ЧЕСТИТ ЮБИЛЕЙ НА ЕВГЕНИ ЯНЧОВСКИ !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

ЧЕСТИТ ЮБИЛЕЙ НА ЕВГЕНИ ЯНЧОВСКИ !

Мнениеот bsz1916 » 05 сеп 2019 05:54

Днес легендарният футболист и треньор на Берое змс Евгени Янчовски навършва 80 години . Като футболист на Берое той има 341 изиграни мача за първенство в които е отбелязал 83 гола , спечелил е 2 Балкански купи ( 1868 и 1969 год . ) и бронзови медали през 1972 год . Като старши треньор извежда Берое до единствената до сега шампионска титла през 1986 год . Като национален състезател е участник в СП по футбол в Англия през 1966 год . и е сребърен медалист от олимпиадата в Мексико през 1968 год . Да му пожелаем да е жив и здрав още дълги години да се радва на успехите на любимия си отбор ( Дано там скоро отново се намери треньор като него и Петър Хубчев , който да постигне такива ) .

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЧЕСТИТ ЮБИЛЕЙ НА ЕВГЕНИ ЯНЧОВСКИ !

Мнениеот ntodorov » 05 сеп 2019 09:37

Пожелавам му здраве и дълголетие. Помня го, помня ви и шампионската година с него.
Един истински професионалист и един от малкото останали истински футболни хора у нас.
Ние в Бургас вече осиротяхме откъм такива специалисти, които завършиха земния си път, но
редом с тях винаги съм поставял на пиедестал Янчовски. Неговото и близко до неговото поколение
футболни хора си остават за мен, истинските диригенти и съзидатели на онова поколение футболисти, които ни радваха
в Европа, а по-късно и в САЩ 94...Още веднъж - да е жив и здрав.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: ЧЕСТИТ ЮБИЛЕЙ НА ЕВГЕНИ ЯНЧОВСКИ !

Мнениеот g3_ev2 » 05 сеп 2019 10:39

Помня този човек още като играч на Берое и на националния отбор, Евгени Янчовски. Страхотен халф! Да е жив и здрав още дълго години и да не си трови нервите с днешния футбол!

Потребителски аватар
MORYAK
Мнения: 1
Регистриран на: 19 ное 2016 18:07
Контакти:

Re: ЧЕСТИТ ЮБИЛЕЙ НА ЕВГЕНИ ЯНЧОВСКИ !

Мнениеот MORYAK » 05 сеп 2019 16:14

Честит рожден ден г-н Янчовски!Желая Ви крепко здраве,радост в душата и лично и семейно щастие!Привърженик съм на "Черноморец"Бургас,но мога да Ви се поклоня за това,че бяхте голям спортист,фин техник и много добър и скромен човек!Наздраве в празничната вечер!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: ЧЕСТИТ ЮБИЛЕЙ НА ЕВГЕНИ ЯНЧОВСКИ !

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 07 сеп 2019 11:02

Да е жив и здрав!
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта