Левски - ЧЕРНО МОРЕ За КБ,02.12.,15:45 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
boys85
Мнения: 4185
Регистриран на: 03 дек 2008 16:42
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Левски - ЧЕРНО МОРЕ За купата на Р.България

Мнениеот boys85 » 26 ное 2012 15:07

Apostola написа:Попайчо, ти да не мислиш, че ако забъркаш бетон на Барса ше извадиш хикс! Хахаха! Аре ела си пак от Мелмак! Развинтили, развинтили - толкоз си можем, важното е, че са излезли да играят футбол, а не бяха докарали бетонпомпата. :)

Ще кажеш, че Левски играеха с 4-ма в атака и отправиха 653253725367 удара. Когато топката беше във владение на Левски, в повечето случаи защитниците си я подаваха по ширина и в първия момент, когато бяха пресирани я връщаха на Петков, който я чакаше зад аутлинията за да я изрита. Това, ако наричаш открит футбол, аз съм трамвай.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12896
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Левски - ЧЕРНО МОРЕ За купата на Р.България

Мнениеот Eminem » 26 ное 2012 15:08

Ron Jeremy написа:Нинджа , те тогава ви направиха криви и се отървахте само с това не разбрах с какво си горд , с това , че ви развинтиха ли . Зетя не знаеше на кой свят е милото поне за него не ти ли беше жал :)

[offtopic]Всички други български отбори щяха да падат с по 0:10 и голова разлика 0:30[/offtopic]

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 593
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: Левски - ЧЕРНО МОРЕ За купата на Р.България

Мнениеот Ron Jeremy » 26 ное 2012 15:13

Apostola написа:
Ron Jeremy написа:Нинджа , те тогава ви направиха криви и се отървахте само с това не разбрах с какво си горд , с това , че ви развинтиха ли . Зетя не знаеше на кой свят е милото поне за него не ти ли беше жал :)

Попайчо, ти да не мислиш, че ако забъркаш бетон на Барса ше извадиш хикс! Хахаха! Аре ела си пак от Мелмак! Развинтили, развинтили - толкоз си можем, важното е, че са излезли да играят футбол, а не бяха докарали бетонпомпата. :)

Единственото , с което съм съгласен , че бяхте излезли , но кой игра футбол е друга песен дето явно не си я слушал :) :) :)
ex Popeye

Потребителски аватар
Apostola
Мнения: 223
Регистриран на: 29 май 2008 18:15
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Re: Левски - ЧЕРНО МОРЕ За купата на Р.България

Мнениеот Apostola » 26 ное 2012 15:24

Ron Jeremy написа:
Apostola написа:
Ron Jeremy написа:Нинджа , те тогава ви направиха криви и се отървахте само с това не разбрах с какво си горд , с това , че ви развинтиха ли . Зетя не знаеше на кой свят е милото поне за него не ти ли беше жал :)

Попайчо, ти да не мислиш, че ако забъркаш бетон на Барса ше извадиш хикс! Хахаха! Аре ела си пак от Мелмак! Развинтили, развинтили - толкоз си можем, важното е, че са излезли да играят футбол, а не бяха докарали бетонпомпата. :)

Единственото , с което съм съгласен , че бяхте излезли , но кой игра футбол е друга песен дето явно не си я слушал :) :) :)


Пфф, обмислям да спра коментирам, защото явно си имаш някакви си твои виждания. Няма лошо - демокрация! Жалко, че няма как да ви пуснем вас да ви видим колко ще струвате срещу тях с ВАШЕТО катеначо. Живи и здрави!
Дела трябват,а не думи!

Потребителски аватар
miti4nia
Мнения: 1513
Регистриран на: 09 ное 2008 10:06
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Левски - ЧЕРНО МОРЕ За купата на Р.България

Мнениеот miti4nia » 26 ное 2012 15:56

Добра победа в София и едно ваканционно реми във Варна.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Левски - ЧЕРНО МОРЕ За купата на Р.България

Мнениеот Кролик » 26 ное 2012 16:12

Код: Избери всички

Вие феновете не съм ви чул един път да протестирате срещу грозната кочина, в която са принудени футболистите ви да ритат всеки мач. По време на мач плакат поне издига ли ли сте? Да покажете, че не ви харесва статуквото. Май не сте.


Май сме !!! Нито на феновете, нито на футболерите им е кеф да се цапат в калта, вервай ми :!:

Виж това:
http://www.varna-sport.com/?pg=ViewNews ... 1353785812
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Левски - ЧЕРНО МОРЕ За купата на Р.България

Мнениеот Кролик » 26 ное 2012 16:22

След видяното във почти всички домакински мачове на Черно Море (пропуснал съм само 2 домакинства) мога смело да твърдя, че нямаме никакъв шанс. В друга тема дадох 1%, колкото да не е без хич.

Повтарям думите от издигнатия в петък надпис: ДРАГО РЪКОВОДСТВО, ДО КОГА ТАКА ? БЕЗ ТРЕНЬОР, СЕЛЕКЦИЯ И СТАДИОН !?
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

JORO_BAD
Мнения: 135
Регистриран на: 07 окт 2012 05:21
Местоположение: СОФИЯ http://www.youtube.com/watch?v=G-hnxETNBfI&feature=plcp

Re: Левски - ЧЕРНО МОРЕ За купата на Р.България

Мнениеот JORO_BAD » 26 ное 2012 17:00

Кролик написа:След видяното във почти всички домакински мачове на Черно Море (пропуснал съм само 2 домакинства) мога смело да твърдя, че нямаме никакъв шанс. В друга тема дадох 1%, колкото да не е без хич.

Повтарям думите от издигнатия в петък надпис: ДРАГО РЪКОВОДСТВО, ДО КОГА ТАКА ? БЕЗ ТРЕНЬОР, СЕЛЕКЦИЯ И СТАДИОН !?


А пък аз от това което гледах от нашите ,,моми" във всички мачове досега, определям шансовете 60/40 в наша полза-ЛЕВСКИ. Все пак това са мачове за купата. ;)

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Левски - ЧЕРНО МОРЕ За купата на Р.България

Мнениеот Кролик » 26 ное 2012 17:09

JORO_BAD написа:
Кролик написа:След видяното във почти всички домакински мачове на Черно Море (пропуснал съм само 2 домакинства) мога смело да твърдя, че нямаме никакъв шанс. В друга тема дадох 1%, колкото да не е без хич.

Повтарям думите от издигнатия в петък надпис: ДРАГО РЪКОВОДСТВО, ДО КОГА ТАКА ? БЕЗ ТРЕНЬОР, СЕЛЕКЦИЯ И СТАДИОН !?


А пък аз от това което гледах от нашите ,,моми" във всички мачове досега, определям шансовете 60/40 в наша полза-ЛЕВСКИ. Все пак това са мачове за купата. ;)


До къде докараха Бг футбола, не да спорим кой е по-добър, а кой е по-зле :cry:
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
vks1
Мнения: 479
Регистриран на: 23 сеп 2011 11:25
Skype: ............
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Левски - ЧЕРНО МОРЕ За купата на Р.България

Мнениеот vks1 » 26 ное 2012 17:12

Победа за Левски с 3-4 гола разлика в София, и така мача във Варна ще е протоколен.
Канарче!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта