Българскити отбори в ЕКТ 2012/2013

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

SARVI_BG
Мнения: 125
Регистриран на: 28 фев 2011 18:47
Skype: sarvi_bg
Контакти:

Re: Честито! Европейските мачове по TV+!

Мнениеот SARVI_BG » 24 юли 2011 09:13

Абонат съм от 20 дни на Булсатком с 3 приемника за 22.80лв.До момента бях на Близу за 25.00лв с 1 приемник и лисващи половината програми и отвратително качество.

Потребителски аватар
Yasso
Мнения: 1179
Регистриран на: 16 юли 2008 11:59
Контакти:

Re: Честито! Европейските мачове по TV+!

Мнениеот Yasso » 24 юли 2011 09:29

acmilan написа:Само да добавя,че вкъщи сме с два приемника,което е 20 лв. на месец,срещу което гледам всичко,което се излъчва от другите оператори плюс Серия А,Примера,Бундеслигата,мачовете на българските отбори в предварителните кръгове,много мачове на национални отбори,Копа Америка,Уимбълдън,НБА,НХЛ.....Е,извинявайте,ама за 7.5 евро за един приемник и 10 евро за два на месец няма как да се гледат всички тези неща,където и да било в Европа.


Пич, не че да се заяждам ама нашия кабелен оператор ми дава тая възможност, за която говориш и то за 28 лева,което включва цифрова тв + интернет.
В цифровия обхват на кабеларката Серия А и Примера я гледам от Ал Джазирите Спорт (от 1 до 10), Бундеслигата от Евроспорт 2 и Евроспорт HD (като снощния мач за суперкупата), НВБ също върви по Джазирите, а Уимбълдън по Филм+....
Тоест само това ТВ+ нямам и нямам никакво намерение само заради този канал да си слагам чинии, декодери и тем подобни праисторически неща, при положение че телевизора ми има DVB+c тунер и кабеларката ми пуска над 100 програми в цифровия обхват, от които над 12 футболни...

А БНТ може да не ги харесвате, но аз лично ги предпочитам хилади пъти пред онези кретени коментаторите от Булсат... :evil:
Изображение
...А НИЕ СМЕ : ЦСКА!!!

kiko75
Мнения: 1901
Регистриран на: 01 ное 2008 23:25
Контакти:

Re: Честито! Европейските мачове по TV+!

Мнениеот kiko75 » 24 юли 2011 09:38

Yasso написа:
acmilan написа:Само да добавя,че вкъщи сме с два приемника,което е 20 лв. на месец,срещу което гледам всичко,което се излъчва от другите оператори плюс Серия А,Примера,Бундеслигата,мачовете на българските отбори в предварителните кръгове,много мачове на национални отбори,Копа Америка,Уимбълдън,НБА,НХЛ.....Е,извинявайте,ама за 7.5 евро за един приемник и 10 евро за два на месец няма как да се гледат всички тези неща,където и да било в Европа.


Пич, не че да се заяждам ама нашия кабелен оператор ми дава тая възможност, за която говориш и то за 28 лева,което включва цифрова тв + интернет.
В цифровия обхват на кабеларката Серия А и Примера я гледам от Ал Джазирите Спорт (от 1 до 10), Бундеслигата от Евроспорт 2 и Евроспорт HD (като снощния мач за суперкупата), НВБ също върви по Джазирите, а Уимбълдън по Филм+....
Тоест само това ТВ+ нямам и нямам никакво намерение само заради този канал да си слагам чинии, декодери и тем подобни праисторически неща, при положение че телевизора ми има DVB+c тунер и кабеларката ми пуска над 100 програми в цифровия обхват, от които над 12 футболни...

А БНТ може да не ги харесвате, но аз лично ги предпочитам хилади пъти пред онези кретени коментаторите от Булсат... :evil:

+10 на 15 лв такса съм плус цифровия сигнал е безплатен за които има вграден декодер в телевизора които няма си копува удома съм с 3 телевизора с вграден тунери и плащам 15 лв и събота и неделя ни пуска над 30 канала футбол чешки сръбски арабски и турски при нас на булсат са само на вилити в балкана и трудно достъпните села
в американски форум питаш и ти отговарят, в руски - питаш и те питат ти кой си и защо питаш, в български - питаш и ти обясняват колко си тъп.

Потребителски аватар
greenlandia
Мнения: 1792
Регистриран на: 20 дек 2009 16:59

Re: Честито! Европейските мачове по TV+!

Мнениеот greenlandia » 24 юли 2011 09:43

Ейй няма угодия братче. Ако не го дават никъде ,Защо не го дават? Ако е по ТВ+ ,Защо по ТВ+? Ако е по БНТ 1 ,Защо е по БНТ 1?
Вместо да се раздвате ,че ще има къде да гледаме изклчително слабите БГ отбори ,Вие ревете като вдовица за ***.
Ненавиждам левски и цска!!!! от днес 14.11.2013 и лайногорец.
НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,СВЕТЪТ Е БЕРОЕ

Потребителски аватар
stannn
Мнения: 2808
Регистриран на: 22 окт 2008 09:51
Контакти:

Re: Честито! Европейските мачове по TV+!

Мнениеот stannn » 24 юли 2011 09:50

greenlandia написа:Ейй няма угодия братче. Ако не го дават никъде ,Защо не го дават? Ако е по ТВ+ ,Защо по ТВ+? Ако е по БНТ 1 ,Защо е по БНТ 1?
Вместо да се раздвате ,че ще има къде да гледаме изклчително слабите БГ отбори ,Вие ревете като вдовица за ***.


Ще гледаме да. Пак като диваци ще ровим из нета за линк. На тая телевизия трябва да и забранят да дава такива събития. Все пак това си е дискриминация. Трябва ли всички да сме на Булсат за да гледаме мачовете. Остава и А група да им дадат.
[center]ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
Синият Болярин
Мнения: 659
Регистриран на: 17 апр 2010 17:42
Контакти:

Re: Честито! Европейските мачове по TV+!

Мнениеот Синият Болярин » 24 юли 2011 09:54

Тъкмо ще има повече хора на стадиона.

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Честито! Европейските мачове по TV+!

Мнениеот POPCORN » 24 юли 2011 09:58

незнам какво толкова пискате!който плаща той поръчава музиката!Хората си плащат и си пускат мача!После и аз съм на булсатком и мога да кажа, че качеството е перфектно и има почти всички п0-добри програми!За два приемника плащам 18 лв на месец!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Честито! Европейските мачове по TV+!

Мнениеот POPCORN » 24 юли 2011 10:00

stannn написа:
greenlandia написа:Ейй няма угодия братче. Ако не го дават никъде ,Защо не го дават? Ако е по ТВ+ ,Защо по ТВ+? Ако е по БНТ 1 ,Защо е по БНТ 1?
Вместо да се раздвате ,че ще има къде да гледаме изклчително слабите БГ отбори ,Вие ревете като вдовица за ***.


Ще гледаме да. Пак като диваци ще ровим из нета за линк. На тая телевизия трябва да и забранят да дава такива събития. Все пак това си е дискриминация. Трябва ли всички да сме на Булсат за да гледаме мачовете. Остава и А група да им дадат.

какво значи дискриминация бре?Не говори глупости моля те!Ми по тая логика почни да съдиш и Мерцедес, защото не всеки може да си го позволи..ебати логиката вадиш.Като цяло примера ми не е много точен, защото Булсатком не са някоя скъпарска кабелна....Дискриминация е като някой ти забранява да правиш нещо...От Булсатком не виждам някой да ти е забранил да гледаш койтоо и да е мач.Отивапш в някое заведение с приятели и си готов!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

cvetan
Мнения: 698
Регистриран на: 17 авг 2008 22:40
Контакти:

Re: Честито! Европейските мачове по TV+!

Мнениеот cvetan » 24 юли 2011 10:01

Hristos написа:На мен не ми пречи,аз съм на Булсат :))


Ти просто си егоист както и преобладаващото българсско население - 700 000 нехаресващи това съотношение вече си заминаха

Goshky
Мнения: 389
Регистриран на: 07 юли 2009 12:05
Контакти:

Re: Честито! Европейските мачове по TV+!

Мнениеот Goshky » 24 юли 2011 10:01

ehh написа:Вече е ясно, че отново ще се увеличи оборота на знайни и незнайни заведения, предлагащи TV+.
Кабелната телевизия ще излъчва следните срещи:
- двата мача на Левски с Търнава;
- реваншът на Литекс;
- първия мач на ЦСКА;
- мачът на Локо Сф с поляците;

не е кабелна, а сателитна 8-)


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта