Миш-маш

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sic
Мнения: 240
Регистриран на: 18 окт 2008 21:01
Местоположение: София
Контакти:

Re: Има ли Живко Миланов място в Левски

Мнениеот sic » 30 апр 2009 15:13

Типичния Български манталитет да се оплюва еди кой си за слабата игра на ЦЕЛИЯ отбор!!! Конкретно за Живко Миланов защо никой не го оплю 2006 година когато всички играха много добре в евротурнирите или много лесно се забравя това...просто е жалко да се търси вината в един човек...за загуби и победи са виновни всички футболисти ръководство и т.н.
Не забравяите ,че Живко играе след доста лоша контузия... много лесно е да се обвинява един играч не искам да изброявам всички но те ВСИЧKИ са виновни!!!
Изображение Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5156
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Felipe Da Costa !

Мнениеот ogrizko » 30 апр 2009 15:14

Всички играчи в Левски са класни... няма слабо място в отбора. Единствено липсва играта като отбор, духа, желанието, волята. Това е най-смешния отбор на Левски, който съм виждал. Като се почне от евротурнирите, мине се през шампионата и се стигне до купата.... единствения силен мач им беше май срещу Беласица второто полувреме :lol:
Изображение

Потребителски аватар
sic
Мнения: 240
Регистриран на: 18 окт 2008 21:01
Местоположение: София
Контакти:

Re: Спас Делев в Левски

Мнениеот sic » 30 апр 2009 15:23

Не мога да разбера защо трябва винаги да се копуват играчите които са играли добре срещу Левски айде стига това не е от вчра този направил 2 мача за сезона единят от които срещу Левски и айде да го копуваме!!! Нека да изкарат още юнуши нека младите в Левски да имат шанс за развитие! Не съм за чужденците не съм и за някакви "таланти" които няма да се развият в Левски...
Изображение Изображение

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Има ли Живко Миланов място в Левски

Мнениеот durex » 30 апр 2009 15:24

Не можете да говорите точно за Живко Миланов който в последните 2-3 години се е превърнал в неизменна част от стартовата единадесеторка и това че е направил грешка , мога да кажа че и най-добрите грешат така че, определено има място в отбора!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9364
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Има ли Живко Миланов място в Левски

Мнениеот mikata » 30 апр 2009 15:25

Миланов вън от Левски. Тоя постоянно го бутат напред и в Левски и в Националният отбор. :oops: :oops: :oops:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3447
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Спас Делев в Левски

Мнениеот groti » 30 апр 2009 15:26

L_Messi написа:
ultras levski написа:Батков и Боримиров вместо да ни заблуждават да запретнат ръкави и да вземат момчето.Време е адвоката да извади пари поне за един адекватен трансфер.С Делев,Жо и Хичо напрез ще имаме най-перспективните млади футболисти в България.

По-добре да вземем Д.Пеев, според мен има повече качества и може да играе на 2-3 позиции. Но който и да вземем от Пирин, вероятно ще е предимно резерва и едва ли ще ни придаде някаква класа.


Той вече се пробва в Левски.Май не му дадоха никакъв шанс.Стига вече шуменски Дековци :lol: Нема нужда от такива.По-добре Цачев,Зизов,Табаков и т.н. Пък Делев ако е толкова добър футболист по-добре да пропусне Левски и ЦСКА.Няма нужда и него да затриваме
110 години любов!

vladomin_
Мнения: 426
Регистриран на: 27 юни 2008 15:53
Skype: vladominlok
Местоположение: гр. Стара Загора България
Контакти:

Re: Има ли Живко Миланов място в Левски

Мнениеот vladomin_ » 30 апр 2009 15:26

Определено не е за Левски. И за друг отбор не стажа. Просто зетя. А ако знете какво стажа в детско-юношеските школи майка ви е жална. Аз съм от Стара Загора. Сина ми е на 14 години. Тренира в Левски Хюндай Стара Загора. Онзи ден биха "майсторите и връзкарите" от Берое с 6:2. Но в Берое трябват връзки за да ти играе детето. И така е на всякъде у нас. Това е положението. Иначе ако питате мен и Николай Димитров и той не става дори и за Б група пък камо ли за Левски.
ВДинев

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: Felipe Da Costa !

Мнениеот sedem_!_dva » 30 апр 2009 15:27

Според мен също Да Коща е добър футболист, но Кокала не го пускаше на точното място, силата му е в пасовете и задържането на топката, а не в рушенето на играта... С Локо СФ при загубата на Герена много добре си спомням какво ми направи впечатление първото полувреме, че той се хвърляше на шпагати и единствено двамата с Гонзо се опитваха да направят нещо, но оттогава не записа и една минута игра, което е странно поне за мен, излиза че той е главния виновник за загубата от Локо... Поне в мача с Беласица да му беше дал шанс за изява, а не да почва със Сърмов и Гаджев, можеше малко по-офанзивна тактика, в която титуляр да беше пуснал португалеца.
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
JalkiSte
Мнения: 665
Регистриран на: 03 окт 2008 20:18
Контакти:

Re: Има ли Живко Миланов място в Левски

Мнениеот JalkiSte » 30 апр 2009 15:28

Не мога да разбера какъв ви е проблемът.Живко направи точно каквото се искаше от него.Левски отпадна и Литекс взима купата.И на малките деца им е ясна схемата, не мога да повярвам, че не сте се убедили още.Я се замислете, защо не изгонят Кокала след тази "позорна" загуба?Че той Батков, който има по-малко мозък и от на пиле, се оказа по-толерантен и от собствениците на английските отбори ... гледаме цирк, а вие вместо да пляскате негодувате ...
Стоян Балтов - доблестен мъж, страхотен човек, безценен приятел.Почивай в мир, Тека!

Потребителски аватар
sic
Мнения: 240
Регистриран на: 18 окт 2008 21:01
Местоположение: София
Контакти:

Re: Има ли Живко Миланов място в Левски

Мнениеот sic » 30 апр 2009 15:30

JalkiSte написа:Не мога да разбера какъв ви е проблемът.Живко направи точно каквото се искаше от него.Левски отпадна и Литекс взима купата.И на малките деца им е ясна схемата, не мога да повярвам, че не сте се убедили още.Я се замислете, защо не изгонят Кокала след тази "позорна" загуба?Че той Батков, който има по-малко мозък и от на пиле, се оказа по-толерантен и от собствениците на английските отбори ... гледаме цирк, а вие вместо да пляскате негодувате ...

Опитваш се да бъдеш оригинален или какво????
Изображение Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта