Миш-маш

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
smash_the_reds
Мнения: 3164
Регистриран на: 24 апр 2008 23:04

Re: От фен на Левски

Мнениеот smash_the_reds » 21 юли 2009 21:51

Искам да пожелая успех на отбора на Левски в ШЛ !!!
Изображение Изображение

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3474
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: От фен на Левски

Мнениеот groti » 21 юли 2009 21:52

Подкрепям. Повече победи за бг отборите = по-добър коефициент = по-малко проблеми другите години за Левски на път към ШЛ
110 години любов!

vesodoc
Мнения: 606
Регистриран на: 14 авг 2008 00:08
Контакти:

Re: От фен на Левски

Мнениеот vesodoc » 21 юли 2009 21:59

Споделям напълно!!!
Нека четирите отбора станат евроучастници, така ще е най-интересно и ще спрем с комплексарските заяжданици...
Нека най-накрая българският футбол отлепи от дъното!!!!
Успех!!!
Само Левски!!!

Потребителски аватар
Gretna
Мнения: 815
Регистриран на: 03 юли 2008 22:31

Re: От фен на Левски

Мнениеот Gretna » 21 юли 2009 22:02

Пожелавам успех на баба ми която има дипломна защита утре в НБУ.
Успех бабо.

Не пожелавам успех на крадците които ме обраха преди две седмици.
Дано си счупите глезените другият път.

Пожевал радост и щастие на Марто и Цецка от Шишинци по повод светлият ден на рождество на техният първороден син.

Пожелавам наздраве а компанията.

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: От фен на Левски

Мнениеот Cesc Fabregas » 21 юли 2009 22:03

Успех на Левски,Литекс и Черно Море! Дано стигнат тези 3 отбора колкото се може по-напред! :)
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

badrik
Мнения: 5
Регистриран на: 21 юли 2009 21:49
Skype: badrikdjanikian
Контакти:

Re: Чухте ли по Нова?

Мнениеот badrik » 21 юли 2009 22:04

E KAK MOGE da naporaviat tva v levski ...ne moga da si go obiasnia ...zashto tochno v tozi moment ...?dano ne e istina .....zaradi 20-na narkomana v nashta egitka ....te sa sram za levski .....vsichko se obrushta s glavata nadolu

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Лобито на Левски в БФС спира Тимонов и Манчев за Цска

Мнениеот защо » 21 юли 2009 22:04

Аз доколкото разбрах от вестниците ЦСКА не щат да ходят на арбитраж, а искат направо съд. То и така може, само че вместо на арбитража да решат нещата за 5 минути, ще трябва да чакат решениято на съда и съответно Тимонов и Манчев няма да ги картотекират утре, а някоя друга сряда, която не се знае през коя година ще се пада. През това време двамата остават футболисти на Ботев, а Христолов може и хич да не им плаща повече, защото и да плаща и да не плаща, те са негови до решението на съда, което няма да се промени от това, че след срока вече им е платил. Ако ЦСКА отидат на арбитраж, футболистите стават техни до решението на съда. Не виждам какво са им виновни БФС за простотиите, май са се съветвали с някой техен Градев и сега Левски, Ботев и Филип Тотю са им виновни.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
smash_the_reds
Мнения: 3164
Регистриран на: 24 апр 2008 23:04

Re: От фен на Левски

Мнениеот smash_the_reds » 21 юли 2009 22:06

Cesc Fabregas написа:Успех на Левски,Литекс и Черно Море! Дано стигнат тези 3 отбора колкото се може по-напред! :)

БРАВО!!!
Изображение Изображение

northss
Мнения: 21
Регистриран на: 18 сеп 2008 23:28
Контакти:

Re: От фен на Левски

Мнениеот northss » 21 юли 2009 22:09

Успех на любимия на цяла БЪЛГАРИЯ ЛЕВСКИ и отпадане още в първия двубой на анти БЪЛГАРСКИЯ комунистически пумяр цс*ка САМО ЛЕВСКИ

Потребителски аватар
Gretna
Мнения: 815
Регистриран на: 03 юли 2008 22:31

Re: От фен на Левски

Мнениеот Gretna » 21 юли 2009 22:11

Аз едно нешо не мога да разбера. Защо в този форум ме обеждават всеки ден че трябва да обичам ЦСКА,
ЗАщо бе хора. Какво съм ви направил. Вие ако искате си обичайте които си искате. ОСТАВЕТЕ МИ ОМРАЗАТА. ТЯ СИ Е МОЯ.

Аз преча ли ви да пожелавате на които искате какво си искате. Не не ви преча. Дори и аз използвах форума да пожелая нещичко.

Аз не искам ЦСКА да продължава в които и да е било турнир. Аз не искам да виждам щастливи привърженици на ЦСКА. Аз искам като излезна в кафето да ме "жилнат" тук там на "багерна" тематика и след това два дена да не могат и вратаря си да назоват по име.

Ех имам си една мечта, ЦСКА да го няма на света. (стихотворението е в предпечатна подготовка)

Хайде опонирайте сега. Дали изконната омраза или неприсъщата всеобща любов ще победи незнам. Знам само че никога, никога няма да пожелая успех на ЦСКА.*аз не съм българин, да не се объркате и да залитнете в тази посока когато правите коментарите.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта