляво. Дано Бастос се окаже футболист, че иначе не знам какво ще творим в средата.

Ти па за сериозен, той за никакъв футбол не става. А го задържаме при нас, защото никой друг не го иска. Просто момчето е сбъркало професията си.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Левски - Славия / А група - 2:2 FT

Мнениеот onegavon » 23 фев 2014 11:33

Недейте така защото съм ви гледал мачове без Гаджев и бяхте още по-зле.Имате голям късмет,че не го взеха в Севастопол.
В национала играе съвсем прилично ,може би и треньора има вина за игровия му облик?

agrex
Мнения: 126
Регистриран на: 03 ное 2009 16:46
Skype: agricon69
Контакти:

Re: Левски - Славия / А група - 2:2 FT

Мнениеот agrex » 23 фев 2014 11:37

Дори е неприятно да се четат някои "коментари" тук.Имам чувството,че форума започва да прилича на този в ***.Всякакви простотии се пишат и основно от комплексираните петолъчковци.Нали все пак някой проверява това,което се пише ?! Но както и да е,а сега няколко думи за мача.Неприятен резултат,но нищо фатално не се е случило. Славия,както винаги срещу нас играе мръсно,но това не е от вчера.Жалко ,че не съумяваме да им се противопоставим както трябва.Това което ми направи впечатление е липсата на играч като Гари.Играч,който да може да ти реши мача по всяко време.Но така е в живота и във футбола също.Всичко е преходно.Силно се надявам,че Бастос,Белаид и новия ляв бег скоро ще започнат да показват това,за което са в Левски.Надявам се Божинов и Генков да влязат в час и да заиграят както се очаква от тях и дано само Сухия е да е на нивото на отбора.Този Крумов се представи съвсем прилично,а и вкара хубав гол.Чмовш показа някои добри неща,но на този етап ми се струва малко бавен.Ако Старокин е на терена,то мястото му е в халфовата линия от ляво.Съжалявам,че ще го кажа,но Гаджев се представи изключително слабо и не знам дали не трябваше да го трансферират някъде.За Макриев няма какво да коментирам, ако разчитаме той да ни решава нещата отпред......Туре не е лош футболист,но трябва да престане да бъде егоист.Ако сме обективни,титлата е почти мираж,но нищо не се знае,нали е футбол все пак.Хубава неделя за всички,които обичат ЛЕВСКИ.

Потребителски аватар
Robotop
Мнения: 219
Регистриран на: 23 сеп 2009 21:49

Re: Левски - Славия / А група - 2:2 FT

Мнениеот Robotop » 23 фев 2014 11:44

Удоволствието, вчера беше пълно!
Младата "надежда" Цонев, се луташе в средата на един безнадежно объркан отбор.
В този отбор няма абсолютно нищо футболно!
Почувствах се отново мазохист, да седя и да гледам това подобие на футбол, на некакъв по порутен стадион или стройтелна площадка, а некви лайнари да им ръкопляскат и да им пеят.
Това заводската футболна група ли беше, кво' ли : ФК Баткоф

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9357
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски - Славия / А група - 2:2 FT

Мнениеот mikata » 23 фев 2014 11:54

Robotop написа:Удоволствието, вчера беше пълно!
Младата "надежда" Цонев, се луташе в средата на един безнадежно объркан отбор.
В този отбор няма абсолютно нищо футболно!
Почувствах се отново мазохист, да седя и да гледам това подобие на футбол, на некакъв по порутен стадион или стройтелна площадка, а некви лайнари да им ръкопляскат и да им пеят.
Това заводската футболна група ли беше, кво' ли : ФК Баткоф


Цонев ми прилича на Ж. Миланов, муха без глава :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
vipara_1970
Мнения: 11
Регистриран на: 12 юли 2013 15:25
Контакти:

Re: Левски - Славия / А група - 2:2 FT

Мнениеот vipara_1970 » 23 фев 2014 12:22

daniel875 написа:Дерби беше това, младежи, ДЕРБИ! Хем най - старото, хем и ВЕЧНОТО в родния футбол.
Не е болка за умиране, че "Левски" не загуби, но е неприятно, че с този треньор няма бъдеще. Имаше един потребител, който много добре в подписа е сложил какво всъщност представлява футбола на отборите на Антони Здравков. Така е.
Само чужденец ще ни помогне от това положение и ново ръководство. Няма друг начин. Много време се задържаха Батков, Баждеков, Тонев и сие в тима.
"Червените" да не лаят много, защото Костадинов снощи активно работеше за тях.


+1

angelofdeath
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 яну 2013 17:00
Skype: angel0027
Контакти:

Re: Левски - Славия / А група - 2:2 FT

Мнениеот angelofdeath » 23 фев 2014 12:35

vipara_1970 написа:
daniel875 написа:Дерби беше това, младежи, ДЕРБИ! Хем най - старото, хем и ВЕЧНОТО в родния футбол.
Не е болка за умиране, че "Левски" не загуби, но е неприятно, че с този треньор няма бъдеще. Имаше един потребител, който много добре в подписа е сложил какво всъщност представлява футбола на отборите на Антони Здравков. Така е.
Само чужденец ще ни помогне от това положение и ново ръководство. Няма друг начин. Много време се задържаха Батков, Баждеков, Тонев и сие в тима.
"Червените" да не лаят много, защото Костадинов снощи активно работеше за тях.


Работеше сините да вкарат трети гол, ама не стана. Гледайте си първо отбора, а след това подробностите около съдията и съперника. Вчера ме изненада не играта на Славия, а агонията на Левски. Отдавна не съм виждал отбора по-безпомощен и объркан. Не съм обеден, че като влезнат Бостош и Белаид нещата ще потръгнат, защото са чужденци, а човека, който трябва да поведе отбора трябва да е българин и то левскар. Аз в момента такъв не виждам.

zlobul
Мнения: 2819
Регистриран на: 09 мар 2011 14:47
Контакти:

Re: Левски - Славия / А група - 2:2 FT

Мнениеот zlobul » 23 фев 2014 12:43

силно се надявах днес да прочета нещо от сорта "Левски усилено търси заместник на Сухия" , но уви :)
Мъките ще продължат.
1-Подписа на агент Тара все още стои под документа за ликвидирането на "Левски" и трансформацията му във "Витоша".
2-Гонзо- с този некадърник тръгна разрухата .
3-Тоньо е вреден за Левски !


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта