Слухове, изказвания и "новини" за бъдещето на ЦСКА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: "А" група няма да загуби нищо при фалит на ЦСКА

Мнениеот James Beattie » 28 юни 2013 11:22

Всъщност , би трябвало форума на ЦСКА да се изтрие , ако напуснат "А" група :) Това е практиката след всеки сезон. Трият подфорумите на изпадналите и ги заменят с новите членове на елита. Ако не го сторят , ще се съберем на протест!

Потребителски аватар
1.9.1.4
Мнения: 302
Регистриран на: 08 май 2013 14:23
Контакти:

Re: ЦСКА ФАЛИРА

Мнениеот 1.9.1.4 » 28 юни 2013 11:23

BRF написа:
1.9.1.4 написа:
mistreated написа:Преди 5 години ЦСКА остана само с юноши + Здравко Лазаров и Владо Манчев. Тогава в отбора започнаха да играят момчета, като Сашко Тонев, Зехиров, Чипев, Янко Сандански, Павел Виданов. Този отбор завърши полусезона на второ място, като отстъпи първото в 15-тия кръг след един хикс в Мездра, където бе отменен чист гол на Кирил Котев. А преди започване на сезона всички "специалисти" ни отреждаха борба за спасение от изпадане...
ЦСКА ще го има под една или друга форма и ЦСКА, дори само с юноши винаги ще се бори за титлата!
Тепърва обаче си мисля, че лошите новини за мразещите нашия отбор предстоят.

Много обичате да послъгвате, ама много. :mrgreen: Я ми дай състав от мач в А група в който сте излезли само с юноши "+ Здравко Лазаров и Владо Манчев"? Такъв филм няма в последните 5-6-7 колкот кажеш години. Освен ако ваши юноши не са Даниел Беконо, Кирил Котев, Филипе Машадо, Тодор Янчев, Викторс Морозс, Йордан Тодоров, Фелипе Да Коща, Маркиньос играли във въпросния мач в Мездра. Ей нямате срам значи :mrgreen:

Остави ни нас тук да се самозалъгваме!Гледай си невероятния о.бор с грандиозната селекция и почтистадион!

Бе ти не ми казвай аз какво ще гледам. Много чувствителни станахте нещо напоследък. Ама след мача със Славия бяхте налазили подфорум Левски и тогава не мрънкахте "гледайте си своя отбор".

Потребителски аватар
daniel_red
Мнения: 155
Регистриран на: 26 мар 2010 16:31
Skype: busterkittond
Контакти:

Re: "А" група няма да загуби нищо при фалит на ЦСКА

Мнениеот daniel_red » 28 юни 2013 11:24

veselinsk написа:Поради милионите привърженици у нас на червения отбор Тв7 да започва да излъчва и Б окръжна. Тъкмо ще се популяризират селските групи.


Вие от Б окръжна ли почнахте, че съм забравил? :mrgreen: Сигурно да, както и се класирахте тази година за Европа... :) :) :)

sandi.74
Мнения: 381
Регистриран на: 05 яну 2013 19:39
Контакти:

Re: "А" група няма да загуби нищо при фалит на ЦСКА

Мнениеот sandi.74 » 28 юни 2013 11:24

James Beattie написа:Всъщност , би трябвало форума на ЦСКА да се изтрие , ако напуснат "А" група :) Това е практиката след всеки сезон. Трият подфорумите на изпадналите и ги заменят с новите членове на елита. Ако не го сторят , ще се съберем на протест!

Така е.
Не го ли сторят, веднага излизаме 8-)
[center]Каквото сложиш на зъб и на х.й, живота си е туй[/center]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12735
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: ЦСКА ФАЛИРА

Мнениеот BRF » 28 юни 2013 11:27

1.9.1.4 написа:
BRF написа:
1.9.1.4 написа:
mistreated написа:Преди 5 години ЦСКА остана само с юноши + Здравко Лазаров и Владо Манчев. Тогава в отбора започнаха да играят момчета, като Сашко Тонев, Зехиров, Чипев, Янко Сандански, Павел Виданов. Този отбор завърши полусезона на второ място, като отстъпи първото в 15-тия кръг след един хикс в Мездра, където бе отменен чист гол на Кирил Котев. А преди започване на сезона всички "специалисти" ни отреждаха борба за спасение от изпадане...
ЦСКА ще го има под една или друга форма и ЦСКА, дори само с юноши винаги ще се бори за титлата!
Тепърва обаче си мисля, че лошите новини за мразещите нашия отбор предстоят.

Много обичате да послъгвате, ама много. :mrgreen: Я ми дай състав от мач в А група в който сте излезли само с юноши "+ Здравко Лазаров и Владо Манчев"? Такъв филм няма в последните 5-6-7 колкот кажеш години. Освен ако ваши юноши не са Даниел Беконо, Кирил Котев, Филипе Машадо, Тодор Янчев, Викторс Морозс, Йордан Тодоров, Фелипе Да Коща, Маркиньос играли във въпросния мач в Мездра. Ей нямате срам значи :mrgreen:

Остави ни нас тук да се самозалъгваме!Гледай си невероятния о.бор с грандиозната селекция и почтистадион!

Бе ти не ми казвай аз какво ще гледам. Много чувствителни станахте нещо напоследък. Ама след мача със Славия бяхте налазили подфорум Левски и тогава не мрънкахте "гледайте си своя отбор".

На 5 юли ще си говорим!

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6347
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: ЦСКА ФАЛИРА

Мнениеот mistreated » 28 юни 2013 11:27

1.9.1.4 написа:Бе ти не ми казвай аз какво ще гледам. Много чувствителни станахте нещо напоследък. Ама след мача със Славия бяхте налазили подфорум Левски и тогава не мрънкахте "гледайте си своя отбор".


Едно е да се ебаваш с провалите на терена на даден отбор, съвсем друго е, когато някой умишлено го е затрил.
Но ти няма как да го асимилираш.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
amstel_beer
Мнения: 2069
Регистриран на: 02 апр 2012 18:34
Skype: Dallas
Контакти:

Re: "А" група няма да загуби нищо при фалит на ЦСКА

Мнениеот amstel_beer » 28 юни 2013 11:28

veselinsk написа:Поради милионите привърженици у нас на червения отбор Тв7 да започва да излъчва и Б окръжна. Тъкмо ще се популяризират селските групи.

Както е с Рейнджърс в Шотландия, нали!? :mrgreen:

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: "А" група няма да загуби нищо при фалит на ЦСКА

Мнениеот veselinsk » 28 юни 2013 11:30

amstel_beer написа:
veselinsk написа:Поради милионите привърженици у нас на червения отбор Тв7 да започва да излъчва и Б окръжна. Тъкмо ще се популяризират селските групи.

Както е с Рейнджърс в Шотландия, нали!? :mrgreen:

Кви са тия Рейнджърс, как смееш да ги сравняваш с Харизмата ????
Изображение

Потребителски аватар
Masaba
Мнения: 4116
Регистриран на: 03 авг 2008 22:23
Местоположение: In front of you
Контакти:

Re: "А" група няма да загуби нищо при фалит на ЦСКА

Мнениеот Masaba » 28 юни 2013 11:34

Лейди ГАГА дават ли го още по канал 3? Този човек вече трябва да си е сложил въжето на главата :mrgreen:

Потребителски аватар
1.9.1.4
Мнения: 302
Регистриран на: 08 май 2013 14:23
Контакти:

Re: ЦСКА ФАЛИРА

Мнениеот 1.9.1.4 » 28 юни 2013 11:34

mistreated написа:
1.9.1.4 написа:Бе ти не ми казвай аз какво ще гледам. Много чувствителни станахте нещо напоследък. Ама след мача със Славия бяхте налазили подфорум Левски и тогава не мрънкахте "гледайте си своя отбор".


Едно е да се ебаваш с провалите на терена на даден отбор, съвсем друго е, когато някой умишлено го е затрил.
Но ти няма как да го асимилираш.

Там горе съм ти написал нещо, очаквам да ми дадеш състава само с юноши? А за затриването... вие какво спахте толкоз време? Толкоз години всеки ви разправя, че тия ще ви съсипят, ама веднага се почва "говеда, страх ви е, хегемония, доминации а у..." еми видя се кой крив и кой прав. Вечно БФС, ФИФА, НАТО, ООН и кой ли не ви беше проблема, а не виждахте реалния ви проблем - Титан. Тъй че, си заслужавате изцяло съдбата!!! Винаги ги защитавахте, техните врътки и далавери, всичко им беше наред а сега изведнъж...


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта