Барселона - Реал Мадрид 3:2 (FT)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Molotov
Мнения: 353
Регистриран на: 30 май 2010 20:26
Контакти:

Re: Барселона - Реал Мадрид 3:2 (FT)

Мнениеот Molotov » 19 авг 2011 01:30

Не беше ли заради Оуен ?

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Барселона - Реал Мадрид 3:2 (FT)

Мнениеот megan fox » 19 авг 2011 03:26

smoothc написа:
Molotov написа:Аз ? има няма 10 години :)

Кой играч,според теб не трябваше да напуска Барселона през тези 10 години?
Само едно име искам да чуя от тебе и ще ми стане ясно всичко.

smoothc написа:
Molotov написа:Тогава и аз се извинявам, но просто коментара в който почна да пишеш Браво и прочие ме издразни. В такъв случай, според теб кой не трябваше да напуска Барселона през тези 10 години :)

Е,думата Браво не смятам,че е "лоша",просто изразявам възхищението си,какво лошо има в това!

Сами Ето'о разбира се,нали споменах по-горе!


Всъщност, всички, които казвате Ето'О грешите!
Незаменими футболисти почти няма, да има няколко, но те са изключителни единици като Меси, Шави, Зидан, Гигс и тн...

Сами бе отличен нападател, но въпреки това не бе незаменим, резултатите след неговото подаряване на Интер ясно го показват/доказват това! Най-малкото, че той не се връзва в схемата на игра на Гуардиола! Да по време на прословутият требъл от 2009-а Ето'О бе е в отбора, но той е таран и може да бъде изполван само като такъв. А това малко или много прави играта на Барса предвидима. Сега с Меси, Вия и Педро + вече Санчес всички те могат постоянно да си сменят местата и да търсят изненади, а по времето на Ето'О как беше? Крилата си разменяха позициите, но Сами си оставаше посредата!

За последните 10 години (периода, за който пита smoothc) отбора не е напускан от незаменим играч! А ако трябва да посоча някого, то това е... Едгар Давидс!!! Колко от вас изобщо знаят или помнят, че холандският булдог игра за Барса през сезон 2003/2004?! А колко от вас осъзнават, че съживяването в играта на Барса не дойде благодарение на Роналдиньо, а на Давидс?! Когато зимата на сезон 2003/2004 отвори трансферният прозорец Барса с Роналдиньо в състава бе потънала до 15-тата позиция в класирането, само на 4 точки от зоната на изпадащите. В последствие Барса стигна до 17-а позиция и на 2 точки от зоната на изпадащите и в този момент от Ювентус под наем бе привлечен Давидс до края на сезона с опция за закупуване след това. Холандеца тотално преобрази отбора и заключи халфовата линия! В крайна сметка Барса през пролетният полусезон направи феноменален полусезон като победи абсолютно всички от първата 10-ка на класирането и завърши на втора позиция на 6 точки от Валенсия, които станаха шампиони!!! Когато обаче лятото отвори новият трансферен прозорец Давидс не бе привлечен и той премина от Юве в Интер, а в Барса бе привлечен Деко! След това дойдоха годините на Роналдиньо и това, което направи Едгар Давидс в Барселона просто остана неоценено! А той бе един невероятен, почти незаменим черноработник, който не просто спаси сезона на Барса, а буквално преобрази отбора!!!

И не знам дали другите ще се съгласите с мен или не, но честно казано няма никакво значение! Който последните 10 години наистина е следил отбора изкъсо това, което написах за холандският булдог го знае и го е видял! Колкото и надменно да звучи всяко друго мнение по въпроса НЕ Е вярно!


П.П. Не си мислете, че съм доволен, че подарихме Ето'О на Интер - напротив, лично според мен това бе най-грубата грешка на Гуардиола, откакто е начело, но не за това ставаше въпрос!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Барселона - Реал Мадрид 3:2 (FT)

Мнениеот Madridist » 19 авг 2011 12:25

Мегън, май играчите с червени картони няма да пропуснат никакви мачове. Линк Виж подзаглавието на новината, както и последния абзац :

Все пак и тримата могат да бъдат спокойни, тъй като няма да бъдат наказани за мачовете от първенството, когато и да започне то.
Според местния правилник наказанията за червени картони трябва да се изтърпяват в същия турнир, а след като двубоите за Суперкупата приключиха, значи няма опасност за тях.


:roll:
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Барселона - Реал Мадрид 3:2 (FT)

Мнениеот megan fox » 19 авг 2011 12:35

Madridist написа:Мегън, май играчите с червени картони няма да пропуснат никакви мачове. Линк Виж подзаглавието на новината, както и последния абзац :

Все пак и тримата могат да бъдат спокойни, тъй като няма да бъдат наказани за мачовете от първенството, когато и да започне то.
Според местния правилник наказанията за червени картони трябва да се изтърпяват в същия турнир, а след като двубоите за Суперкупата приключиха, значи няма опасност за тях.


:roll:


Че то тогава къв е смисъла да се дават червени картони във вторият мач, особено на играчи, които вече са изкарани от игра?! :?

А и след това меле, разправии, обиди и тн дисциплинарната комисия най-вероятно ще раздава наказания. Нека видим какво ще стане.
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15588
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Барселона - Реал Мадрид 3:2 (FT)

Мнениеот fcb_bg » 19 авг 2011 14:30

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=umFCCI8O1WE[/youtube]

Мноооого интересн клип от трибуните. 0,22-,23 - на терена влиза само и единствено Моуриньо и настъпва падналия Фабрегас по главата!!! Страшен мъж е португалецът, спор няма!!!!
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Барселона - Реал Мадрид 3:2 (FT)

Мнениеот Madridist » 19 авг 2011 14:46

Е аз виждам,че Моуриньо се доближава до Сеск,но дали му стъпва точно върху главата, е много трудно да се каже. Камерата е прекалено далеч и не се вижда къде точно стъпва крака на Моуриньо. Да не говорим,че и Марсело скрива Фабрегас. От камерата прекрасно се вижда, кой нахлува първи с вдигнати ръце - щаба на Барселона и единствено Пеп се опитва да спре хората. Не виждам какво толкова се коментира тази ситуация,като и двете страни са виновни. Съдията вдига червен картон на Марсело и той си отива . Дотук нищо нередно. Изведнъж хора от щаба на Барселона нахлуват , и се получава меле,в което и двете страни си разменят удари. Тук не виждам , как може да се спори кой е прав, кой не е, след като всички участвали си носят своята отговорност. :roll:
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Барселона - Реал Мадрид 3:2 (FT)

Мнениеот megan fox » 19 авг 2011 14:50

Покрай суматохата от мелето пропуснахме едно нещо: маймунските подвиквания от трибуните по адрес на Марсело! ама нали УЕФА цвърка срещу расизма и кара местните федерации да наказват жестоки всякакви такива прояви... Та сега да видим испанската федерация колко точно ще ни глоби и дали няма да има и някаква по-сериозна санкция... :evil: :evil: :evil:
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15588
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Барселона - Реал Мадрид 3:2 (FT)

Мнениеот fcb_bg » 19 авг 2011 14:52

Madridist написа:Е аз виждам,че Моуриньо се доближава до Сеск,но дали му стъпва точно върху главата, е много трудно да се каже. Камерата е прекалено далеч и не се вижда къде точно стъпва крака на Моуриньо. Да не говорим,че и Марсело скрива Фабрегас. От камерата прекрасно се вижда, кой нахлува първи с вдигнати ръце - щаба на Барселона и единствено Пеп се опитва да спре хората. Не виждам какво толкова се коментира тази ситуация,като и двете страни са виновни. Съдията вдига червен картон на Марсело и той си отива . Дотук нищо нередно. Изведнъж хора от щаба на Барселона нахлуват , и се получава меле,в което и двете страни си разменят удари. Тук не виждам , как може да се спори кой е прав, кой не е, след като всички участвали си носят своята отговорност. :roll:

Ти няма ли да нахлуеш, след като тази постъпка е рецидив - втори път за шести мач? Още е прясна селянията на Рамос, който не си излезе кротко-кротко. Какво, да чакаме Пепе Хетафето 2 ли?! Можеш ли да гарантираш, че в следващия мач, който ще е на Бернабеу, няма да има пак такава изцепка от хлабави нерви/ Аз не мога. Не и след това, което видях за няма и година.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15588
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Барселона - Реал Мадрид 3:2 (FT)

Мнениеот fcb_bg » 19 авг 2011 14:55

megan fox написа:Покрай суматохата от мелето пропуснахме едно нещо: маймунските подвиквания от трибуните по адрес на кюмюра Марсело! Той, че е тъпа маймуна в това спор няма, ама нали УЕФА цвърка срещу расизма и кара местните федерации да наказват жестоки всякакви такива прояви... Та сега да видим испанската федерация колко точно ще ни глоби и дали няма да има и някаква по-сериозна санкция... :evil: :evil: :evil:

Аз, ако съм на стадиона, сигурно ще хвърля каквото има по тоя индианец, честно. Настъпва играч без топка, сега целенасочено фаулира друг. Те чивиите избиват, както на жаден за победа над Барселона играч на Реал, к'во мислиш.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Барселона - Реал Мадрид 3:2 (FT)

Мнениеот Madridist » 19 авг 2011 15:14

fcb_bg написа:Ти няма ли да нахлуеш, след като тази постъпка е рецидив - втори път за шести мач? Още е прясна селянията на Рамос, който не си излезе кротко-кротко. Какво, да чакаме Пепе Хетафето 2 ли?! Можеш ли да гарантираш, че в следващия мач, който ще е на Бернабеу, няма да има пак такава изцепка от хлабави нерви/ Аз не мога. Не и след това, което видях за няма и година.


Не знам какво общо има случая на Пепе с Хетафе от преди две години с този на Марсело срещу Фабрегас. Хлабави нерви има във всеки отбор, включително и в Барселона(реакцията на Валдес срещу Моуриньо на същия стадион преди година). Също така, няма как при толкова изнервен мач, най-голямото дерби в света, да направиш подобно меле и да се чудиш защо после имало удари и хващане за гушата. Никой не оправдавам с нищо, нито Моуриньо, нито Марсело, напротив сигурно за десети път ще го напиша, че заслужават да бъдат наказани. Но същото се отнася и за хората от Барселона - Пинто, Вия и т.н. Относно класикото 5:0, там имаше две мелета. Едното накрая заради Рамос, а другото помниш ли заради кой стана - Пеп, когато една топка на тъча вместо да я даде на Роналдо я хвърли "уж на майтап" във въздуха. ;)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта