БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот Red_Neck » 22 фев 2018 09:09

G_I_G написа:Намерих още доказателства, доказващи ,че сегашното Берое Е автентичното Берое, на 100%, по всички закони на България, UEFA и БФС, но за огромно съжаление сканираните документи от адвокат, пределно запознат с въпросните дела, не могат да се отворят в голям формат, защото нямам такъв достъп и чрез кеширана версия в Google видях само една малка част от доказателствата, но предимно писмени. Не ми се играе на човека чак да му пиша и да ми прати всичките документи заедно с експертно мнение към тях. Утре може малко поне да копирам част от документите,пуснати от него в писмен вид, ще видя.

Браво за усилията!
Поздрави за теб и всички фенове на работническия отбор на ТЕЦ-а. ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот bsz1916 » 22 фев 2018 09:55

G_I_G написа:Намерих още доказателства, доказващи ,че сегашното Берое Е автентичното Берое, на 100%, по всички закони на България, UEFA и БФС, но за огромно съжаление сканираните документи от адвокат, пределно запознат с въпросните дела, не могат да се отворят в голям формат, защото нямам такъв достъп и чрез кеширана версия в Google видях само една малка част от доказателствата, но предимно писмени. Не ми се играе на човека чак да му пиша и да ми прати всичките документи заедно с експертно мнение към тях. Утре може малко поне да копирам част от документите,пуснати от него в писмен вид, ще видя.

А защо са необходими всички тези усилия и обяснения , след като на всички е ясно че това е автентичният Берое и този факт никога не е бил оспорван от нито 1 институция - нито в България нито в чужбина ?

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот TNT » 22 фев 2018 10:17

Колеги,не мога да рзбера какъв е тоя напън да изкарате оранжевите от тоя сладък розов (оранжев) сън. :lol: Та другаря Григор Ганчев им е обещал купи,титли,тенекета безброй..... :? Ей на,тая година някои от тях се готвят да празнуват 37-та титла,други от тях пък 1-та такава. И аз съм объркан и си мисля,че най-реална ще е евентуално борбата за 5-та титла..... :o Абе няма значение,важно е цирка да върви с пълна сила и шоуто да продължава. :lol: :mrgreen:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот bsz1916 » 22 фев 2018 10:32

G_I_G написа:Намерих още доказателства, доказващи ,че сегашното Берое Е автентичното Берое, на 100%, по всички закони на България, UEFA и БФС, но за огромно съжаление сканираните документи от адвокат, пределно запознат с въпросните дела, не могат да се отворят в голям формат, защото нямам такъв достъп и чрез кеширана версия в Google видях само една малка част от доказателствата, но предимно писмени. Не ми се играе на човека чак да му пиша и да ми прати всичките документи заедно с експертно мнение към тях. Утре може малко поне да копирам част от документите,пуснати от него в писмен вид, ще видя.

Колега , с теб сме спорили доста на тема Берое , но понеже уважавам усилията ти в тази посока , ще те насоча към един официален документ , който е лесно достъпен и според мен много по - важен от документите които цитираш : Потърси в интернет : " Европейски клубни турнири по футбол - Уикипедия " - Там е публикувано официално " Класиране по спечелени трофеи на клубовете " . Това е официално класиране на УЕФА и включва всички настоящи и бивши турнири по футбол в Европа . Виж там кой български отбор е на най - предно място в това класиране . Само ще ти припомня , че и 4 - те трофея , които определят Берое като едноличен лидер сред българските отбори в тая ОФИЦИАЛНА КЛАСАЦИЯ НА УЕФА , са спечелени преди коментираните по - горе обединения , премествания , преименувания и днес Берое , благодарение на тях е НАЙ - ТИТУЛУВАНИЯТ БЪЛГАРСКИ ОТБОР в това отношение .

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот G_I_G » 22 фев 2018 12:06

bsz1916 написа:
G_I_G написа:Намерих още доказателства, доказващи ,че сегашното Берое Е автентичното Берое, на 100%, по всички закони на България, UEFA и БФС, но за огромно съжаление сканираните документи от адвокат, пределно запознат с въпросните дела, не могат да се отворят в голям формат, защото нямам такъв достъп и чрез кеширана версия в Google видях само една малка част от доказателствата, но предимно писмени. Не ми се играе на човека чак да му пиша и да ми прати всичките документи заедно с експертно мнение към тях. Утре може малко поне да копирам част от документите,пуснати от него в писмен вид, ще видя.

А защо са необходими всички тези усилия и обяснения , след като на всички е ясно че това е автентичният Берое и този факт никога не е бил оспорван от нито 1 институция - нито в България нито в чужбина ?


Братле, това за мен не е усилия или напъни.
Просто в момента не съществува тема в целия интернет , която да е направена за въпросните решения за клуба.
Имаше една в стария форум на Берое, но форумът е спрял, замразен и реално нищо не може да се види от него.
Никъде другаде няма такава тема. А мисля,че е интересно да се видят тия неща. А не че това не било Берое-БЕРОЕ Е и още как. Просто тази част от историята ни се размахва наляво-надясно от идиоти до журналисти. Знаем нивото на журналистиката ни какво е.

Защото аз чета от простите журналисти ,кои приближени до ЦСКА, кои до Домус Ага и му ближат задника, че примерно не сме Берое,а Олимпик Тетевен. И ми става неприятно, не защото не сме Берое, аз съм убеден,че и тези нагаждачи и псевдожурналисти знаят,че СМЕ Берое, но просто дразнят и хвърлят в пространството злобни лъжи. Както лъжите ,че сме били "държавен отбор".
Следващата фекална лъжа към нас!
Която също дразни и ни удря. Но се учудвам на пасивността на ПФК Берое,че не излиза и не се защитава от гнусните лъжи по нас! Наистина съм учуден. Защото от най-обикновените идиоти, които казват ,че сме "Тетевен" и че сме "държавен отбор", лъжите и помията порастнаха и започнаха да се използват и от ръководните фактори в българския футбол.
А това вече минава всякакви граници.
А ръководството не прави никакви усилия да излезе , ако трябва с един пост във Фейсбук например, това е най-малкото ,което може да направи, за да обори ВЕДНАГА излятата помия по нас. Не. Всички си мълчат и лъжата расте и накрая влиза в устите на лицата, управляващи българския футбол, а оттам вече навсякъде. И всеки човек на тая зема българска вече знае,че това не било Берое, а "Олимпик Тетевен" и че сме "държавен отбор", на който "всички българи плащат". Наглостта стигна дори в по-големи размери,когато разни "специалисти" започнаха да пишат статии и да ги разпространяват,че "клетия български народ" откъде накъде ще плаща на "некво провинциално тимче" сметките, утежнявайки още повече положението на народа.
Берое-НАРОДЕН ВРАГ!
Враг, който "ограбва" България и народа.

Що за наглост да кажеш,че сме "ограбвали" България и "натоварвали" бедните българи да плащат "много висок ток" заради нас?
Това е петно. Петно,което обаче много лесно може да се махне. И лъжи, които много лесно могат да се оборят.

Ако това не дразни вас, мен ме дразни!
Чувството за справедливост на всеки заралия смятям ,че е достатъчно голямо и в случая е засегнато от лъжи по любимия ни отбор.
Не че ако се каже/покаже всичко, доказателства и документи , пак ще спрат хората да говорят, но никога не е късно чрез истината да се покажат нещата такива, каквито са, а не такива, каквито някои хора много искат да са и си фантазират,че са!
Защото на лъжите трябва да се отговаря ВЕДНАГА, а не лъжите да си стоят и да се уголемяват на наш гръб!
Защото това засяга нас, Берое и града ни.

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот TNT » 22 фев 2018 13:06

G_I_G написа:
bsz1916 написа:
G_I_G написа:

А ръководството не прави никакви усилия да излезе , ако трябва с един пост във Фейсбук например, това е най-малкото ,което може да направи, за да обори ВЕДНАГА
.

Колега никой не е длъжен да обяснява на сульо и пульо,че сестрата не е *****,тъй като в случая няма никаква сестра!!! ;) Най-добре е да се сложи ключ на тая тема :idea:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1863
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот Sstefanov » 22 фев 2018 13:17

Red_Neck написа:
G_I_G написа:Намерих още доказателства, доказващи ,че сегашното Берое Е автентичното Берое, на 100%, по всички закони на България, UEFA и БФС, но за огромно съжаление сканираните документи от адвокат, пределно запознат с въпросните дела, не могат да се отворят в голям формат, защото нямам такъв достъп и чрез кеширана версия в Google видях само една малка част от доказателствата, но предимно писмени. Не ми се играе на човека чак да му пиша и да ми прати всичките документи заедно с експертно мнение към тях. Утре може малко поне да копирам част от документите,пуснати от него в писмен вид, ще видя.

Браво за усилията!
Поздрави за теб и всички фенове на работническия отбор на ТЕЦ-а. ;)

И това го казва фен на отбор, на който собственик фирмата Петрол дължи над 400 мил зад към държавата :D

кристи3
Мнения: 368
Регистриран на: 06 дек 2008 14:51
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот кристи3 » 22 фев 2018 18:02

Странно, но в тази ода за приемственост авторът е пропуснал да отбележи, че ПФК "ОЛИМПИК-БЕРОЕ" АД, прекръстено по-късно на "Берое", което било поело "всички активи, пасиви и участия в "А професионална футболна група" на ФК "Берое" (автентичното), също фалира (окончателно с решение на Окръжен съд Стара Загора от 2010г.) и не знам дали и какви активи и пасиви е откупило от него настоящото АД на Берое - "ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ БЕРОЕ - СТАРА ЗАГОРА" ЕАД, но във финалното съдебно решение по несъстоятелността ясно е записано, че са останали неудовлетворени кредитори (в лицето на държавата) за някой друг милион (по спомен - около 1,5-2 млн. лв.). Така че, правоприемство има, ама друг път. Само да спомена, че за никое ФК в България няма "правоприемство" с предходните си правни форми на съществуване, защото нямаше (в края на 90-те, когато приеха новия Закон за физическото възпитание и спорта), а няма и сега, правен механизъм, чрез който да се осъществи правоприемство между тогавашната правна форма (по Закона за лицата и семейството, ако се не лъжа) и новата, предвидена от новия закон...

А, да, и накрая - за мен днешните фенове на Берое са фенове на онзи Берое, на който са били фенове техните бащи и дядовци. И само те могат определят кое точно е Берое. Защото единствено ние, като хора (и в частност фенове), можем да вдъхнем "живот" една идея, независимо от правната форма, в която е облечена, защото ние сме тези, които носим нейните история, дух, възходи, падения, радости и сълзи...
Аз подкрепям плана на Гриша Ганчев за възраждането на ЦСКА

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот G_I_G » 22 фев 2018 18:50

Айде прочети това и пак плямпай !

https://www.blitz.bg/sport/bg-futbol/bo ... 90044.html

кристи3
Мнения: 368
Регистриран на: 06 дек 2008 14:51
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот кристи3 » 22 фев 2018 22:44

G_I_G написа:Айде прочети това и пак плямпай !

https://www.blitz.bg/sport/bg-futbol/bo ... 90044.html


Ехааа, Блиц цитира Борето Попов, който се изказва по правен въпрос... Ако бяха написали, че Елвис е върнат от извънземни и сега е в дома си, щеше да е по-достоверно :lol: Честно, ако това са основните ти източници на информация, не е чак толкова чудно, че си толкова заблуден ;)
Аз подкрепям плана на Гриша Ганчев за възраждането на ЦСКА


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта