Миш-маш

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

СинЕкстремист
Мнения: 84
Регистриран на: 19 май 2009 15:14
Контакти:

Re: НЕВЕРОЯТНА И ВЕЛИКА ПУБЛИКА И СТРАХОТЕН МАЧ!!!

Мнениеот СинЕкстремист » 20 май 2009 15:56

Тогава емигрирай във Византия щом ги мислиш за толкова велики - клошар!
Емил Велев - САМ СРЕЩУ ВСИЧКИ! Кокала завинаги в Левски! КРАЙ!!! Изображение Изображение

Fonzky
Мнения: 73
Регистриран на: 17 фев 2009 17:24
Контакти:

Re: Изгряващата звезда Цачев с нов хеттрик, дубълът на "сините"

Мнениеот Fonzky » 20 май 2009 16:11

Всеки играч при навършване на 18 години подписва договор :) иначе рискуват да го изпуснат, а иначе и без договор могат да играят ако са още юноши, ама той не е вече :)

А той ако играе само срещу Спартак Вн ще спечели златната обувка :D само тоя сезон за 3 мача 12 гола ;) как е

northss
Мнения: 21
Регистриран на: 18 сеп 2008 23:28
Контакти:

Re: НИКИ МИХАЙЛОВ ПРЕД ЗАВРЪЩАНЕ В ЛЕВСКИ

Мнениеот northss » 20 май 2009 16:35

Защо се стряскате бе хора какво искате от Ники момчето направи една грешка и то не от некадърност а поради липса на опит това е.А и винаги е казвал,че в БЪЛГАРИЯ ще играе само за ЛЕВСКИ и това е отбора на неговия живот както на всики истински ЛЕВСКАРИ не случаино ЛИВЪРПУЛ го пойскаха САМО ЛЕВСКИ.

Потребителски аватар
vivedan
Мнения: 87
Регистриран на: 17 май 2009 18:35
Skype: vivedan
Контакти:

Re: НЕВЕРОЯТНА И ВЕЛИКА ПУБЛИКА И СТРАХОТЕН МАЧ!!!

Мнениеот vivedan » 20 май 2009 16:40

СинЕкстремист написа:Тогава емигрирай във Византия щом ги мислиш за толкова велики - клошар!


Клошар си ти!Не знам защо реши,че всички трябва да се препитават като теб!Аз отдавна сам емигрирал,и начина ми на живот няма нищо общо с клошарския!!!А Отговора ти само показва,колко си бавноразвиващ,озлобен и смачкан от добрия живот,които живееш!
:mrgreen:

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Всички левскари на Обча купел!!!

Мнениеот DrAvalanche » 20 май 2009 16:59

ZYKLON написа:Другите сектори да не би да са затворени?
След като се запълни сектора за гости,се тръгва по околните.То на нези от славия и без това ще им трябват само три места.


Да не би някой от двамата да води куче или дете със себе си?
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

СинЕкстремист
Мнения: 84
Регистриран на: 19 май 2009 15:14
Контакти:

Re: НЕВЕРОЯТНА И ВЕЛИКА ПУБЛИКА И СТРАХОТЕН МАЧ!!!

Мнениеот СинЕкстремист » 20 май 2009 17:11

vivedan написа:
СинЕкстремист написа:Тогава емигрирай във Византия щом ги мислиш за толкова велики - клошар!


Клошар си ти!Не знам защо реши,че всички трябва да се препитават като теб!Аз отдавна сам емигрирал,и начина ми на живот няма нищо общо с клошарския!!!А Отговора ти само показва,колко си бавноразвиващ,озлобен и смачкан от добрия живот,които живееш!
:mrgreen:


Самия факт, че си емигрант, говори сам по себе си, че си клошар, а и сега напълно разгадах от къде произхожда чуждопоклонничеството ти. 90% от гастербайтерите са национални нихилисти, а манталитета им беше много добре обрисуван и осмян само в няколко думи от Ъпсурд: "България не ме обича, а аз съм ебати пича... - Да ти е*а майката"... край на цитата :mrgreen:

Иска ти се да съм озлобен и смачкан от живота, че заради това да говоя така, но истината е, че ще те помоля, когато през ръцете ти преминат толкова пари, коли, апартаменти и банкови сметки колкото са преминали през мен, да ми се обадиш по телефона, гастербайтерче. :mrgreen:
Емил Велев - САМ СРЕЩУ ВСИЧКИ! Кокала завинаги в Левски! КРАЙ!!! Изображение Изображение

Потребителски аватар
lucio
Мнения: 410
Регистриран на: 10 май 2009 09:36
Контакти:

Re: НЕВЕРОЯТНА И ВЕЛИКА ПУБЛИКА И СТРАХОТЕН МАЧ!!!

Мнениеот lucio » 20 май 2009 17:13

vivedan написа:
non.mollare.mai написа:Наистина стана много добре дано най-после "А" и "В" се сетят да пеят :roll:

Не се заблуждавайте!!!\"ВЕЛИКИ\"?Колкото и да ми е мъчно да го кажа в България хореография,обстановка по-стадионите и т.н са пълен ташак!!!Всички сектори пяли?На фона на това,че София е 2-милиона,тази публика е смешна за отбор като Левски с амбиции,класиране и т.н.Виж какво правят комшиите в един приятелски мач,в по-малкия от София Солун!А там има и 4- отбора с доста зрители...Просто сме на светлинни години назад Бг феновете и е смешно да се използват епитети като :невероятна,изключителна,страхотна...като става въпрос за атмосфера на мач от първенство,на отбор,които феновете му почти го виждат шампион...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0KnRpcldB8w&feature=related[/youtube]

А как според теб да си наричаме публиката??? Щом не ти допада това го подмини. Пич, щом си емигрирал отдавна, мислиш ли че имаш право да говориш за българската публика??? Кой знае каде се червиш и се срамуваш , че си БЪЛГАРИН. Жив и здрав да си, радвай се там на Маляките пък нас ни освободи от присъствието си.

asdfsd
Мнения: 6
Регистриран на: 20 май 2009 17:09
Контакти:

Re: Всички левскари на Обча купел!!!

Мнениеот asdfsd » 20 май 2009 17:13

koi4i написа:Ако има некви говеда от младост сити да се съберем направо да отидем групово?

От кой Младост си и как се казваш ??? Иначе ще видим ние колко хора ще сме и утре ще ти пиша лично съобщение може би ако се навият мойте да ходим със други от Мл.

dakota
Мнения: 118
Регистриран на: 07 апр 2009 11:41
Контакти:

Re: Изгряващата звезда Цачев с нов хеттрик, дубълът на "сините"

Мнениеот dakota » 20 май 2009 17:17

това момче има невероятен нюх за гола.трябва да работи според мен още с десния си крак и върху самочуствието си.евала ИВАНЕ ИМА ХЛЯБ В ТЕБ

Потребителски аватар
L_Messi
Мнения: 2649
Регистриран на: 29 мар 2009 11:50
Контакти:

Re: Изгряващата звезда Цачев с нов хеттрик, дубълът на "сините"

Мнениеот L_Messi » 20 май 2009 17:34

Не е зле и Киров да запише някой мач за първия отбор, дай Боже последния кръг срещу Пирин да можем да си позволим да го пуснем титуляр заедно с Цачев ;)


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта