В очакване на новият треньор! Кой ли ще е?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
NIKSANA
Мнения: 1511
Регистриран на: 14 юни 2009 11:35
Местоположение: Карлсруе, Германия
Контакти:

Re: Анкета: Вашите варианти за треньор на Левски

Мнениеот NIKSANA » 14 юли 2013 14:56

Значи все пак ще е чужденец.. Наско каза днес, че всички с които говори са чужденци!Дано има някое ново име, че ми писна от стари муцуни - по възможност Холандец :)
"There is a country called Bulgaria, and in this country there is a team called Levski. You may have not heard of it, but there I was born and there I shall die!"
- Georgi Asparuhov to AC Milan representatives

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Анкета: Вашите варианти за треньор на Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 14 юли 2013 15:00

tevez написа:
ralka_levskarka написа:
tevez написа:
ralka_levskarka написа:Добавете Славиша Йоканович в анкетата :mrgreen:

КО?НЕ!
Къв е тоя :?

Бивш треньор на Партизан.

Партизан, Цървена Звезда... един дол дренки

Нали искахме доказан? С Партизан е печелил две купи на страната и две шампионски титли. Класирал ги е и за групите на ЛЕ.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9334
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Анкета: Вашите варианти за треньор на Левски

Мнениеот bubka » 14 юли 2013 15:37

ralka_levskarka написа:
tevez написа:
ralka_levskarka написа:
tevez написа:
ralka_levskarka написа:Добавете Славиша Йоканович в анкетата :mrgreen:

КО?НЕ!
Къв е тоя :?

Бивш треньор на Партизан.

Партизан, Цървена Звезда... един дол дренки

Нали искахме доказан? С Партизан е печелил две купи на страната и две шампионски титли. Класирал ги е и за групите на ЛЕ.

50% от титлите и купите там ги печели Партизан, останалите 50% Цървена звезда, всеки треньор на тези два отбора след 3-4 сезона става "доказан". :lol: :lol: :lol:
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Levski4Ever
Мнения: 1074
Регистриран на: 06 юни 2008 18:08
Контакти:

Re: Анкета: Вашите варианти за треньор на Левски

Мнениеот Levski4Ever » 14 юли 2013 15:53

Cocaine написа:Ектор Купер. Човекът е без работа в момента, а последно беше начело на турския Ордуспор, който едва ли се отличава с кой знае какъв бюджет (т.е. вероятно можем да покрием финансовите му изисквания). Но, естествено, няма да вземат него.

Зденек Земан също е без работа в момента. Абрамчик - също. Но защо си мисля, че ще назначат Кратко Останич номер 2?

Ектор Купер е наистина много добър вариант, но ме съмнява. От анкетата се вижда, че повечето хора сме за Вячеслав Грозни. А дано осъществят желанието ни!
Изображение

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2126
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Анкета: Вашите варианти за треньор на Левски

Мнениеот eelche » 14 юли 2013 15:54

Екипа на ДБ пусна преди малко новина,че са водени разговори с Радомир Антич-бившият треньор на Барса и националният отбор на Сръбската репрезентация ;)

Не знам дали е истина или партенка,но Наско има контактите.Ще поживеем и ще видим ;)
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Анкета: Вашите варианти за треньор на Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 14 юли 2013 15:55

eelche написа:Екипа на ДБ пусна преди малко новина,че са водени разговори с Радомир Антич-бившият треньор на Барса и националният отбор на Сръбската репрезентация ;)

Не знам дали е истина или партенка,но Наско има контактите.Ще поживеем и ще видим ;)


Няма да е той. Към 5 часа ще има друга новина.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2126
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Анкета: Вашите варианти за треньор на Левски

Мнениеот eelche » 14 юли 2013 15:56

Levski4Ever написа:
Cocaine написа:Ектор Купер. Човекът е без работа в момента, а последно беше начело на турския Ордуспор, който едва ли се отличава с кой знае какъв бюджет (т.е. вероятно можем да покрием финансовите му изисквания). Но, естествено, няма да вземат него.

Зденек Земан също е без работа в момента. Абрамчик - също. Но защо си мисля, че ще назначат Кратко Останич номер 2?

Ектор Купер е наистина много добър вариант, но ме съмнява. От анкетата се вижда, че повечето хора сме за Вячеслав Грозни. А дано осъществят желанието ни!


Наско е водил телефонен разговор на сръбски след тренировката на нашите днес.Има голяма вероятност новия тренер да е фен на сръбската скара :lol:
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
Levski4Ever
Мнения: 1074
Регистриран на: 06 юни 2008 18:08
Контакти:

Re: Анкета: Вашите варианти за треньор на Левски

Мнениеот Levski4Ever » 14 юли 2013 15:57

ralka_levskarka написа:
eelche написа:Екипа на ДБ пусна преди малко новина,че са водени разговори с Радомир Антич-бившият треньор на Барса и националният отбор на Сръбската репрезентация ;)

Не знам дали е истина или партенка,но Наско има контактите.Ще поживеем и ще видим ;)


Няма да е той. Към 5 часа ще има друга новина.

Те новини бол, но истината е една, и ще я разберем утре. :lol:
Изображение

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Анкета: Вашите варианти за треньор на Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 14 юли 2013 15:59

Levski4Ever написа:
ralka_levskarka написа:
eelche написа:Екипа на ДБ пусна преди малко новина,че са водени разговори с Радомир Антич-бившият треньор на Барса и националният отбор на Сръбската репрезентация ;)

Не знам дали е истина или партенка,но Наско има контактите.Ще поживеем и ще видим ;)


Няма да е той. Към 5 часа ще има друга новина.

Те новини бол, но истината е една, и ще я разберем утре. :lol:

Е уж тоя Йоканович щял да подписва :?
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
NIKSANA
Мнения: 1511
Регистриран на: 14 юни 2009 11:35
Местоположение: Карлсруе, Германия
Контакти:

Re: Анкета: Вашите варианти за треньор на Левски

Мнениеот NIKSANA » 14 юли 2013 16:05

Александър Янкович отказа на Левски


Сръбският треньор Александър Янкович е отказал офертата на Левски, пишат медиите в западната ни съседка. Според mozzartsport.com, „сините“ са предложили на Янкович заплата, близо два пъти по-голяма от тази, която той е получавал в Цървена звезда.

Изданието обяснява, че в Левски много харесват Сале Янкович още от времето, когато бе помощник на Славолюб Муслин. Младият наставник обаче за втори път отказва на българския тим, след ноември 2011-та. Причината сега – Янкович не иска да напуска Звезда, където е старши треньор в Академията на клуба.

„Истина е, че разговарях с ръководството на Левски. Исках да обясня пред всички нещата, защото уважавам безкрайно Левски, хората с които съм работил там, и като цяло българския футбол,“ заяви Янкович пред сръбския сайт, за който разкри, че няма да поема „сините“, и не мисли изобщо за друго развитие на кариерата си, освен това в Цървена звезда.
"There is a country called Bulgaria, and in this country there is a team called Levski. You may have not heard of it, but there I was born and there I shall die!"
- Georgi Asparuhov to AC Milan representatives


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта