1/4 финал Купа на България Ботев-Лудогорец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Muscarin
Мнения: 2003
Регистриран на: 07 апр 2008 14:20

Re: 1/4 финал Купа на България Ботев-Лудогорец

Мнениеот Muscarin » 05 дек 2011 11:27

Ех да беше наред "Голямата къща" :!:

Потребителски аватар
publicimage
Мнения: 679
Регистриран на: 03 май 2010 13:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: 1/4 финал Купа на България Ботев-Лудогорец

Мнениеот publicimage » 05 дек 2011 11:27

Forza Botev написа:Мачът няма как да е на Беркут.Къде ще се съберем там?

Ръководството да пусне лотария "Билет за Мача" :)

Потребителски аватар
Yellow blood
Мнения: 286
Регистриран на: 11 юли 2010 11:04
Контакти:

Re: 1/4 Купа на България Ботев-Лудогорец

Мнениеот Yellow blood » 05 дек 2011 11:28

Raoul_Duke написа:
Forza Botev написа:Пак греда :lol:


И след рикошет влиза :lol:


Страхотно попадение, Raoul_Duke! ;)

Възможно най-трудният съперник (чисто спортно-технически). Но пък ние нямаме какво да губим. От този мач само може да спечелим. Само ме притеснява, че стадионът в Брестник няма да може да ни събере, дори и да се пука по шевовете. Аз имам познати там и мисля да отида да спя при тях в нощта преди мача. И по първи петли - на стадиона, за да съм сигурен, че ще вляза. :) :)
БОТЕВ! ЗАВИНАГИ!

Потребителски аватар
Шврнц Тпрунков
Мнения: 1427
Регистриран на: 20 ное 2009 18:35
Контакти:

Re: 1/4 финал Купа на България Ботев-Лудогорец

Мнениеот Шврнц Тпрунков » 05 дек 2011 11:28

Forza Botev написа:Мачът няма как да е на Беркут.Къде ще се съберем там?


Колкото билети има - толкова хора ще отидат...
Не натискайте ТУК!

Потребителски аватар
DALEBOTEV
Мнения: 167
Регистриран на: 07 ное 2010 15:46

Re: 1/4 финал Купа на България Ботев-Лудогорец

Мнениеот DALEBOTEV » 05 дек 2011 11:28

Шефът на Ботев Пд Марин Бакалов изрази надеждата, че стадион „Христо Ботев“ отново ще бъде пълен още в първия мач на канарчетата за новия сезон.

Ботев ще приеме Лудогорец в 1/4-финален мач за Купата на България.

„Лудогорец е много тежък жребий за нас. Това е най-добре представящият се отбор в първенството, надявам се, че ние ще започнем полусезона с пълен стадион, всъщност убеден съм в това“, сподели Бакалов.

„Надявам се обстановката да бъде такава, каквото беше и срещу Черноморец. За нас е важно да има настроение по трибуните, за да вдига отбора ни постепенно нивото си. Срещу един отбор, който наистина играе футбол, надявам се да се получи добър мач и с подкрепата на невероятната ни публика да успеем да стартираме добре пролетния полусезон. Мисля, че паузата е добре дола за нас, треньорското ръководство ще направи необходимите корекции в отбора. Завършихме по един много добър начин за Купата“, добави още шефът на Ботев Пд.
[center]WE NEVER DIE[/center]
[center] №12[/center]

Потребителски аватар
Шврнц Тпрунков
Мнения: 1427
Регистриран на: 20 ное 2009 18:35
Контакти:

Re: 1/4 финал Купа на България Ботев-Лудогорец

Мнениеот Шврнц Тпрунков » 05 дек 2011 11:34

DALEBOTEV написа:Шефът на Ботев Пд Марин Бакалов изрази надеждата, че стадион „Христо Ботев“ отново ще бъде пълен още в първия мач на канарчетата за новия сезон.

Ботев ще приеме Лудогорец в 1/4-финален мач за Купата на България.

„Лудогорец е много тежък жребий за нас. Това е най-добре представящият се отбор в първенството, надявам се, че ние ще започнем полусезона с пълен стадион, всъщност убеден съм в това“, сподели Бакалов.

„Надявам се обстановката да бъде такава, каквото беше и срещу Черноморец. За нас е важно да има настроение по трибуните, за да вдига отбора ни постепенно нивото си. Срещу един отбор, който наистина играе футбол, надявам се да се получи добър мач и с подкрепата на невероятната ни публика да успеем да стартираме добре пролетния полусезон. Мисля, че паузата е добре дола за нас, треньорското ръководство ще направи необходимите корекции в отбора. Завършихме по един много добър начин за Купата“, добави още шефът на Ботев Пд.


Ако това му е точното изказване, не виждам къде казва, че Колежа трябва да е пълен. Просто се говори за пълен стадион.

Както написа един човек в Независимия - "Няма сила на Земята, която да ме накара да се страхувам от... Лудогорец!"

В този мач няма нищо, което да загубим, напротив - Лудогорец имат много да губят, ако отпаднат :) Така че напрежението ще е върху тях, а за нас остава добрата игра, максималното раздаване и на терена, и по трибуните!
Не натискайте ТУК!

Потребителски аватар
джони
Мнения: 2113
Регистриран на: 31 май 2010 19:02
Контакти:

Re: 1/4 финал Купа на България Ботев-Лудогорец

Мнениеот джони » 05 дек 2011 11:37

не е толкова лош жребия.лудогорец в началото на прелета имат тежка програма и ще се борят на 100% за титла.всичко зависи от това кога бфс ще сложат мача и с повече късмет може ще ги хванем по без гащи

Потребителски аватар
CSKA_MONTANA
Мнения: 140
Регистриран на: 26 ное 2009 11:45
Контакти:

Re: 1/4 финал Купа на България Ботев-Лудогорец

Мнениеот CSKA_MONTANA » 05 дек 2011 11:38

Дано не е този стадион Беркут(има само 3 000 капацитет) и да играете на вашия си стадион !!! Всъщност,какво ще правите на стадион „Христо Ботев“,за какъв ремонт става дума ?!?

А Лудогорец първия пролетен кръг са Локо Пд,така че за кратко време ще падат 2 пъти в Пловдив сигурно :mrgreen:

TribuneEast1912
Мнения: 77
Регистриран на: 16 авг 2010 13:36
Контакти:

Re: 1/4 финал Купа на България Ботев-Лудогорец

Мнениеот TribuneEast1912 » 05 дек 2011 11:39

Да, наистина, уважавам това, което се прави в Разград, но преди година ако някой ми беше казал, че ще трябва да ме е страх от отбор от Разград щях да му се изсмея в лицето :) Събираме се от 10 000 нагоре, бучим цял мач, тотално ги насираме и головете сами ще си дойдат. КУПАТА Е ЖЪЛТО-ЧЕРНА!

Потребителски аватар
since1912
Мнения: 182
Регистриран на: 17 окт 2008 12:03
Контакти:

Re: 1/4 финал Купа на България Ботев-Лудогорец

Мнениеот since1912 » 05 дек 2011 11:41

За мене мачът е финал преди финала.
Първи се родихме, няма да умрем!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта