Царско село-Берое-1:2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Царско село-Берое-1:2

Мнениеот sandi74 » 23 яну 2022 20:03

Селските Болонезе, Калцонета и макаронки ще ги порим като риби и ще ги тъпчем като вакли Ягнета 8-) :mrgreen: :lol: Прошка и хънта-мънта няма да има :!: :idea: :mrgreen: :lol: Старта на годината ще е летящ :shock: :? :roll:
Последна промяна от sandi74 на 21 фев 2022 17:36, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6780
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Царско село-Берое-20 февруари от 12:45 часа

Мнениеот icko65 » 25 яну 2022 18:04

Ако сте живи като клуб...Санди ти що не я пусна тази тема на 20 декември.. :)
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Царско село-Берое-20 февруари от 12:45 часа

Мнениеот Mirosvel » 27 яну 2022 11:43

icko65 написа:Ако сте живи като клуб...Санди ти що не я пусна тази тема на 20 декември.. :)


Ми то дали мъртви или в будна кома разликата не е много голяма. А Морето сте си в будна кома откакто поеха ТИМ. Един парапет не са боядисали на Тича. Един сантиметър Шерно море не е мръднал от това което си е. И така ще си вървят нещата. И не ми обяснявай за това на кое място сте, защото виж на кое място ЩЕ СТЕ след края на шампионата. Ония палкати за Марин що ги свалихте тлкова бързо?

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6780
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Царско село-Берое-20 февруари от 12:45 часа

Мнениеот icko65 » 27 яну 2022 19:05

Mirosvel написа:
icko65 написа:Ако сте живи като клуб...Санди ти що не я пусна тази тема на 20 декември.. :)


Ми то дали мъртви или в будна кома разликата не е много голяма. А Морето сте си в будна кома откакто поеха ТИМ. Един парапет не са боядисали на Тича. Един сантиметър Шерно море не е мръднал от това което си е. И така ще си вървят нещата. И не ми обяснявай за това на кое място сте, защото виж на кое място ЩЕ СТЕ след края на шампионата. Ония палкати за Марин що ги свалихте тлкова бързо?

Будна кома за клуб който:22 г. непрекъснато е в елита.Не е фалирал като други.Не си е сменял името от 63 г....Клуб първи шампион на България спечелил в София..Пий си хапчетата и не ме занимавай с тъпотии.Ако ще и на последно място да сме–ние сме ЧЕРНО МОРЕ!Охлюв..
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Царско село-Берое-20 февруари от 12:45 часа

Мнениеот Mirosvel » 28 яну 2022 18:22

icko65 написа:
Mirosvel написа:
icko65 написа:Ако сте живи като клуб...Санди ти що не я пусна тази тема на 20 декември.. :)


Ми то дали мъртви или в будна кома разликата не е много голяма. А Морето сте си в будна кома откакто поеха ТИМ. Един парапет не са боядисали на Тича. Един сантиметър Шерно море не е мръднал от това което си е. И така ще си вървят нещата. И не ми обяснявай за това на кое място сте, защото виж на кое място ЩЕ СТЕ след края на шампионата. Ония палкати за Марин що ги свалихте тлкова бързо?

Будна кома за клуб който:22 г. непрекъснато е в елита.Не е фалирал като други.Не си е сменял името от 63 г....Клуб първи шампион на България спечелил в София..Пий си хапчетата и не ме занимавай с тъпотии.Ако ще и на последно място да сме–ние сме ЧЕРНО МОРЕ!Охлюв..


Черно море е отбор без облик, лице (безличен) упражняващ от години стил който се описва най добре с две думи - ръгане и блъскане! Като цяло носеше някъкъв лимитиран успех, през повечето от тези 22 години, особенно докато Тича беше картофена нива, каквато нямаха повечето отбори и в Б група. Ако трябва да сме обективни И.Илиев малко попромени това, но той е пътува след края на шампионата и се връщате там където сте били през повечето от тези споменати 22 години. И понеже ти започна с обифите да ти кажа, че охлюв е бил баща ти когато е лазил върху майка ти за да те сътворят, в малкото време когато не е махала на немитите тираджии да им бутне за петарка на магистралата изхода на Варна! А по отношение на хапчетата, пий си ги ти - ония синичките, които ще помогнат поне за десетина минути плесенясалото черво през което уринираш да се повтвъри и да го набуташ с пръст във вагиналното отверстие на сестра си, тъй като само тя би ти бутнала от съжаление. Брат си и все пак! Така де, не се обиждай!



sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Царско село-Берое-1:2

Мнениеот sandi74 » 21 фев 2022 17:39

Ама колко много го паса това странно и абсолютно непознато за лаиците добиче и хайванче футболчето :mrgreen: :lol: 8-) Заслужена и очаквана победа :idea: :!: Друго си е да имаш треньор а не разни карикатури,анимационни герои и клети физкултурници.ФАКТ.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта