Владо Гаджев тренира вече с юношите. Кои ли ще са изгонените

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
nicromanser
Мнения: 962
Регистриран на: 27 юни 2013 08:31
Контакти:

Re: Освободените и продадени от Левски!!!

Мнениеот nicromanser » 13 юли 2013 07:15

за освободени да, но се съмнявам за продадени, особенно след мача с иртиш кой би купил някой???
продажбата е химера по-реално е освобождаване или подаряване
[center]ЕДИН ГОСПОД БОГ И СИНА МУ ИСУС ХРИСТОС
ЕДНА РЕЛИГИЯ-ПРАВОСЛАВИЕ
ЕДНА МИЛА СТРАНА-БЪЛГАРИЯ
ЕДИН НАРОД-БЪЛГАРСКИ
ЕДИН ОТБОР
ЦСКА НИЩО ДРУГО НЯМА ЗНАЧЕНИЕ
[/center]

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Мнения: 810
Регистриран на: 24 дек 2010 09:56
Контакти:

Re: Освободените и продадени от Левски!!!

Мнениеот BEROE_StZ » 13 юли 2013 08:40

tiamat написа:
гарфилд написа:
urkoto написа:Според мен ви трябва някой стабилен централен защитник, човек с доказана визитка. Аз лично се сещам за Ив8 "Главата" Иван8в. Все пак човека е два пъти носител на купата и един път на суперкупата - доста по-успешен от 90% от наличните ви футболисти. А и с Везалов ще сработят страхотен тандем :idea:

Да бе.Иво Иванов спечели три трофея,като играч на Берое,а Везалов не спечели нищо. :mrgreen:


Той Везалов затуй сигурно си го вкара гола срещу Славия, вика си, барем ме върнат в Берое и аз купа да барна, ама тц :)

.............
Стига сте се жалвали от Везалов. Попитайте любимия ви Тонев, как се сдоби Левски с него. Никой от Берое насила не ви е предлагал въпросния футболист, който още като се родил и бил левскарче. Очаквам да започнете плюенето и по Стефан Велев, респективно по Берое. Ами те самите ви се натискат и вие ги вземате....Стефан е общо взето футболист с посредствени качества...и той по рождение левскарче. Интересно защо съсипахте и Тодор Христов- та като се върна в Стара Загора стана най-големия гъзар, а преди това беше режимлия и дисциплиниран футболист.
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016

Потребителски аватар
the_blue_fan
Мнения: 934
Регистриран на: 11 юли 2011 10:09
Контакти:

Re: Освободените и продадени от Левски!!!

Мнениеот the_blue_fan » 13 юли 2013 09:36

Parmalat написа:Taка то е ясно,че повечето от футболистите на Левски не са за този спорт zlatan.Така че ето за какво са според мен :arrow:

1.Базил де Карвальо-бананоберач в Африканска плантация.Пъргав и лек е.Просто е роден за тази работа.
2.Жоао Силва-хамалин.Здраво момче е има и физика.
3.Владо Гаджев-викач гласа му ще се чува от Слънчев бряг до Златни пясъци
4.Кристовао Рамос-Дресьор в цирка.Рамос е спокоен,търпелив и със любвоабилен поглед.Перфектен е за слоновете и лъвовете.
5.Пинто -продавач на павильон за картички.Просто няма как като го видиш и да не се спреш и да си купиш от него.
6.Станислав Ангелов-гледач на хора от третата възраст.Има опит в готвенето и прането.
7.Старокин-дървосекач.Има нужната сила за да цепи дърва и да спази дневната норма.
8.Илиан Йорданов-разносвач на вестници.Бърз е и ще свърши работата


:lol: :lol: Напълно си прав ! :twisted:
ЛЕВСКИ СОФИЯ

Потребителски аватар
the_blue_fan
Мнения: 934
Регистриран на: 11 юли 2011 10:09
Контакти:

Re: Освободените и продадени от Левски!!!

Мнениеот the_blue_fan » 13 юли 2013 09:49

Защо оставиха Везалов ? Един играч вкара ли си такъв автогол, след това само надолу. Няма да има самочувствие, няма да има желание, няма да има характер. Същото се случи с Иво Иванов. Ето и моя топ 5, които задължително трябва да напуснат Левски независимо по какъв начин :

1. Рамос ! Не знам колко пари е загубил в Кипър, но освен парите май е загубил и уменията си.
2. Везалов - бабичка, която е тръгнала за пенсия.
3. Даниел Димов - дайте му шанс да играе в някой отбор, защото в Левски не може.
4. Старокин ! - Горкото в мача с Иртиш най-добре му се получаваше махането с ръце и гледането към стр. съдии.
5. Базил де Карвальо. - вече е доста стар, а и след последното си изказване за Лудогорец и българският футбол не знам защо още е в Левски ..
ЛЕВСКИ СОФИЯ

Vladislav
Мнения: 1613
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Освободените и продадени от Левски!!!

Мнениеот Vladislav » 13 юли 2013 10:17

Наско има много приятели във Фейсбук- може там да шитне някой. Илияна не може да помогне, защото нейните момичета се справят по- добре с топката. Ама спокойно- 10 човека са. Правят с Никито една бригада и строят трибуната.

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: Освободените и продадени от Левски!!!

Мнениеот sl321 » 13 юли 2013 10:23

Даниел Димов и Везалов са най-слабата двойка централни защитници.Везалов като че ли е идея по-малко слаб.Димов е много слаб.Не знам какво гледат в Левски?!Това за мен е абсурд!
Според мен трябва да напуснат:
Димов- 100%
Везалов-100%
Рамос-100%
............. честно да си кажа,харесват ми само Гари Рудригес,до някъде Пинто,до някъде Мюлдер,Пламен Илиев,донякъде Велев ( с уговорка че Пинто,Мюлдер,Велев трябва да са най-слабите в Левски),Вутов има хляб в него,но не е изграден.Всичко останало е за моментално гонене.
Въпроса е какво прави в последните 5 години ръководствата на Левски?
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Освободените и продадени от Левски!!!

Мнениеот Живко6461 » 13 юли 2013 10:38

Vladislav написа:Наско има много приятели във Фейсбук- може там да шитне някой. Илияна не може да помогне, защото нейните момичета се справят по- добре с топката. Ама спокойно- 10 човека са. Правят с Никито една бригада и строят трибуната.

Чудесни идеи! Ще се възстановят връзките футбол-художествена гимнастика. Можем да помолим и Георги Илиев за помощ. Крупен бизнесмен в областта на строителството, приятел на господин Сираков.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Освободените и продадени от Левски!!!

Мнениеот Живко6461 » 13 юли 2013 10:50

sl321 написа:... в последните 5 години ръководствата на Левски?

Това обяснява всичко.

minchev_1951
Мнения: 772
Регистриран на: 26 май 2013 14:24
Контакти:

Re: Освободените и продадени от Левски!!!

Мнениеот minchev_1951 » 13 юли 2013 11:40

Най-най- излишните в отбора: Везалов и Силва!!! Не че другите са по-добри от тях, начело с измисленото треньорче. :geek:

Потребителски аватар
NIKSANA
Мнения: 1511
Регистриран на: 14 юни 2009 11:35
Местоположение: Карлсруе, Германия
Контакти:

Re: Освободените и продадени от Левски!!!

Мнениеот NIKSANA » 13 юли 2013 15:27

какво си чешите изиците - Карвальо и Гаджев отиват в Китай! Везелов го освобождават, взимат 2 централни защитника и един атакуващ халф и да играят...писна ми от смешници
"There is a country called Bulgaria, and in this country there is a team called Levski. You may have not heard of it, but there I was born and there I shall die!"
- Georgi Asparuhov to AC Milan representatives


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта