Тема за борбата срещу управлението на Д.Христолов в Ботев Пд

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Заплашват Христолов

Мнениеот Corwin » 10 юли 2009 17:07

alive написа:
Corwin написа:Ала бала канарски клоунади отново.


На теб кой ти иска мнението бе селяк :evil:


Ъъъ, това не е ли форум... ако някой щеше да го убива досега да е станало. Аз допреди 3 месеца абсолютно ви подкрепях за всичко, ходих да протестирам пред общината с вас... ама вие станахте като ония баби дето само мрънкат колко било хубаво като са били млади и не правят нищо/

Потребителски аватар
alive
Мнения: 395
Регистриран на: 31 май 2009 11:10
Контакти:

Re: Заплашват Христолов

Мнениеот alive » 10 юли 2009 17:21

Е,и какво като е форум?След като плюеш не си желан в нашият форум.Колкото до подкрепата... ние си имаме достатъчно привърженици.Селският един ден няма да го има,надявам се да е скоро,вече не ме интересува как...Не пиши повече,че дразниш
Изображение

Потребителски аватар
bismarck
Мнения: 67
Регистриран на: 28 ное 2008 21:35
Контакти:

Re: Заплашват Христолов

Мнениеот bismarck » 10 юли 2009 17:27

До Corwin. Ами като се биеш в гърдите че до преди три месеца си ни подкрепял за всичко,сега какво правиш бе,паляк? Вярно е че това е форум но точно този форум не е за такива като теб.Време ти е да се ориентираш правилно и недей да киснеш тук и да се заяждаш! Ако си решил да продължаваш с "подкрепите" си-добре ама ако се правиш на много отворен,никой няма да ти цепи басма.

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Заплашват Христолов

Мнениеот Corwin » 10 юли 2009 17:29

Никой не плюе, просто изразявам мнение - вашите 'действия' са по-зле от на Левски 'селекцията' дори. За ваше добро е да направите нещо най-сетне. Толкова, нито псувам, нито обиждам.

Бисмарк, пак ще кажа - не се заяждам! Просто се надявам да разберете че няма смисъл от кьорфишеци.

Потребителски аватар
alive
Мнения: 395
Регистриран на: 31 май 2009 11:10
Контакти:

Re: Заплашват Христолов

Мнениеот alive » 10 юли 2009 17:32

Един ден може да бъдеш изненадан...Не пиши турцизми,а бе ти си уникален,откъде се взе!
Изображение

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Заплашват Христолов

Мнениеот Corwin » 10 юли 2009 17:37

Силно се надявам да ме изненадате! И аз искам силен Ботев не по-малко от вас(е, по-малко е, понеже не ща да ни печелите титлите ;) ).

П.С. Този турцизъм е много подходящ в случая :)

Потребителски аватар
alive
Мнения: 395
Регистриран на: 31 май 2009 11:10
Контакти:

Re: Заплашват Христолов

Мнениеот alive » 10 юли 2009 17:40

Corwin написа:Силно се надявам да ме изненадате! И аз искам силен Ботев не по-малко от вас(е, по-малко е, понеже не ща да ни печелите титлите ;) ).

П.С. Този турцизъм е много подходящ в случая :)


Човек ако обичаш не пиши повече,наистина се натрапваш...
Изображение

Потребителски аватар
alive
Мнения: 395
Регистриран на: 31 май 2009 11:10
Контакти:

Re: Заплашват Христолов

Мнениеот alive » 10 юли 2009 17:40

Собственикът на Ботев Димитър Христолов едва ли някога ще стане собственик на стадиона край Бирена фабрика. Компрометиралият се футболен ръководител няма изгледи дори да получи концесията на стадион „Христо Ботев”.

От няколко дни Христолов обаче е стартирал строителство на „собствен” стадион. Бившият бизнесмен е сключил нов договор с ръководството на СОУ „Свети Седмочисленици” в ЖК Тракия за изграждане на стандартен футболен терен. Както е известно в двора на школото от 2005 година тренират няколко формации от детско-юношеската школа на Ботев. По заповед на Христолов персоналът от стадион „Христо Ботев” ръководен от шефа им Стойчо Димитров вече са засели с райграс бъдещия стадион „Свети Седмочисленици”.

„Няма смисъл децата да бият път по селата в региона за шампионатните си мачове. Предполагам, че през зимата и мъжкият отбор на Ботев ще може да играе контроли на „Свети Седмочисленици”,

Поредният цирк... :evil:
Изображение

Phoenix_Plovdiv
Мнения: 132
Регистриран на: 17 яну 2009 19:40
Контакти:

Re: Заплашват Христолов

Мнениеот Phoenix_Plovdiv » 10 юли 2009 18:12

Corwin написа:Силно се надявам да ме изненадате! И аз искам силен Ботев не по-малко от вас(е, по-малко е, понеже не ща да ни печелите титлите ;) ).


За миг си помислих, че си от турският чифлик Лаута. Всъщност сега разбирам, че си заблудено говедо :) Не се притеснявай за Ботев. Гледай звездните изяви на дрийм тиймовете на Левски и ЦСКА :lol: :lol: :lol:
Жълто-черната идея е била съхранена в миналото, наша задача е, да я принесем в безпощадното съвремие.

Потребителски аватар
shumnaliq
Мнения: 1869
Регистриран на: 29 юни 2009 17:43
Контакти:

Re: Заплашват Христолов

Мнениеот shumnaliq » 10 юли 2009 19:15

банда педали да го ебат анално му е малко :)
Re: "българин" "журналист" от 7дниСПОРТ плюе по ЦСКА в Румъния!!

Хан Крум написа:Хомо Гереникус ... 8-)


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта