Левски - Славия - 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23887
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Левски - Славия

Мнениеот delqnski47 » 26 май 2013 14:20

ralka_levskarka написа:
delqnski47 написа:
ralka_levskarka написа:Друго имах предвид, както и да е ;)

Не знам какво имаш предвид,ако щеш казвай!Помня,че след мача по ФБ едни много цветни неща си пишеше за нас :lol: Така че няма от какво да се оплакваш ;)

Цветните неща не спирам да ги пиша, ама не съм ходила да пия, защото сте паднали, не съм ви насрала целия подфорум, даже почти не пиша там, не съм била на друг стадиона и да се кефя, че видиш ли ЦСКА паднал.

Ами пиши си ги цветните неща,то затова само скайпа ти имам :lol:
Дали ще е във ФБ или в нашия подфорум,аз лично не виждам няква особена разлика....но ти си знаеш! ;) Та това го има по целия свят,така че няма от кво да се кискаш...нема да ви отваряме компоти,много ясно че ще ви гъбаркаме...то тва си е за гъбаркане отвсякъде!Някой път като и ние се издъним,и вие ще направите същото,така че здраве да е!
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Левски - Славия

Мнениеот Teo » 26 май 2013 14:20

Да не би по уредбата в израз на мъка да са ви казали, ония се кефят в надежда, но ''нашата любов е по-голяма от тяхната омраза'' :roll: Но вие винаги сте информирани какво правят феновете на ЦСКА, как са се радвали в надежда като са чули, че Левски губи титлата и след това са пиянства ли в син сити... :lol:

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Левски - Славия

Мнениеот ralka_levskarka » 26 май 2013 14:21

Teo написа:Да не би по уредбата в израз на мъка да са ви казали, ония се кефят в надежда, но ''нашата любов е по-голяма от тяхната омраза'' :roll: Но вие винаги сте информирани какво правят феновете на ЦСКА, как са се радвали в надежда като са чули, че Левски губи титлата и след това са били в син сити да празнуват :lol:

Кажи честно тъп ли си? В спортала има клипче, никой нищо не е казал, прибрах се в 1 и 30, и даже само го прочетох, не съм го и гледала. БОЖЕ ГОСПОДИ!
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Левски - Славия

Мнениеот Teo » 26 май 2013 14:24

ralka_levskarka написа:
Teo написа:Да не би по уредбата в израз на мъка да са ви казали, ония се кефят в надежда, но ''нашата любов е по-голяма от тяхната омраза'' :roll: Но вие винаги сте информирани какво правят феновете на ЦСКА, как са се радвали в надежда като са чули, че Левски губи титлата и след това са били в син сити да празнуват :lol:

Кажи честно тъп ли си? В спортала има клипче, никой нищо не е казал, прибрах се в 1 и 30, и даже само го прочетох, не съм го и гледала. БОЖЕ ГОСПОДИ!


Не слагай всички фенове под общ знаменател, капиш :?:

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Левски - Славия

Мнениеот Sardukar » 26 май 2013 14:27

"Всички" се надъхваха, че при евентуален успех на "Левски" ще ни разкрият в Европа.... Ще видим какво ще стане там и дали палачинката няма да се обърне пак!



ПП Няма как Лудогорец да са някаква хипер класа, при положение, че "Левски" изпусна точки от отбори като Монтана, Локо Сф, Черно Море и Пирин Гоце Делчев, а трябваше да се стигне и до нова издънка, за да загуби титлата! Всичките им мачове срещу "водещи" отбори (на Лудогорец) бяха изиграни с нагласата "да не загубим, а на пред каквото стане". Ако някой е наблюдавал тези срещи и помисли малко върху това, ще успее да го разбере. Играят компактно в защита, но имат селски манталитет и правят големи пропуски. Липсва отбор, който да демонстрира някакво по-стабилно представяне, за да ги издуха от първото място. Да им е честита втората поредна титла. Отново много драматична. Аз не виждам никакъв прогрес при тях, но щом си мислят, че са едно ниво над другите...
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Левски - Славия

Мнениеот ralka_levskarka » 26 май 2013 14:28

Teo написа:
ralka_levskarka написа:
Teo написа:Да не би по уредбата в израз на мъка да са ви казали, ония се кефят в надежда, но ''нашата любов е по-голяма от тяхната омраза'' :roll: Но вие винаги сте информирани какво правят феновете на ЦСКА, как са се радвали в надежда като са чули, че Левски губи титлата и след това са били в син сити да празнуват :lol:

Кажи честно тъп ли си? В спортала има клипче, никой нищо не е казал, прибрах се в 1 и 30, и даже само го прочетох, не съм го и гледала. БОЖЕ ГОСПОДИ!


Не слагай всички фенове под общ знаменател, капиш :?:

И вие го правите, капиш?
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

gri6ata1914
Мнения: 211
Регистриран на: 13 дек 2009 13:39
Контакти:

Re: Левски - Славия

Мнениеот gri6ata1914 » 26 май 2013 14:30

Sardukar написа:"Всички" се надъхваха, че при евентуален успех на "Левски" ще ни разкрият в Европа.... Ще видим какво ще стане там и дали палачинката няма да се обърне пак!



ПП Няма как Лудогорец да са някаква хипер класа, при положение, че "Левски" изпусна точки от отбори като Монтана, Локо Сф, Черно Море и Пирин Гоце Делчев, а трябваше да се стигне и до нова издънка, за да загуби титлата! Всичките им мачове срещу "водещи" отбори (на Лудогорец) бяха изиграни с нагласата "да не загубим, а на пред каквото стане". Ако някой е наблюдавал тези срещи и помисли малко върху това, ще успее да го разбере. Играят компактно в защита, но имат селски манталитет и правят големи пропуски. Липсва отбор, който да демонстрира някакво по-стабилно представяне, за да ги издуха от първото място. Да им е честита втората поредна титла. Отново много драматична. Аз не виждам никакъв прогрес при тях, но щом си мислят, че са едно ниво над другите...


И аз не мога да си обясня защо според всички Лудогорец заслужавали повече от нас титлата...По-хубава игра ли показаха, какво ли...Миналата година наистина имаше явно превъзходство и в игрови план, но тази мисля, че всички бяха еднакво слаби...

Потребителски аватар
santiliana
Мнения: 2987
Регистриран на: 18 апр 2009 15:55
Местоположение: долината на глинените гърнета

Re: Левски - Славия

Мнениеот santiliana » 26 май 2013 14:37

разликата е в това, че Лудогорец просто си взе натъкмените мачове, докато ние и това не можем. Да се бием сами, това само ние го умеем. Славистите не смееха да ритнат към вратата, че да не стане някоя беля...А сега ще си вземат и тлъстата премия, без да имат заслуга за нея. Междувпрочем, от Разград трябва да я дадат на наш`те Убавци, а не не белите...Щото те нямат заслуга за изравняването... ;)
И рекъл Господ: "Само Левски!",
и направил небето синьо!


NEVER BACK DOWN ! Изображение

gri6ata1914
Мнения: 211
Регистриран на: 13 дек 2009 13:39
Контакти:

Re: Левски - Славия

Мнениеот gri6ata1914 » 26 май 2013 14:44

santiliana написа:разликата е в това, че Лудогорец просто си взе натъкмените мачове, докато ние и това не можем. Да се бием сами, това само ние го умеем. Славистите не смееха да ритнат към вратата, че да не стане някоя беля...А сега ще си вземат и тлъстата премия, без да имат заслуга за нея. Междувпрочем, от Разград трябва да я дадат на наш`те Убавци, а не не белите...Щото те нямат заслуга за изравняването... ;)


Искаш да кажеш, че играчите на Славия ни дадоха да победим, а ние не успяхме, така ли ? Нещо не ми се вързват нещата...Няколко мача съм гледал на Славия този сезон и ако играеха така компактно и прибрано (факт е, че нямаха много положения, но за 0-0 не е и нужно) и вратрчето беше правил такива мачове, а не като с разград, щяха да са в топ 5...

Потребителски аватар
santiliana
Мнения: 2987
Регистриран на: 18 апр 2009 15:55
Местоположение: долината на глинените гърнета

Re: Левски - Славия

Мнениеот santiliana » 26 май 2013 14:51

gri6ata1914 написа:
santiliana написа:разликата е в това, че Лудогорец просто си взе натъкмените мачове, докато ние и това не можем. Да се бием сами, това само ние го умеем. Славистите не смееха да ритнат към вратата, че да не стане някоя беля...А сега ще си вземат и тлъстата премия, без да имат заслуга за нея. Междувпрочем, от Разград трябва да я дадат на наш`те Убавци, а не не белите...Щото те нямат заслуга за изравняването... ;)


Искаш да кажеш, че играчите на Славия ни дадоха да победим, а ние не успяхме, така ли ? Нещо не ми се вързват нещата...Няколко мача съм гледал на Славия този сезон и ако играеха така компактно и прибрано (факт е, че нямаха много положения, но за 0-0 не е и нужно) и вратрчето беше правил такива мачове, а не като с разград, щяха да са в топ 5...

Гошо Петков спасяваше положенията поради личния си конфликт с Батков.Факт е, че някои слависти просто се чудеха как да отиграт положения, които могат да създадат опасност за нас. Ние сме големи "калитковци". Но пък явно така ни харесва. И мисля, че сега е момента да се мине през чистилището. Най-удобният!
И рекъл Господ: "Само Левски!",
и направил небето синьо!


NEVER BACK DOWN ! Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта