Убийства и размирици в Катуница!Протест в 20:00ч

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Убийства и размирици в Катуница!Протест в 20:00ч

Мнениеот tprodanov » 24 сеп 2011 22:17

soad написа:Авхххххххххххххххххххххх :evil: :evil: :evil: :x :x Тея от БНТ МИ ИДВА ДА ОТИДА И ДА ГИ ОДУША СОБСТВЕНОРЪЧНО.........!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: МАЛОУМНИЦИ ТЪПИ, ЩЕ ми защитавате шибаните мангаля......!!>....... :evil: :evil: :evil:


Нали? Наслуша ли се на вандали, лумпени, хулигани, лошите футболни фенове, що не ги спряхте, арестувани няма ли да има?


Деба и простите телевизии....

South_Tribune
Мнения: 473
Регистриран на: 09 мар 2011 20:08
Местоположение: Юг
Контакти:

Re: BTV, NOVA и Канал 1, вие българи ли сте ????

Мнениеот South_Tribune » 24 сеп 2011 22:17

rzEtw написа:Единствено tv7 донякъде предаде обективно информацията в Катуница. ТУРСКИ И ПРОДАЖНИ СТЕ ПСЕВДОНАЦИОНАЛНИЖУРНАЛИСТЧЕТА!!!! П


Точно репортерката от ТВ7, попита 10 пъти, дали няма да има задържани футболни фенове , за това, че чупели ! Да и еба майката продажна, както и на другите репортери, които изкараха футболните фенове- виновните, а циганите - невинните. ДЪРЖАВАТА ГНИЕ , А ГЛАВНИЯТ ПРОБЛЕМ СМЕ НИЕ ?
ЛЕВСКИ СОФИЯ - НАЧИН НА ЖИВОТ

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Убийства и размирици в Катуница!Протест в 20:00ч

Мнениеот ros » 24 сеп 2011 22:17

Подобни вънения имаше и при убийството на детето на таксиметровия шофьор преди години...

АКО ИМА ХОРА, КОИТО ЖИВЕЯТ В КРАСНА ПОЛЯНА ДА КАЖАТ ИМА ЛИ НАПРЕЖЕНИЕ В КВАРТАЛА
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Убийства и размирици в Катуница!Протест в 20:00ч

Мнениеот ShooterMan » 24 сеп 2011 22:18

ББ се правеше на мъж,но днес му лъсна задника.ЦИГАНСКА ПОДЛОГА.Дано има реакция на доминото и в другите градове,мога само да кажа,че пукнат мангал не видях във Варна днес където и да бях :arrow:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Потребителски аватар
marmi52
Мнения: 4349
Регистриран на: 24 май 2009 07:35
Контакти:

Re: BTV, NOVA и Канал 1, вие българи ли сте ????

Мнениеот marmi52 » 24 сеп 2011 22:18

8-)

"Мародер" - значение:
Човек разграбващ имуществото от изоставени домове по време на природно бедствие.

Господа, продажници, в Катуница не е имало природно бедствие !
Там имаше ужасно дръзко и нагло циганско убийство над българско момче ! Умря и друго българче ...
Има разлика, нали ?
Тази вечер футболните фенове измиват срама ни като нация, която от години търпи да бъде мачкана !
Футболните фенове свършиха това, което държавата упорито отказваше в продължение на десетилетия - да изсели един цигански престъпник и да изземе имотите му, придобити по незаконен начин !!!
Тези момчета трябва да бъдат похвалени, а не обиждани !
[center]Изображение[/center]

[center]"Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен !"
[/center]

assencho1
Мнения: 391
Регистриран на: 14 яну 2009 13:51
Контакти:

Re: Убийства и размирици в Катуница!Протест в 20:00ч

Мнениеот assencho1 » 24 сеп 2011 22:20

До сега в София няма нищо, хората мисля че не знаят какво се случва !

donpacko
Мнения: 1045
Регистриран на: 29 ное 2008 14:05
Контакти:

Re: Убийства и размирици в Катуница!Протест в 20:00ч

Мнениеот donpacko » 24 сеп 2011 22:20

Още един път голямо благодаря на футболните агитки.Хубаво интервю на председателя на фен клуба на Ботев.Ако може от там да започне едно голямо обединени ще съм много радостен.А и във София има две също много големи агитки,ако може първо тези четири да се обединят ще стане вече страшно.А тоя Калин Георгиев,трябва да бъде убит.Смърт за продажните ни политици и подлогите от МВР,вили извършили престъпление,а УБИЙЖИТЕ КАКВО СА ИЗВЪРШИЛИ ВЕ БОКЛУК.

Потребителски аватар
NiKsAnA_ss
Мнения: 1279
Регистриран на: 03 мар 2010 18:33
Skype: Който иска, да ме пита
Местоположение: Силистра
Контакти:

Re: BTV, NOVA и Канал 1, вие българи ли сте ????

Мнениеот NiKsAnA_ss » 24 сеп 2011 22:20

Tv7, Bnt,btv,КУРВИ!!!! Сега по бтв говори Калин Георгиев... Горкия човечец.. Не знам.. Положението става страшно.. Един пич каза,че гърмели бомбички в града му, друг патрулки в Стара Загора.. В моят не знам какво ще става.. В центъра е пълно с партулки..
Изображение

Neftochimic1892 написа:
storm написа:
storm написа:Града в който е изобретен шоколада..?

Швейцария :?:

Потребителски аватар
lisynger
Мнения: 3235
Регистриран на: 03 юни 2008 22:01
Местоположение: София,Люлин
Контакти:

Re: Убийства и размирици в Катуница!Протест в 20:00ч

Мнениеот lisynger » 24 сеп 2011 22:21

Много ми е интересно как така полицаите не са чупили глави до сега,а са оставили да подпалят маймунските къщи?
Да не би да са на наша страна :?
Една любов,Една борба, Един отбор-ЦСКА


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 7 госта