Всичко за резултатите от изборите на 12-ти май, 2013 година

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Всичко за резултатите от изборите на 12-ти май, 2013 година

Мнениеот CTAHKO » 12 май 2013 22:45

parvanoff написа:
CTAHKO написа:Моля :? Я пак ;)

Просто трябва да помислиш. Какви са резултатите? Промени се статуквото ли? Простичко е да му се не види... ;)

Гласувал съм в продъжение на 20 години 8-) Нещо да се е променило...ами НЕ 8-) Ти като си гласувал,че какво...не само ще ти вземат гласа,дори ще има и подмяна на вота ти ;) Така че ти си помисли.
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Всичко за резултатите от изборите на 12-ти май, 2013 година

Мнениеот parvanoff » 12 май 2013 22:46

sin4ec написа:
parvanoff написа:Къде видя резултатите от паралелното преброяване?

По първа-на Сова на база 61 %, на другите-на 50 %, и в двата случая ръст на ДПС , коментар за малък резерв на БСП, без гласовете от чужбина, ситуация на кантар. Неслучайно всички са притихнали и чакат, всичко е в рамките на стохастическата грешка, това е най-драматичната следизборна нощ категорично! Изявленията-дори и на 100% паралелно преброяване трудно ще се предскажат нещата, дори се обсъждат вариации с пета и шеста партия...

Помислих, че говориш за паралелното преброяване на чуждестранната фирма. Нали щеше и то да излиза след 22 часа. Ама нещо май им е паднал сайта...
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
фифи перото
Мнения: 4116
Регистриран на: 27 яну 2009 21:04

Re: Всичко за резултатите от изборите на 12-ти май, 2013 година

Мнениеот фифи перото » 12 май 2013 22:46

Комунистите Родината израждат,
пожарникарите ,след тях вървят!
депесари, атакисти, славен път ви чака,
Труден път! :lol:
Make love ,not war!`

Тошо, кажи си!

[offtopic]На много хора тук... не им трябва мозък за да живеят.... правят го несъзнателно...[/offtopic]

onceMORT
Мнения: 939
Регистриран на: 04 апр 2008 19:21
Контакти:

Re: Всичко за резултатите от изборите на 12-ти май, 2013 година

Мнениеот onceMORT » 12 май 2013 22:47

CTAHKO написа:
onceMORT написа:Едно голямо благодаря от мен на всички негласували, сега ще трябва да се оправяме с последиците от мързела ви да отидете до урните.

Не е мързел 8-) Това е гласуване СРЕЩУ статуквото и цялата политическа класа :!:

А сега кой ще седне на дебелия? Пак този народ, така ли? Сега ще протестира като не пъшка докато го лашкат, интелигентен протест. Виж мнението в подписа ми и тогава си повтори мнението.
shotgun blues написа:То беше ясно ,че ГЕРБ ще спечели......аз за тва и не гласувах ,вместо да си изкарам един страхотен спортен ден с Формула,мачове,финала на Тренто,финал Евролига,ще се занимавам с тези,все тая

"Човешки" материал!?

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Всичко за резултатите от изборите на 12-ти май, 2013 година

Мнениеот parvanoff » 12 май 2013 22:49

CTAHKO написа:
parvanoff написа:
CTAHKO написа:Моля :? Я пак ;)

Просто трябва да помислиш. Какви са резултатите? Промени се статуквото ли? Простичко е да му се не види... ;)

Гласувал съм в продъжение на 20 години 8-) Нещо да се е променило...ами НЕ 8-) Ти като си гласувал,че какво...не само ще ти вземат гласа,дори ще има и подмяна на вота ти ;) Така че ти си помисли.

Аз също съм гласувал доста-преди за СДС и сега за ГЕРБ. И да ти кажа за пръв път печеля избори и смятам, че това е причината. Сега аз виждам, че е много по-добре, отколкото бе през 1997-ма година и лично според мен вървим нагоре, но е друг въпросът защо с толкова бавни темпове. Всъщност отговорът не е сложен. Минат не минат 4 години и хората отново си връщат бс/к/п на власт-как тогава очакваш да се променят по-бързо нещата, след като те ни докараха до две национални катастрофи само последните 22 години? И мога да ти кажа това не е благодарение на моя глас!!! ;)
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
DANS
Мнения: 2797
Регистриран на: 06 юни 2008 13:02
Контакти:

Re: Всичко за резултатите от изборите на 12-ти май, 2013 година

Мнениеот DANS » 12 май 2013 22:50

Новата КОКАЛиция ще бъде БСП69ДПС+АТАКА

това са посткомунистически креатури на ДС!
Наско Сираков: "Ще бъде огромен успех за българския футбол ако ЦСКА вземе точка от Динамо!" ха ха ха :mrgreen:
Link: САМО ЗА ЛЕвСКАРИ!!!!!! ;-)

Потребителски аватар
Gateca
Мнения: 666
Регистриран на: 04 апр 2009 01:24
Контакти:

Re: Всичко за резултатите от изборите на 12-ти май, 2013 година

Мнениеот Gateca » 12 май 2013 22:50

Безкомпромисен написа:В антибългарското антинародно комунистическо събрание влязоха 4 комунистически банди отрочета на терористичната организация БКП - ГЕРБ,БСП,ДПС и Атака! Сега комунистическите престъпници се карат по между си кой колко повече пари да открадне!Аз не искам да живея в държава , където ме управляват комунистически престъпници като другарката Бойка Борисова, синът на комунистически убиец и терорист Сергей Станишев , агент на зловещата ДС Ахмед Доган или Долен Сидеров - все комунистически престъпници!


Волен Сидеров никога не е бил член на БКП, както са били Бойко Борисов и болшинството от неговата партия и почти всички от БСП. Не е и агент на ДС като Доган, нито пък е терорист, каквито има в ДПС. Единствен той говореше за незабавни здравни и пенсионни реформи и за съкращения в държавната администрация и за реконструиране на МВР. Скандалите в които е бил замесен са по-скоро скандалчета в сравнение с тези в които са били замесени лидерите на другите три партии в парламента. Човека е бил и главен редактор на вестник "Демокрация". Какво му е комунистическото на него. Той за разлика от другите не е имал шанса да управлява, и съответно не се е провалил, а има много добри идеи.
„Ако се борим, можем да загубим, ако не се борим, сме загубени" - Ханс Улрих Рудел

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Всичко за резултатите от изборите на 12-ти май, 2013 година

Мнениеот CTAHKO » 12 май 2013 22:51

onceMORT написа:
CTAHKO написа:
onceMORT написа:Едно голямо благодаря от мен на всички негласували, сега ще трябва да се оправяме с последиците от мързела ви да отидете до урните.

Не е мързел 8-) Това е гласуване СРЕЩУ статуквото и цялата политическа класа :!:

А сега кой ще седне на дебелия? Пак този народ, така ли? Сега ще протестира като не пъшка докато го лашкат, интелигентен протест. Виж мнението в подписа ми и тогава си повтори мнението.

Чакай бе пич,ти излезна ли да протестираш през зимата,защото аз бях там.Срещу какво бяха протестите...само не ми казвай "срещу ГЕРБ".Протестите бяха срещу цялата политическа класа и безнаказаните им своеволия :!: И само 2-3 месеца по-късно какво се случва...пак под строй,като овчиците,дай да им дадем доброволно своето доверие и имунитет за да продълажват по същия начин...ДА,ДА ;)
Последна промяна от CTAHKO на 12 май 2013 22:52, променено общо 1 път.
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
фифи перото
Мнения: 4116
Регистриран на: 27 яну 2009 21:04

Re: Всичко за резултатите от изборите на 12-ти май, 2013 година

Мнениеот фифи перото » 12 май 2013 22:51

DANS написа:Новата КОКАЛиция ще бъде БСП69ДПС+АТАКА

това са посткомунистически креатури на ДС!


А герб е самата дс :lol:
Make love ,not war!`

Тошо, кажи си!

[offtopic]На много хора тук... не им трябва мозък за да живеят.... правят го несъзнателно...[/offtopic]

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Всичко за резултатите от изборите на 12-ти май, 2013 година

Мнениеот parvanoff » 12 май 2013 22:52

фифи перото написа:
parvanoff написа:
Просто трябва да помислиш. Какви са резултатите? Промени се статуквото ли? Простичко е да му се не види... ;)


Простичък си ,да му се невиди. ;)

Все пак не всички можем да сме толкова сложни като теб, че чак да не можем да цитираме едно мнение... :lol:
Последна промяна от parvanoff на 12 май 2013 22:53, променено общо 1 път.
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта