Всичко за протестите срещу Орешарски и властта. АНКЕТА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Ще се включите ли в протестите?

Да
198
56%
Не
153
44%
 
Общо гласове: 351

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ентелегентите се развилняха

Мнениеот plamenst7 » 23 юли 2013 23:24

Мъдри хора са го казали много точно и ясно. България ще тръгне нагоре, едва тогава когато умре и последния живял през времето на комунизма. След гладната луканова зима, след хиперинфлацията на Виденов, след всички спрени евро субсидии при първата тройна коалиция на Станишев и след сегашната тройна коалици, която успя да изкара хората на улицата само 2 седмици след като встъпи на власт все още има хора които подкрепят всичко това. Още по-тъжното е, че освен изкуфели пенсии, явно пооблажили се по ония времена има и млади загубеняци които не могат да направят елементарна преценка на ситуацията в страната и им промиват подобията на мозъчета с лекота. НЯМА ДЪРЖАВА В СВЕТА ПРОКОПСАЛА ОТ КОМУНИЗЪМ!!! Наскоро разговарях с човек посещавал комунистическа Куба. Там средната заплата била около 12 долара НА МЕСЕЦ. В цяла Хавана няма магазин в който да се продава месо. Голяма част от хората се хранят с корени и тем подобни странни неща. Това е лицето на комунизма. Аз не искам това, а вие?

П.С. levskar90, ти си срам за Левски!

Потребителски аватар
BLUE CHAMPIONS
Мнения: 8858
Регистриран на: 06 авг 2010 15:32

Re: Всичко за протестите срещу Орешарски и властта. АНКЕТА

Мнениеот BLUE CHAMPIONS » 23 юли 2013 23:24

bubka написа:Ами тогава недей да тръбиш постоянно, че правителството трябвало да остане, за да изпълни "конкретни искания", след като ти е ясно, че няма да го направи. :lol: :lol: :lol:

Аз за партия или личност НИКОГА не съм тръбял! Ама Пупка писател, Чукча не читател!
[offtopic][wrapimg=]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q71/s480x480/576815_272513049560227_557336297_n.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ентелегентите се развилняха

Мнениеот Viktor4o_Rs » 23 юли 2013 23:25

Рубладжийчетата във форума озверяха, изпускат властта комунетата и от Позитано ще спрат потока от финанси за коментари, лоша работа :(
Изображение

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19123
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Всичко за протестите срещу Орешарски и властта. АНКЕТА

Мнениеот TodorT » 23 юли 2013 23:26

acmilan написа:
TodorT написа:
acmilan написа:Стига с тоя ГЕРБ бе, хора, не разбирате ли, че 2/3 от българите не могат да понасят изобщо продуктите на червената мафия, били те БСП, ГЕРБ, ДПС или който и да било. Протестът не е за Тиквата, а против червената мафия, която ни управлява 69 години. Крайно време е да подадат оставка.

Понеже си интелигентен човек и с теб ще може да се дискутира, може ли да ти задам един въпрос. Доволен ли си от ГЕРБ, които ни управляваха 4 години. 'Щото аз не съм и после мога да ти кажа и защо :)

Колега, най-малкото което е съм нарекъл Борисов с прякора му от едни други времена, според теб доволен ли съм :)

Не, не знам дали си доволен. Не те обвинявам в пристрастия към някоя партия. Просто се поинтересувах. Аз лично съм крайно недоволен. Членове на моите семейство бяха пряко засегнати от мизериите на кабинета му. Видя се и какви неща е вършил по време на мандата си, а сигурно и други неща ще излезат наяве. И сега съм против това да се връща този човек! И сега съм по-склонен да дам шанс от няколко месеца на Орешарски и неговите хора..... въпреки, че не харесвам и БСП и ДПС, но.... засега ми се струват маааааалко по-добра алтернатива :oops: В България вече избираме по-малкото зло, а не доброто, ама .... какво да правиш :oops:

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Всичко за протестите срещу Орешарски и властта. АНКЕТА

Мнениеот daniel875 » 23 юли 2013 23:26

"Протестиращите" си просят боя. Полицаите трябва да се постараят да ги озаптят. Тези ултраси няма да се спрат пред нищо. В момента се вижда колко много привърженици левскари и цесекари имат ГЕРБ. Това е пагубно.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Ентелегентите се развилняха

Мнениеот RedeviL » 23 юли 2013 23:27

TodorT написа:
Viktor4o_Rs написа:Платените подлоги на комунетата във форума усетиха,че комунистическо-турското правителство с всеки изминал ден копае дъното и ще им спре потока от рубли, който им дава, за да пишат коментари. :mrgreen: Както се казва - по коментарите ще ги познаете :lol:

Първо, не съм подлога на никой! И второ не се продавам! Казах го и в другата тема: уважавам протестите и хората, които знаят как и кога да протестират! Такива идиоти, дето си просат боя и са отишли само да провокират не заслужават моето уважение! Просто бой на такива и това е! Вижда се, че в момента тълпата не е толкова бойна. Скачат там 10 човека, другите хора са се дръпнали. Еми извинявай, ама..... някви си там ще правят зулуми, ще се бият с полиция и т.н. Това ако беше в една Англия новинарите да нямаха време да се включат. Щяха да ги сгазят за 5 мин и айде вкъщи :lol: Дадохме 4 години на Бойко да си прави, квото иска. Да си лети със самолета, да си върти схемите, да нарежда там кво да пише в тефтерчетата.... Е поне 4 месеца заслужават и сегашните. Не съм от електората на БСП или ДПС. Не съм на тяхна страна, но мисля, че всеки заслужава шанс ;)

Точно! В началото на темата попитах кой нормален и интелигентен човек ще отиде в това време на денонощието да лежи по паветата на София или да се блъска с полицаите???

deceitt
Мнения: 155
Регистриран на: 18 апр 2012 14:49
Контакти:

Re: Ентелегентите се развилняха

Мнениеот deceitt » 23 юли 2013 23:28

Тия протести във варна растат във времето като публиката на мачовете на цска.. първо бяха 20 000 , после 30 000 , сега 70000 , скоро ще станат 1 000 000 000 минимум :!:

Потребителски аватар
Levskar_90
Мнения: 4214
Регистриран на: 05 авг 2009 10:40
Местоположение: Варна

Re: Всичко за протестите срещу Орешарски и властта. АНКЕТА

Мнениеот Levskar_90 » 23 юли 2013 23:28

daniel875 написа:"Протестиращите" си просят боя. Полицаите трябва да се постараят да ги озаптят. Тези ултраси няма да се спрат пред нищо.


Те една част от тях ги биха вече :lol:
ЛЕВСКИ - ОТБОРА НА НАРОДА

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23288
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ентелегентите се развилняха

Мнениеот W84me » 23 юли 2013 23:29

Протестиращите във Варна според мен бяха 50 000, не повече.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

deceitt
Мнения: 155
Регистриран на: 18 апр 2012 14:49
Контакти:

Re: Ентелегентите се развилняха

Мнениеот deceitt » 23 юли 2013 23:30

Не мисля, според мен бяха поне 501 000 ;)


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта