Всичко за резултатите от изборите на 12-ти май, 2013 година

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Вашето правителство ?

Мнениеот dunavfc » 13 май 2013 22:27

alexveselinov написа:
dunavfc написа:Вчера,зададох същият въпрос,но не получих отговор,затова съм длъжен да попитам пак,докато не получа отговор.Колкото до това,дали съм доволен,че ГЕРБ ще бъде в опозиция или не,ако си ми чел постове по-назад,щеше да разбереш мнението ми,не мисля,да повтарям едно нещо 250 пъти ;)

Вчера ти отговорих явно и ти не си чел.


Съжалявам,но наистина съм го пропуснал ( което е изключително рядко ) ,а какъв беше отговора ти ?

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Вашето правителство ?

Мнениеот subzero » 13 май 2013 22:36

Кви избори,кви правителства,кви коалиции ???
Решението е ......самолета. :evil:
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
Gateca
Мнения: 666
Регистриран на: 04 апр 2009 01:24
Контакти:

Re: Вашето правителство ?

Мнениеот Gateca » 13 май 2013 22:56

ДПС + БСП + АТАКА си е в пъти по-добре от Цецо и Бойко. А щом бате Бойко се счита за идол и месия от някой хора - много жалко за тях. Любов имало към Генерала, ама и в момента Сталин е най-обичаният политик в Русия, въпреки че е унищожил 1 / 4 от населението им физически. Явно сме от типа народи, които милее за тираните си. Тука повечето хора заслужават Бойко да поеме цялата власт и да управлява до живот. Самият Иван Костов казва, че тройната коалиция е строила повече инфраструктура от ГЕРБ и това го има черно на бяло. Щом Костов го казва, се замислете малко.
„Ако се борим, можем да загубим, ако не се борим, сме загубени" - Ханс Улрих Рудел

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Вашето правителство ?

Мнениеот dunavfc » 13 май 2013 23:00

Това за Сталин е абсурдно,нелепо и най-вече невярно ;) Сравненията на Сталин,Хилтер,Кадафи или друг тиранин с ББ също. ББ е първият тиранин подал оставка и управлявал не повече от 3.5 год. а колко са убитите и затворени политически опоненти,не знам,някой ако има отговор да го сподели.
За мен е малко смешно и детско да се мерят магистралите,но ГЕРБ направи повече в тази посока,пък нека Костов да си говори каквото иска,важни са фактите.

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1053358
До края на 2012 ситуацията е била :
- Тройната - 121
- ГЕРБ - 115
Мисля,че на всеки е ясно,че пилците се броят наесен,тоест 7 юли 2013,когато се очакваше да е края на това правителство ;) А ето и една извадка от статияа в Дарик

Разбира се, трябва да се има предвид, че настоящото правителство не довърши мандата си, а строящите се в момента трасета са 9 с обща дължина 204 километра.
Освен това много от трасетата, открити от Тройната коалиция, се експлоатират без акт 16, има проблеми и с отчуждаването.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12449
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всичко за резултатите от изборите на 12-ти май, 2013 година

Мнениеот TristaNNN » 13 май 2013 23:06

dunavfc написа:45 партии и не виждаш в тях,нито една която да споделя поне един твой принцип ?
За мен всеки,който не харесва партиите на статуквото или другите зад тях,може съвсем спокойно да си пусне гласа за една партия като "Зелените" например.


Съгласен съм, избор винаги има, особено при бюлетина дълга близо метър. Тъжното в случая е, че доста хора отказаха да гласуват, под предтекст, че едва ли не нямало за кого. Много ме боли да говоря с младежи (20-30г.), които са изпълнени с апатия и непукизъм, а в същото време искат едва ли не някой да дойде и да им изсипе златни грошове в мекото легло. Тук въпросът не е за кого и защо, вече нагазваме в дълбоките води на националната апатия, което е страшно и убийствено за България, но тъжното е че никой нищичко не дава от себе си, а само иска ли иска.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
KategorieC
Мнения: 6181
Регистриран на: 30 май 2011 13:51
Контакти:

Re: Всичко за резултатите от изборите на 12-ти май, 2013 година

Мнениеот KategorieC » 13 май 2013 23:07

Изображение
Iustitia non novit patrem nec matrem, solam veritatem spectat!

Потребителски аватар
Gateca
Мнения: 666
Регистриран на: 04 апр 2009 01:24
Контакти:

Re: Вашето правителство ?

Мнениеот Gateca » 13 май 2013 23:11

Изчакай да се сформира правителство и може би ще стане ясно колосалните злоупотреби извършени от ГЕРБ. Ще поживеем, ще видим. Ето ти още от статията от Дарик
а магистрала "Люлин", която е дълга 19 километра, заслугата е на общо 3 правителства за 12 години работа. Кабинетът „Сакскобургготски" започна договарянето на парите, 40 на сто беше построена от кабинета „Станишев", останалите 60 - от правителството на Борисов. Ако ще и марсианци да бяха дошли да ни управляват тези магистрали щяха да се строят. Те не са заслуга на Бойко. Каквото и да става за щастие на България и за нещастие на теб Бойко в историята, това трябва да е ясно на всички. Там където е Живков, там където е Царя, там където е Костов, там е и Бойко. Капиш!
„Ако се борим, можем да загубим, ако не се борим, сме загубени" - Ханс Улрих Рудел

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Вашето правителство ?

Мнениеот styopa » 13 май 2013 23:19

Gateca написа: Ако ще и марсианци да бяха дошли да ни управляват тези магистрали щяха да се строят. Те не са заслуга на Бойко.

Като вземете да си измисляте...
Магистралите са си основно с евро пари.При тройната коалиция евро пари на практика е нямало.То това е гордостта на ГЕРБ.Точно това е голямата разлика с БСП/ДПС.Точно заради това в програмите на БСП/ДПС не се включваше.. обещаваме усвояемостта от евро фондовете да продължи(или не съм забелязал).Същото важи и за проекта дунав мост 2 и т.н.Прави се нещо без да се натоварва много бюджета.

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Вашето правителство ?

Мнениеот dunavfc » 13 май 2013 23:24

Ххахаха,май беше затапен и остана без аргументи нещо а ? Как се опитваш жалкарски да се измъкнеш от факта,че правителството на ГЕРБ е направило повече магистрали 8-) 8-) Ама тая ти манипулация,няма как да мине,не и при мен 8-)

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12449
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всичко за резултатите от изборите на 12-ти май, 2013 година

Мнениеот TristaNNN » 13 май 2013 23:25

Между впрочем, макар и доволен от логичната победа на подкрепяната в момента от мен партия, съм леко тъжен от оставката на Костов. Тъжно е, че толкова опитен политик слиза от сцената, а в момента точно такива хора са нужни и са безценни с опита и познанията си. Тайничко си мечтая да видя Костов редом до Борисов, което в създалата се нова политическа обстановка, съвсем не би било лишено от логика и в последствие резултат.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта