Кризата в Берое. Време е за промяна!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
balgarin
Мнения: 1104
Регистриран на: 10 окт 2008 22:39
Контакти:

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот balgarin » 12 сеп 2011 21:40

Абе разбирачев, всеки който е фен на Берое го боли в момента, но ТОВА са футболистите, ТОВА е треньора, ТОВА са реалностите!!! Не разбрахте ли най-накрая, че пари НЯМА!!! Има за издръжка и от време на време за погасяване на някое старо задължение. А без пари няма селекция, няма амбиции! Всички ни е яд ама ви питам всичките "реалисти", с какво помагате при цялата тази ситуация? Дайте да си си лаем и да си се псуваме в нашия си форум, да не се излагаме пред хората!
И стига сте критикували ами предложете нещо градивно! Например Илиан да се маха ама да дойде еди-кой си, този играч не става да вземем еди-кой си, пари няма ще намерим от еди-кой си, тактиката не става, да играят еди как си! Айде почвайте, ама не забравяйте, че това не е сокър мениджър!

Josef
Мнения: 25
Регистриран на: 20 фев 2011 16:09
Контакти:

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот Josef » 12 сеп 2011 22:04

sandi74 написа:Наистина е дошло време, време разделно.Промените не са наложителни,те са просто задължителни.Още преди началото на първенството казах,че този шампионат ще сме като боксова круша но някои големи разбирачи които не разбират абсолютно нищо от футбол не вярваха,че сме трагедия и пълен смях.Сега тези смехорани и мишорани се крият като партизани.Харесва ли ви драги ми смехурковци сегашния отвратително и гнусно слаб БЕРОЕ?Та футболистите не могат да си подадът 2-3 точни паса,не могат да ходят по терена,камо ли да бягат.Тактиката ни,ами то тактика нямаме а за игра да не говорим.В момента сме едно много голямо нищо и за това сигурно са виновни футболистите?Отговорете драги ми разбирачи и смехурковци.Основната вина за това да сме тъпаните и дайретата на А група е на ръководството и треньорите.Ние хората които обичаме БЕРОЕ се срамуваме от този уникално слаб и абсолютно безпомощен отбор който сме в момента.


Sandi94, констатциите ти не са погрешни, но има според мен едно недоразумение - как същите играчи играха първия мач с Литекс например, особено първото полувреме, имаха превъзходство над шампиона на неговия стадион, а вследващите и особено в последния наистина не могат да си подадат топката, всеки /с изключение, разбира се, на Ваня/ се крие и пази от топката. Треньорът нещо по-различно ли им е казвал, по различен начин ли ги е мотивирал? Има няколко сериозни примери в България, че когато това се случи, докато не им се сритат задниците на самите глезльовци - футболистите, нищо не става. Ще си плюем треньора, ще го сменяме и в крайна сметка ще стане както футболистите искат. А те са призвани да играят - това им е професията, това трябва да е и удоволствие за тях - не им е работа да сменят треньор, да оказват натиск, а да играят! Още повече, че знаеш, че досега винаги са изпращани с аплодисменти, във всеки мач. Разглезени лекета станаха и докато не бъдат сритани, няма да стане! Илиан е достоен мъж и поема отговорност, но явно и в той е в недоумение защо тези жалки човечета, които той винаги е защитавал, сега явно се обръщат срещу него. И ще вървят приказки и за продадени мачове и за черно тото - това е толкова лесно да стане, като се вижда поведението на играчите в последните мачове - те просто не играят, нямат хъс. Кога се нахъсаха - едва когато достойните момчета на стадиона в Каварна не издържаха и тръгнаха да им търсят отговорност за петненето на свещената за тях фланелка! Тогава се видяха играчите ни какви пикльовци са - напълниха гащите и се стегнаха, но късно, срамът вече бе факт. Не че одобрявам такива нахлувания, но не мога да не проявя разбиране и да не поздравя тези мъже за достойнството им. Това не бе нахлуване на футболни хулигани, а един морален акт!!!
И така - уж бяхме доволни от селекцията, за пръв път имахме желани попълнения. НАдявахме се всичко да е още по-добре от миналата година,а то какво се оказа ...?! Е, треньорът на друго ли ги учи? Той самият изказва недоумения от играта и реакциите на играчите. Безхаберие, малодушие - просто не им се играе за БЕРОЕ, какво друго да си мислим?!
ЗА съжаление в момента е един ваккум в клуба - очаква се новият собственик да встъпи във владение, а това се бави. И така всички са с вързани ръце за промяна - и Илиан, и ръководството. Илиан ще си тръгне, това е ясно, но моля ви, Господа, нека не си тръгва огорчен от нас, феновете, които толкова пъти сме го молили да остане! Сигурен съм, че обича БЕРОЕ не по-малко от биещи се в гърдите негови противници! Той е човек с чест и достойнство! Каквито и да са слабосите му, след време ние ще го оценим по нов, още по-достоен начин и ще искаме нов Илиан Илиев! Ясно е, че вече ще напусне, време му е - дал е твърде много и трябва да сме му само благодарни, независмо от моментната ситуация! Но ще бъда удовлетворен ако наистина бъдат сритани много задници на футболисти, петнящи свещената фланелка!

Josef
Мнения: 25
Регистриран на: 20 фев 2011 16:09
Контакти:

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот Josef » 12 сеп 2011 22:21

malchev написа:Точно защото сте толерантна публика си мисля, че са единици тези като теб!!!
Вярно - никой не трябва да лежи на стари лаври и да не се пипа, ама след 5 слаби мача и го махате?? Човека отказа къде-къде по-изгодни оферти за да е в Берое, вие ше го гоните? :roll: При положение че всеки сезон му махате най-добрите футболисти и го оставяте да се оправя с някакви свободни агенти и младоци? Какви трансфери направихте това лято ? Бабангида? Друг.. ?
Много ме е яд на такива изпълнения.. миналата година се борихте за евро квоти до предпоследен кръг!? Купата като сте имали късмет защо никой освен Левски, ЦСКА и Литекс няма късмет напоследък? Въобще какъв кеф ви прави да си омаловажавате единствения трофей от 85-та насам? Дайте му шанс, оставете го да работи с един отбор повече време и вижте тогава!
Иначе какво, през 5 години в Б група за "пречиставане"? Айде моля ви се...


ПОздравления за мнението ти, Malchev! Радвам се, че хора, които не са фенове на БЕРОЕ, понякога имат по-трезви мнения от нас, беройците. Но това все пак е обяснимо - афектът е голям в момента, просто защото очакванията бяха завишени тази година. За пръв път бяха обявени и цели. Въпреки всичко наистина Илиан ще си тръгне и аз мисля, че това няма да е неправилно - и за него, и за БЕРОЕ! Има други факти и особености, които обуславят това. Но си прав, че ние в момента сме склонни да неглежираме всичко, което сме имали в последните няколко години, с основната заслуга на Илиан! Е, с изключение на много малък процент хора, които никога не са го харесвали /това, разбира се е тяхно право/ и на някои, манипулирани от определен кръг хора, убеден съм, че всички останали ще посрещаме винаги Илиан на крака - дори и тези, които в момента проявяват лека агресия срещу него, разочаровани от ужасяващия старт.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот sandi74 » 12 сеп 2011 22:40

josef никой не оспорва качествата на Илиев и това което направи за БЕРОЕ.Знаеш,че гладна мечка хоро не играе,имам предвид футболистите.Една голяма част от тях нямат никакво доверие в ръководството и Илиан повярвай ми.Щом до тук се стигна за какъв колектив и отбор да говорим.Започваме да приличаме на Митьо Христоловия цирк и Ивайло Дражевата трупа и затова трябва да има драстични промени в БЕРОЕ иначе нищо добро не ни чака не,че досега не сме били средняци без никакви цели живуркащи в златната среда.

Потребителски аватар
burnstz
Мнения: 410
Регистриран на: 31 май 2009 13:46
Контакти:

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот burnstz » 13 сеп 2011 02:01

Време е за промяна да, футболистите трябва да променят начина по който излизат и защитават зелена фланелка, трябва да се съвземат и да покажат същия дух, същата борбеност, с която ни радваха преди! Продължавам да мисля, че не Илиан е главен виновник за ставащото, казвам главен защото и той разбира се има вина за 5те поредни загуби, а не единствено футболистите. Аз искам да виждам онзи доскорошен борбен, беройски дух на терена, а не сегашната сломеност и плахота, с която футболистите излизат на терена! Относно стила на игра: Не мога да се съглася с мнението на някой колеги, че сме станали предвидими и цяла България знае как ще подходим. Аз мисля, че зависи от футболистите дали ще се постараят да наложат този стил на игра, който практикуваме, защото той е изпитан и не мога да се съглася, че загубите ни се дължат на пълното ни неутрализиране във всяка част на терена отстрана на противниковите отбори! Разбира се всеки си има свое виждане, това е моето.
1916'

Потребителски аватар
Avgusta 1916
Мнения: 652
Регистриран на: 19 юни 2009 22:08
Местоположение: Под Аязмото
Контакти:

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот Avgusta 1916 » 13 сеп 2011 08:12

sandi74 написа:Наистина е дошло време, време разделно.Промените не са наложителни,те са просто задължителни.Още преди началото на първенството казах,че този шампионат ще сме като боксова круша но някои големи разбирачи които не разбират абсолютно нищо от футбол не вярваха,че сме трагедия и пълен смях.Сега тези смехорани и мишорани се крият като партизани.Харесва ли ви драги ми смехурковци сегашния отвратително и гнусно слаб БЕРОЕ?Та футболистите не могат да си подадът 2-3 точни паса,не могат да ходят по терена,камо ли да бягат.Тактиката ни,ами то тактика нямаме а за игра да не говорим.В момента сме едно много голямо нищо и за това сигурно са виновни футболистите?Отговорете драги ми разбирачи и смехурковци.Основната вина за това да сме тъпаните и дайретата на А група е на ръководството и треньорите.Ние хората които обичаме БЕРОЕ се срамуваме от този уникално слаб и абсолютно безпомощен отбор който сме в момента.

Ходи заедно с Бръснаря да си подкрепяте подлогите в Щатите.
Псевдо фенове на Берое.Само чакате възможност и драскате където сварите.
Нека кажа на всички форумисти тук: Тези двамата, особено този който цитирам нямат нищо общо с феновете на Берое.Те са от хората които с нетърпение чакат отбора да изпадне в някаква дупка и веднага изпълзяват от дупките си , но когато нещата вървят са по-ниски от земята.
За писанията ,че едва ли не Илиан имал основна вина за резултатите ни до сега - смях :mrgreen:
Дайте да ги разгледаме двубоите до сега бе отворковци:
1 кръг - гостуване на Литекс - водим до 65 мин. с 0:1 ( отмене чист гол за нас през първото полувреме) , за справка мачът февруали завърши 4:0 за Литекс
2 кръг - Примемаме Лудогорец - отбор който и до момента е без загуба.При повече концентрация можехме да се поздравим с успех , но мача го доиграхме последните 25 мин с човек по-малко.
3 кръг- Гостуване на Локо Сф - Добра игра ,но познат от преди резултат
4 кръг - Приемаме Черноморец Бс- Равностойно първо полувреме с червен каротн за нас.През второто 1:1 минута преди края и фатална грешка в защита.
5 кръг - Гостуване на Калиакра - наистина слаба игра и фрапантни пропуски на нападателите ни Ангелов и Златинов

Е , питам аз в кой от първите четири двубоя трябваше да побем с 5:0 за да си затворите миризливите усти?
Санди ,търся те ,да знаеш!
Ако искаш да летиш високо в небето , не кълви на земята с кокошките.Завинаги зелено - бели.

Потребителски аватар
Avgusta 1916
Мнения: 652
Регистриран на: 19 юни 2009 22:08
Местоположение: Под Аязмото
Контакти:

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот Avgusta 1916 » 13 сеп 2011 08:21

tani написа:Според мойто скромно и не дотам компетентно мнение,не е виновен Илиян просто момчетата толкова си могат,Забравихте ли че вече 3 сезон прави отбор от нищото,може би сега селекцията( а,тази година беше доста скромна)не е на ниво,иначе за мен това е един мн. кадърен треньор,просто трябва и малко късмет.Ще е грешка ако го изгонат.

Реално е точно такава ситуацията , но някои хора явно си мислят ,че имаме отбор за шапионска титла :shock:
Ако искаш да летиш високо в небето , не кълви на земята с кокошките.Завинаги зелено - бели.

Josef
Мнения: 25
Регистриран на: 20 фев 2011 16:09
Контакти:

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот Josef » 13 сеп 2011 09:07

Avgusta1916, извини ме, че се намесвам в думите ти към трети човек - не познавам нито теб, нито него, но не мисля, че мнението на sandi74 е било в унисон и е част от проявите на хората, за които говориш. Не мисля, че той има същата злонамереност, а явно му е болно от случващото се и е в афект, както повечето от нас.

А за групата хора, за които говориш, си напълно прав - нямаше как да не изпълзят. Първо, те чакаха нещата да тръгнат надолу и да се появят; а, второ, техният вдъхновител е кандидат-кмет и те с поредното си глупави и неадекватно поведение си мислят, че ще могат да го реабилитират, показвайки колко е западнал противникът му /Илиан/ и как добрият Дамян, който е направил толкова много, несправедливо е бил низгвернат. Те не съзнават, че с това си поведение просто правят мечешка услуга на вожда си - засилват негативизма към него.

Потребителски аватар
balgarin
Мнения: 1104
Регистриран на: 10 окт 2008 22:39
Контакти:

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот balgarin » 13 сеп 2011 11:14

Avgusta 1916 написа:
sandi74 написа:Санди ,търся те ,да знаеш!

хахаха
недей така
той се има за трезво мислещ, но може би е фен на Берое

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот sandi74 » 13 сеп 2011 22:37

Avgusta 1916 всеки има право на мнение и позиция.Ти наистина си от хората които дори и бъкел си нямат понятие от футбол.На такъв футболен лаик наистина незнам какво да отговоря.В 1 кръг загубихме може би от най-слабия Литекс с когото някога сме играли,може би страдаш от раздвоение на личноста или амнезия и не помниш в какво състояние бяха шампионите тогава.За Лудогорец,ами те просто ни показаха как се играе тази проста игра футболът и ни скриха топката като изтърваха да ни разгромят с 4-5 гола.На Локо Сф по традиция в столицата сме супер редовни клиенти.Относно Черноморец на Херо-играха с не повече от 20-25% от възможностите си и бъпреки това ни надиграха и биха напълно закономерно и заслужено.Мачът в Каварна няма да го коментирам защото е наистина срам за нашият БЕРОЕ.Общо взето това е положението в момента и класирането го показва,затова просто замълчи -коментарите ти са смешни и абсолютно излишни.САМО БЕРОЕ.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта