Миш-маш

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Blacksea13
Мнения: 390
Регистриран на: 09 авг 2008 23:39
Местоположение: Мюнхен
Контакти:

Re: СТИГА ВЕЧЕ С ТИЯ ДУЗПИ! НЕ СА НИ ТЕ ВИНОВНИ!

Мнениеот Blacksea13 » 06 апр 2009 13:34

[Трето Морето не са Марек, че да ги бием с 3:0 като гости.[/quote]
Абсолютно точно си забелязъл :) :lol:

XARHTNA
Мнения: 257
Регистриран на: 19 сеп 2008 12:15
Контакти:

Re: СТИГА ВЕЧЕ С ТИЯ ДУЗПИ! НЕ СА НИ ТЕ ВИНОВНИ!

Мнениеот XARHTNA » 06 апр 2009 13:35

Абе хора аз не споря, че ЦСКА не са ги подпряли! ТО БЕШЕ ОЧЕВАДНО! Просто не желая мен това да ме вълнува! Ще отидат в Европа и там няма да ги подпират! killer принципно е така! Хикс във Варна си ни е екстра, обаче мача беше толкова махленски (за което допринесоха и двата отбора), че ако ние имахме поне малка идея в играта си щяхме да го вземем без проблем!

Потребителски аватар
RED_FEN
Мнения: 186
Регистриран на: 02 фев 2009 15:01
Контакти:

Re: СТИГА ВЕЧЕ С ТИЯ ДУЗПИ! НЕ СА НИ ТЕ ВИНОВНИ!

Мнениеот RED_FEN » 06 апр 2009 13:36

Кой сега е № 1 !!!!!!!!!!!
ЦСКА както винаги!!!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=xzFwACkPDi0&feature=related

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: СТИГА ВЕЧЕ С ТИЯ ДУЗПИ! НЕ СА НИ ТЕ ВИНОВНИ!

Мнениеот Бижутера » 06 апр 2009 13:38

ако съдията не беше дал първата дузпа за чорбата те нямаше да вкарат гол от игра и още 5 часа да бяха играли...просто нямаха идея как да го направят!
Иначе от сега знам как ще свърши мача Черно Море-Цска....гол в първите 10 минути и така до края...
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

XARHTNA
Мнения: 257
Регистриран на: 19 сеп 2008 12:15
Контакти:

Re: СТИГА ВЕЧЕ С ТИЯ ДУЗПИ! НЕ СА НИ ТЕ ВИНОВНИ!

Мнениеот XARHTNA » 06 апр 2009 13:38

bigbonusprize ти май си гледал други мачове! И к'во като са Черно море, а не Марек! Да бяха играли нещо разбирам, но ТЕ ИГРАХА ТРАГИЧНО И АКО СМЕ ОТБОР НА МЯСТО ТРЯБВАШЕ ДА ГИ БИЕМ!

Потребителски аватар
Blacksea13
Мнения: 390
Регистриран на: 09 авг 2008 23:39
Местоположение: Мюнхен
Контакти:

Re: СТИГА ВЕЧЕ С ТИЯ ДУЗПИ! НЕ СА НИ ТЕ ВИНОВНИ!

Мнениеот Blacksea13 » 06 апр 2009 13:39

XARHTNA написа:Абе хора аз не споря, че ЦСКА не са ги подпряли! ТО БЕШЕ ОЧЕВАДНО! Просто не желая мен това да ме вълнува! Ще отидат в Европа и там няма да ги подпират! killer принципно е така! Хикс във Варна си ни е екстра, обаче мача беше толкова махленски (за което допринесоха и двата отбора), че ако ние имахме поне малка идея в играта си щяхме да го вземем без проблем!

Ами то същото важи и за нас

jony
Мнения: 113
Регистриран на: 07 яну 2009 17:22
Контакти:

Re: Томислав Русев - за пореден път обективен

Мнениеот jony » 06 апр 2009 13:40

А какво беше съдийството срещу ЦСКА в Сливен и Мездра? Помните ли? А срещу Локо СФ, срещу Локо Пд спрените голови атаки. Дузпата придружена с червен картон за Машадо в Сливен беше 100 пъти по-смешна от тази на Котев, при която се вижда бутане в гръб.

Потребителски аватар
Blacksea13
Мнения: 390
Регистриран на: 09 авг 2008 23:39
Местоположение: Мюнхен
Контакти:

Re: СТИГА ВЕЧЕ С ТИЯ ДУЗПИ! НЕ СА НИ ТЕ ВИНОВНИ!

Мнениеот Blacksea13 » 06 апр 2009 13:41

XARHTNA написа:bigbonusprize ти май си гледал други мачове! И к'во като са Черно море, а не Марек! Да бяха играли нещо разбирам, но ТЕ ИГРАХА ТРАГИЧНО И АКО СМЕ ОТБОР НА МЯСТО ТРЯБВАШЕ ДА ГИ БИЕМ!

Аз пък пак казвами ние ако бяхме отбор на място -без проблем да сме ви прегазили

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9415
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Дубъла на Левски

Мнениеот mikata » 06 апр 2009 13:43

Левски разгроми Черно море с 8:0 при дублиращите отбори


Apr 6, 2009

Левски успя да постигне разгромна победа с 8:0 срещу Черно море, в среща от първенството на дублиращите отбори, която се игра днес на един от тренировъчните терени на „Герена". „Сините" имаха пълно превъзходство над съперника, като освен осемте гола, момчетата на Бисер Хаздай удариха и две греди, пропуснаха и други добри възможности за още попадения.



Резултатът бе открит в 11-та минута, когато Николай Димитров проби отляво, центрира точно към Лъчезар Балтанов, който с глава отблизо не сгреши - 1:0. След четири минути Иван Цачев напредна отдясно, центрира ниско по тревата и десния защитник на гостите Онур Емин в желанието да изчисти, прати топката в собствената си врата - 2:0. Третия гол падна в 41-та минута, когато Иван Цачев бе фаулиран в наказателното поле и Георги Чакъров изпълни точно отсъдената дузпа - 3:0. Три минути по-късно активния Иван Цачев с мощен удар от границата на полето изпрати кълбото в горния ляв ъгъл на вратата на гостите - 4:0.



След почивката картината не се промени и двубоят отново се играеше на една врата. В 53-та минута Боян Табаков отблизо уцели дясната греда. Четири минути по-късно дейния Лъчо Балтанов напредна сам и с техничен удар прати топката в обратния ъгъл на вратата на Черно море - 5:0. След още две минути по идентичен начин Иван Цачев с техничен удар направи резултата 6:0. Докато гостите се опомнят резултатът набъбна на 7:0, след като Ники Димитров нахлу отляво, пусна пас към резервата Борислав Балджийски, който отблизо не сгреши. Последният гол в мача падна в 74-та минута, когато Боян Табаков с удар от въздуха се разписа. Две минути преки края Борислав Балджийски с мощен удар уцели напречната греда.



ЛЕВСКИ - ЧЕРНО МОРЕ 8:0

1:0 Балтанов (11)

2:0 Емин-автогол (15)

3:0 Чакъров-дузпа (41)

4:0 Цачев (44)

5:0 Балтанов (57)

6:0 Цачев (59)

7:0 Балджийски (62)

8:0 Табаков (74)

ЛЕВСКИ: Митрев, Станчев, Димов, Генев, Д. Димитров, Недялков, Балтанов, Чакъров, Цачев, Табаков, Н. Димитров. Резерви: Василев, Ангелов, Манчев, Балджийски, Колев, Петков, Арсов. Треньор: Бисер Хаздай

ЧЕРНО МОРЕ: Краев, Цветков, Ганчев, Тодоров, Емин, Трифонов, Колев, Андреев, Пихочис, Недев, Атанасов. Резерви: Илиев, Костов, Георгиев, Демиров, Александров, Цачев, Венков. Треньор: Георги Попов

Съдия: Ангел Баялцалиев
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
buffon
Мнения: 886
Регистриран на: 07 май 2008 13:19
Контакти:

Re: СТИГА ВЕЧЕ С ТИЯ ДУЗПИ! НЕ СА НИ ТЕ ВИНОВНИ!

Мнениеот buffon » 06 апр 2009 13:45

Стига сме ревали за тия дузпи,аз им пожелавам пък следващия мач да направят хеттрик.да се заблуждават колко са велики пък като дойде дербито задължително съдия от чужбина(да няма претенций) бием ги 3:0 и пак си връщаме първото място ,спокойно не им правете кефа сега.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта