БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот sizif » 20 фев 2018 19:56

Всички знаем,че Берое всъщност е Олимпик Галата и Тетевен така,че темата ти е безмислена.
Нищо общо нямате с Апостола

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот CaptainBertorelli » 20 фев 2018 19:58

Е, аз какво съм написал? Тетевен се обединява с НОВОСЪЗДАДЕНОТО дружество. Купуват си активите и пасивите на оригиналното Берое, с което го наследяват. Така Тетевен е наследник на Берое и от Олимпик-Берое се прекръства на Берое. Няма спор.
Хайл Мусолини

984813
Мнения: 30
Регистриран на: 19 яну 2018 22:06

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот 984813 » 20 фев 2018 20:19

sizif написа:Всички знаем,че Берое всъщност е Олимпик Галата и Тетевен така,че темата ти е безмислена.



Всички знаем че етрополе-чавдар-литекс-цска софия СИ Е ЛИТЕКС ЕТРОПОЛЕ НЕ Е ЦСКА СОФИЯ ORIGINAL !!
Original ЦСКА, Е ЦСКА 1948 ТОВА Е !!

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот sizif » 20 фев 2018 20:22

984813 написа:
sizif написа:Всички знаем,че Берое всъщност е Олимпик Галата и Тетевен така,че темата ти е безмислена.



Всички знаем че етрополе-чавдар-литекс-цска софия СИ Е ЛИТЕКС ЕТРОПОЛЕ НЕ Е ЦСКА СОФИЯ ORIGINAL !!
Original ЦСКА, Е ЦСКА 1948 ТОВА Е !!


Темата е друга.Безмислена но е за Беройци
Нищо общо нямате с Апостола

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот G_I_G » 20 фев 2018 20:32

CaptainBertorelli написа:Е, аз какво съм написал? Тетевен се обединява с НОВОСЪЗДАДЕНОТО дружество. Купуват си активите и пасивите на оригиналното Берое, с което го наследяват. Така Тетевен е наследник на Берое и от Олимпик-Берое се прекръства на Берое. Няма спор.


Помисли малко поне каква чутовна глупост си написал, просто за да дразниш, но не постигаш абсолютно нищо.
ПФК БЕРОЕ ВЗИМА ЛИЦЕНЗА НА ТЕТЕВЕН И ПОГЛЪЩА САМИЯ ОТБОР ТЕТЕВЕН ЮРИДИЧЕСКИ И ВСЯКАК И КАТО ОТБОР С ЛИЦЕНЗ , ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕТЕВЕН, ЗАКОННО ПОЕМА АКТИВИТЕ И ПАСИВИТЕ.
ПФК БЕРОЕ Е НАСЛЕДНИК НА БЕРОЕ.
Иначе си пиши глупости, не пречиш, даже си забавен :mrgreen:

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот kamilata3 » 20 фев 2018 20:39

Колко теми ще пускате за ЦСКА,все съм виждал комплекси ,но това ващо е болест вече.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот CaptainBertorelli » 20 фев 2018 20:40

G_I_G написа:
CaptainBertorelli написа:Е, аз какво съм написал? Тетевен се обединява с НОВОСЪЗДАДЕНОТО дружество. Купуват си активите и пасивите на оригиналното Берое, с което го наследяват. Така Тетевен е наследник на Берое и от Олимпик-Берое се прекръства на Берое. Няма спор.


Помисли малко поне каква чутовна глупост си написал, просто за да дразниш, но не постигаш абсолютно нищо.
ПФК БЕРОЕ ВЗИМА ЛИЦЕНЗА НА ТЕТЕВЕН И ПОГЛЪЩА САМИЯ ОТБОР ТЕТЕВЕН ЮРИДИЧЕСКИ И ВСЯКАК И КАТО ОТБОР С ЛИЦЕНЗ , ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕТЕВЕН, ЗАКОННО ПОЕМА АКТИВИТЕ И ПАСИВИТЕ.
ПФК БЕРОЕ Е НАСЛЕДНИК НА БЕРОЕ.
Иначе си пиши глупости, не пречиш, даже си забавен :mrgreen:

Като ти гледам големите букви, май не ти е много забавно. Не виждам ПФК Берое да е погълнал Тетевен, спокойно може да се твърди обратното. С което прекратявам участието си в дискусията, че ми стана жал за капслока ти. Разбира се обещанието ми към колегата ти bsz1916 си остава :lol:
Хайл Мусолини

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот G_I_G » 20 фев 2018 20:58

Нали едното отборченце има лицензченце ,бре. Нали затова се създава след това Олимпик Тетевен, след като Тетевен вече няма лиценз, а му е взет лиценза от ПФК Берое, на който му прехвърлят цялата история на Берое и паралелно му се покриват задълженията по закон. Нали ако беше на Тетевен, никой нямаше да си играе да се занимава с подобни действия за един чужд отбор?

И пиша с големи букви с едното желание да видиш за какво става въпрос и да помислиш,а не че не ми е забавно, забавно ми е и още как :mrgreen:
Просто ние сме БЕРОЕ-по документи, по договори, по град, по отбор, по история, по публика, по клубни цветове, по марка, по емблема, ПО РЕШЕНИЯ НА БФС, по ВСИЧКО,КОЕТО ВИЕ НЕ СТЕ, приеми го, ЗАЩОТО вие СТЕ ЛИТЕКС (виж, пак с големи букви го написах :mrgreen: ) !!!
Ай наздраве!

Тая година дори ви пожелавам 4-та титла в историята ви :mrgreen:
Амин хахахахаха

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот bsz1916 » 20 фев 2018 21:37

G_I_G написа:Нали едното отборченце има лицензченце ,бре. Нали затова се създава след това Олимпик Тетевен, след като Тетевен вече няма лиценз, а му е взет лиценза от ПФК Берое, на който му прехвърлят цялата история на Берое и паралелно му се покриват задълженията по закон. Нали ако беше на Тетевен, никой нямаше да си играе да се занимава с подобни действия за един чужд отбор?

И пиша с големи букви с едното желание да видиш за какво става въпрос и да помислиш,а не че не ми е забавно, забавно ми е и още как :mrgreen:
Просто ние сме БЕРОЕ-по документи, по договори, по град, по отбор, по история, по публика, по клубни цветове, по марка, по емблема, ПО РЕШЕНИЯ НА БФС, по ВСИЧКО,КОЕТО ВИЕ НЕ СТЕ, приеми го, ЗАЩОТО вие СТЕ ЛИТЕКС (виж, пак с големи букви го написах :mrgreen: ) !!!
Ай наздраве!

Тая година дори ви пожелавам 4-та титла в историята ви :mrgreen:
Амин хахахахаха

Прекалено си щедър . Каква 4 - та титла ? УЕФА ясно го каза - ЦСКА - СОФИЯ ( София ) e НОВ ОТБОР - има 0 титли , 0 купи и 0 участия в ЕКТ . И като ВСЕКИ НОВ ОТБОР ще трябва да изчака 3 години за да направи дебют в ЕКТ . Разбира се ако успее да се класира за тях и ако дотогава не фалира .

LEVSKAR57
Мнения: 103
Регистриран на: 13 фев 2015 18:17
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот LEVSKAR57 » 20 фев 2018 21:40

Съгласен съм, че истината трябва да се навира в очите на припознавачките на Гриша Ганчев постоянно, но те си знаят техното. Берое, Ботев, че дори и преместването на Велбъжд и поемането на активи и пасиви на Локо Пловдив, всички тези неща случили се с отборите им имааааа огромнаааа разликааа с това, което се случи при ЦСКА-София, там Гриша Ганчев обедини Литекс и Чавдар Етрополе и създаде ЦСКА-София, фалиралия ЦСКА го няма никъде в схемата. Отиде си с пасивите за милиони, а активите останаха в историята като последната им купа ще си остане тази от 2016 година. Тва е !


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта