Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Hacko1912
Мнения: 953
Регистриран на: 21 сеп 2009 22:24
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот Hacko1912 » 27 окт 2011 13:48

не искам да сипвам студена вода, но нека да изчакаме докато стане официално ...

Потребителски аватар
Древен и Вечен
Мнения: 425
Регистриран на: 13 авг 2011 13:16
Skype: 2ZHB8M10

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот Древен и Вечен » 27 окт 2011 14:20

Ексклузивно в ДБ - Милен Радуканов стана треньор на Ботев
27 октомври 2011 14:00
Автор: don balon
БГ Моуриньо подписа договор с "канарчетата"
Бившият наставник на ЦСКА Милен Радуканов стана треньор на пловдивския Ботев, научи пръв и единствен ***.eu.

Гологлавият специалист вече парафира договора си с пловдивския клуб. В момента Ботев се състезава в Източната "Б" група, като голямата цел пред тима е завръщане в елита през следващия сезон.

През последните часове Радуканов е провел сериозен разговор с шефовете на "жълто-черните", който е приключил успешно с подписването на договор.

В началото на сезона "канарчетата" бяха водени от друг млад специалист - Петър Хубчев, но той бе освободен преди няколко седмици заради слаби резултати.

От ръководството на Ботев все още не са разкрили подробности около привличането на Милен Радуканов.

Потребителски аватар
Yellow major
Мнения: 729
Регистриран на: 16 окт 2008 16:39
Местоположение: Plovdiv
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот Yellow major » 27 окт 2011 14:22

Милен Радуканов е!
Пожелавам му успех и да вдигне бързо отбора на крака!
http://***.eu/news139914.html

Потребителски аватар
Yellow blood
Мнения: 286
Регистриран на: 11 юли 2010 11:04
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот Yellow blood » 27 окт 2011 14:44

Нека да задържим още малко еуфорията, докато не излезе окончателно. Ако все още не е подписал договор, единственото, което може да обърка нещата според мен е загуба на Левски в дербито им утре и евентуална покана от тях към Радуканов. Все пак, май на 99% изборът вече е факт. Предлагам, когато се обяви официално, да спрем мрънкането и негативните коментари и да дадем подкрепа и най-вече спокойствие на новия треньор. Аз лично съм доволен от избора.
БОТЕВ! ЗАВИНАГИ!

Потребителски аватар
Hacko1912
Мнения: 953
Регистриран на: 21 сеп 2009 22:24
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот Hacko1912 » 27 окт 2011 14:50

спокойно моля ви се, *** нищио не значи ... стрелят във въздуха

Потребителски аватар
Tosh
Мнения: 381
Регистриран на: 23 юни 2010 01:15
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот Tosh » 27 окт 2011 15:00

Не пребързвайте с емоциите, все още няма нищо конкретно, всичко е на ниво разговори.
est. 1912

Потребителски аватар
Yellow major
Мнения: 729
Регистриран на: 16 окт 2008 16:39
Местоположение: Plovdiv
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот Yellow major » 27 окт 2011 15:06

Ами винаги трябва при такива преговори трябва да има и резервен вариант и си мисля, че ако Левски падне утре и Милен се откаже ще е Вили. Аз също не вярвам на 'балоните', но все пак е Софийска медиа и може да има изтекла информация за преговорите.

cipokrilo
Мнения: 146
Регистриран на: 10 юни 2011 10:00

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот cipokrilo » 27 окт 2011 16:09

цска-майна написа:Милен ще ви свърши перфектна работа! Не се лъжете , че при нас го освободиха, щото някой играеха умишлено ганкиното, истината се видя завчера на волейбола, и как всички му скандираха името, а то е най-показателно ;) Даже си мисля, че при вас ще има възможност да направи още по-добра кариера, понеже ги няма редица негативни фактори, които му пречеха при нас! Естествено , че и той допуска грешки, но съм сигурен, че ще му станете фенове ;)
Успех на Милен и дано се превърнете във фактор в А група с него!



Оооо човече, при нас негативни пречещи фактори да искаш! Веднага се сещам за няколко имена, все от трибуната :) Мерси за пожеланията , аз бих бил доволен ако Радуканов поеме отбора.

Потребителски аватар
Шврнц Тпрунков
Мнения: 1427
Регистриран на: 20 ное 2009 18:35
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот Шврнц Тпрунков » 27 окт 2011 16:30

cipokrilo написа:
цска-майна написа:Милен ще ви свърши перфектна работа! Не се лъжете , че при нас го освободиха, щото някой играеха умишлено ганкиното, истината се видя завчера на волейбола, и как всички му скандираха името, а то е най-показателно ;) Даже си мисля, че при вас ще има възможност да направи още по-добра кариера, понеже ги няма редица негативни фактори, които му пречеха при нас! Естествено , че и той допуска грешки, но съм сигурен, че ще му станете фенове ;)
Успех на Милен и дано се превърнете във фактор в А група с него!



Оооо човече, при нас негативни пречещи фактори да искаш! Веднага се сещам за няколко имена, все от трибуната :) Мерси за пожеланията , аз бих бил доволен ако Радуканов поеме отбора.


Няма нужда и до трибуните да се ходи, още оттук ще го почнат...

Докато не излезе в оплютия официален сайт, не вярвам на другите медии.
Не натискайте ТУК!

Потребителски аватар
izgrevist
Мнения: 228
Регистриран на: 13 яну 2009 13:03
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот izgrevist » 27 окт 2011 16:56

Който ще да бъде назначен за треньор.Само че да има себеуважение и сам да си прави селекцията.Да може да поеме отговорност и да изисква.Защото клубът има финанси,но няма кой да поеме отговорност да похарчи малко пари.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта