Предложение за стадион "Берое"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Angelin Andonov
Мнения: 1
Регистриран на: 19 мар 2009 08:29
Контакти:

Предложение за стадион "Берое"

Мнениеот Angelin Andonov » 28 авг 2009 10:32

За да стане нашия стадион красавец , когато имаме възможност от южната страна освен че трябва да сложим нови седалки може да се построи като лека конструкция над сега съществуващите 5-6 реда ложа също с толкова реда от двете страни на старата съблекалня . Телевизионните предавания трябва да са от същата страна.

Потребителски аватар
damnedbg
Мнения: 113
Регистриран на: 16 май 2009 12:23
Контакти:

Re: Предложение за стадион "Берое"

Мнениеот damnedbg » 28 авг 2009 11:13

Според мен хората знаят какво е нужно 1 стадион да бъде направен добре. Ама за мен първо тази козирка над централната трибуна трябва да бъде свалена и подменена с нова пластмасова, ако ще те. Защото макар по времето на косматия маймуняк да беше ремонтирана си е стара и може да стане някой гаф! Иначе стадиона е много добър като разположение и може ако се пренаправи да стане кукла :)
И САМО ЛЕВСКИ АЛЕЕЕ! И САМО ЛЕВСКИ АЛЕЕЕ! САМО ЛЕВСКИ САМО ЛЕВСКИ! ОООО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕ!

Потребителски аватар
Mehanika
Мнения: 270
Регистриран на: 27 май 2008 17:50
Контакти:

Re: Предложение за стадион "Берое"

Мнениеот Mehanika » 28 авг 2009 11:14

За да се виждате вие ??? фенчетата, голяма конструкция ще трябва с няколко входа и разпределяне на сектори, тоест няма да стане .

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Предложение за стадион "Берое"

Мнениеот luxorus » 28 авг 2009 11:26

Не виждам как ще стане в близко бъдеще,щом отлагат ремонта на осветлението за догодина,едва ли скоро ще може да се направи такъв голям ремонт.
I'M BLIND!IMPRESS ME!

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Предложение за стадион "Берое"

Мнениеот ntodorov » 28 авг 2009 12:49

Angelin Andonov написа:За да стане нашия стадион красавец , когато имаме възможност от южната страна освен че трябва да сложим нови седалки може да се построи като лека конструкция над сега съществуващите 5-6 реда ложа също с толкова реда от двете страни на старата съблекалня . Телевизионните предавания трябва да са от същата страна.


То в БГ така стават тия неща. Бучниш пръчка пиеш винце.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Предложение за стадион "Берое"

Мнениеот stefani » 04 сеп 2009 03:32

damnedbg написа:Според мен хората знаят какво е нужно 1 стадион да бъде направен добре. Ама за мен първо тази козирка над централната трибуна трябва да бъде свалена и подменена с нова пластмасова, ако ще те. Защото макар по времето на косматия маймуняк да беше ремонтирана си е стара и може да стане някой гаф! Иначе стадиона е много добър като разположение и може ако се пренаправи да стане кукла :)


Ти луд ли си ? Тяхната козирка е най-добрата в България !
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
lionel_messi
Мнения: 1311
Регистриран на: 25 ное 2008 18:01
Контакти:

Re: Предложение за стадион "Берое"

Мнениеот lionel_messi » 07 сеп 2009 14:05

stefani написа:
damnedbg написа:Според мен хората знаят какво е нужно 1 стадион да бъде направен добре. Ама за мен първо тази козирка над централната трибуна трябва да бъде свалена и подменена с нова пластмасова, ако ще те. Защото макар по времето на косматия маймуняк да беше ремонтирана си е стара и може да стане някой гаф! Иначе стадиона е много добър като разположение и може ако се пренаправи да стане кукла :)


Ти луд ли си ? Тяхната козирка е най-добрата в България !


:lol: :lol: Да си чувал за стадион "Лазур"? :?
Българио, за тебе те умряха,
една бе ти достойна зарад тях,
и те за теб достойни, майко, бяха
И твойто име само кат мълвяха,
умираха без страх..

Потребителски аватар
iisskkrreenn
Мнения: 556
Регистриран на: 15 юни 2009 17:08
Контакти:

Re: Предложение за стадион "Берое"

Мнениеот iisskkrreenn » 07 сеп 2009 18:13

lionel_messi написа:
stefani написа:
damnedbg написа:Според мен хората знаят какво е нужно 1 стадион да бъде направен добре. Ама за мен първо тази козирка над централната трибуна трябва да бъде свалена и подменена с нова пластмасова, ако ще те. Защото макар по времето на косматия маймуняк да беше ремонтирана си е стара и може да стане някой гаф! Иначе стадиона е много добър като разположение и може ако се пренаправи да стане кукла :)


Ти луд ли си ? Тяхната козирка е най-добрата в България !


:lol: :lol: Да си чувал за стадион "Лазур"? :?

Козирката е най-голямата в България,за най - добра не говорим.
Едни и същи боклуци,от различни села. Едните от ЛеФски,другите от ЦСКА....
Изображение
[rimg]http://cmyguoxukc.com/groovy/zagorka_1.jpg[/rimg]


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта