Миш-маш

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
стичо
Мнения: 570
Регистриран на: 18 окт 2008 22:51
Skype: alutex@abv.bg
Контакти:

Re: Вихрен - Левски 0:2, Коментари?

Мнениеот стичо » 04 мар 2009 22:24

Мача го слушах по радиото и нямам представа от играта но, се радвам че бием!Виждам мнения, които ми подсказват че не сме играли мн.добре.Дано им дойде самочувствието да играят по открито и красиво.Победите дават крила.А ГОНЗО си е ГОНЗО!!! :roll:

blue lagoon
Мнения: 328
Регистриран на: 05 фев 2009 22:11

Re: Вихрен - Левски 0:2, Коментари?

Мнениеот blue lagoon » 04 мар 2009 22:40

Абе вие болни ли сте? Играта и резултата на Цска ли искате! Целия мач беше под наш контрол! Сезона сега започва! Вихрен какво играха? Купата е синя!

Потребителски аватар
BiJuTeRa
Мнения: 107
Регистриран на: 03 мар 2009 16:37
Skype: Л.С
Местоположение: Васил ЛЕВСКИ!!!
Контакти:

Re: Вихрен - Левски 0:2, Коментари?

Мнениеот BiJuTeRa » 04 мар 2009 23:05

blue lagoon написа:Абе вие болни ли сте? Играта и резултата на Цска ли искате! Целия мач беше под наш контрол! Сезона сега започва! Вихрен какво играха? Купата е синя!

И аз сам на това мнение :!: :!: :!: :!: :!: :twisted: ама и жалко че моя човен Христо Йовов испусна едно положение в края на 1 вото полувреме :| :|
Изображение
▒▓█▀▄▀▄ L E V S K I ▀▄▀▄█▓▒

Потребителски аватар
стичо
Мнения: 570
Регистриран на: 18 окт 2008 22:51
Skype: alutex@abv.bg
Контакти:

Re: Вихрен - Левски 0:2, Коментари?

Мнениеот стичо » 04 мар 2009 23:13

BiJuTeRa написа:
blue lagoon написа:Абе вие болни ли сте? Играта и резултата на Цска ли искате! Целия мач беше под наш контрол! Сезона сега започва! Вихрен какво играха? Купата е синя!

И аз сам на това мнение :!: :!: :!: :!: :!: :twisted: ама и жалко че моя човен Христо Йовов испусна едно положение в края на 1 вото полувреме :| :|

Дано през пролетта се отпуши.Много добре че вкарахме повече от 1 гол! Според мен могат повече! След като водят с 2 гола, и имат мач в края на седмицата, не е необходима да се напрягат толкова. :roll:

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: Рабех се изцепи на 3ти март!

Мнениеот sedem_!_dva » 05 мар 2009 00:08

delpi написа:
ndrangheta написа:...Пияница или не, Рабех е най-класният футболист в първенството - ......


Много пресилено казано според мен... особено есента в няколко мача беше много посредствен и правеше елементарни грешки. Иначе миналата година беше на ниво, докато все още не беше "усетил живота" в България и по-точно в Студентски град.


Много точно мнение ;) Есента сбърка на няколко пъти, явно му се отразиха и случките с бакшишите и проблемите след отпадането ни от Европа. Дано се съвземе и се върне онзи Рабех, който дойде на Герена.
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44167
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Рабех се изцепи на 3ти март!

Мнениеот rhaegar » 05 мар 2009 00:29

А дано ама надали.Според мен като не му се играе да го продават,докато не е направл още някоя глупост.Лошото е,че няма кой да го замести.А между другото това момче дето се контузи срещу Вердер какво стана с него нищо не разбрах.Той нали беше центален и що годе добре се справяше.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

blue_ power1
Мнения: 833
Регистриран на: 17 юни 2008 16:11
Контакти:

Re: Вихрен - Левски 0:2, Коментари?

Мнениеот blue_ power1 » 05 мар 2009 01:11

От мач на мач ще играем по-добре,но това е нормално,а и времето ще се подобри,както и терените....

bijytera
Мнения: 1
Регистриран на: 05 мар 2009 14:37
Контакти:

Re: Вихрен - Левски 0:2, Коментари?

Мнениеот bijytera » 05 мар 2009 14:40

A bre mom4eta minev e mn stabilen,igrae mn silno s glava i e mn po borben ot Tiberkanin,v4era na ma4a v Kn napravo be6e bezgre6en,a toq marokanec kat po4ne da qde svinsko moje i da vleze v titylqra :D
Последна промяна от Darina на 05 мар 2009 15:14, променено общо 1 път.
Причина: Пиши на кирилица


Потребителски аватар
GoDDeadman
Мнения: 146
Регистриран на: 02 окт 2008 22:56
Контакти:

Re: ГОНЗО ШАШНА СВЕТА С IQ!!!!!

Мнениеот GoDDeadman » 05 мар 2009 16:36

А Димитър Пенев шашна журналистите,като успя да върже няколко думи в смисленото изречение:" Баси как се осрахме за купата"
Гордея се че съм БЪЛГАРИН,обичам Родината,но мразя държавата.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта