старозагорски идиоти

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот anihilator » 20 фев 2018 17:04

Айде лека от мен не че съм очаквал извинение или съчуствие от фенове на Берое ама и мен да ме изкарвате виновен не съм очаквал :lol: Нищо важното беше хората да разберат какви хора пращате по стадионите :!:

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот TNT » 20 фев 2018 17:37

Добре,другия път като ги ПРАЩАМЕ :lol: :lol: ще им поръчаме да не бият повече anihilatora. :lol: :mrgreen:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

kamilata3
Мнения: 687
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот kamilata3 » 20 фев 2018 18:02

Не знам те какви са ,но по написаното си правя сметка ти какъв си,не спря да ревеш,но хем ревеш ,хем пък се изкарваш мъж,уж те нападнали пък после бягали от теб,то май те трябва да се жалват,а и нали знаеш тарикат мъж не писка.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот mark1926 » 20 фев 2018 20:03

anihilator написа:Хайде обяснете сега на хората тук как се нападат 3 ма човека в гръб от 2 буса хора :?: Уж сте мъже , а излязохте путки .10 пъти повече сте поне лице в лице не можахте ли да застанете а тихомълком в гръб :?: А къде сте тръгнали като не можете да се биете 10 човека 3 минути не могат да ме набият :lol: Доста педерастко събаряте ме тихомълком в гръб и почвате да ритате на земята , като се изправих тичате да бягате към буса путчици миризливи :lol: Явно в стара загора мъже няма щото това не беше идея на някой си тъпак а организирано с два буса срещу трима човека в тъмнината.Ще си получите наказанието :twisted:


Тези дебили в микробусите от Стара загора са бити многократно от феновете на Локомотив Пловдив! Не го мисли, отмъстен си и то нееднократно.Иначе заралии са готини, лично аз ги уважавам ,но сме във война стях именно заради тези гаменчета, на които боят все не им стига! Мисля че скоро имаме мач в Зарата и отново агитката ни ще четворна на тяхната и ще се крият в собствения си град, така че споко.

Хайде със здраве!...

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот G_I_G » 20 фев 2018 20:46

Война?
А 150 000 заралии знаем ли,че сме във война с 50 човека от Локо Пловдив?
Пич, аре спри се и ти с мегаломанските глупости-войни, битки, не знам си кво...
Всеки сам си отговаря за действията-аз ти гарантирам,че 6-7000 души на стадиона,които подкрепяме отбора си и не правим глупости сме много по-ценен материал от някакви си 10-15 човека , дето решили да се съберат и набият някой или пък тях да ги набият и вече се правят абсолютно грешни изводи за всички фенове или целия град.

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот mark1926 » 20 фев 2018 22:10

G_I_G написа:Война?
А 150 000 заралии знаем ли,че сме във война с 50 човека от Локо Пловдив?
Пич, аре спри се и ти с мегаломанските глупости-войни, битки, не знам си кво...
Всеки сам си отговаря за действията-аз ти гарантирам,че 6-7000 души на стадиона,които подкрепяме отбора си и не правим глупости сме много по-ценен материал от някакви си 10-15 човека , дето решили да се съберат и набият някой или пък тях да ги набият и вече се правят абсолютно грешни изводи за всички фенове или целия град.



Не е безопасно да дойдеш по улиците на Пловдив с фланелка на Берое... н е еи безопасно да се разхождаш сам с черно-бяла фланелка в Зарата...Не му викай война щом те притеснява, но не върви по улиците на Пловдив с ваши артикули :idea: Аз лично нямам нищо лошо към вас ,както казах- имате моите симпатии, но е лудост да дойдеш в Пловдив с шал на Берое, по нашите улици...

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот TNT » 21 фев 2018 00:01

Абе не му обръщайте внимание на столипиновеца,че като влезе в някой филм и е много опасен,взема шалове,фланелки,раздава шамари,ритници, абе направо страх да те обземе..... :lol: :lol: :mrgreen: Ай чезни от тука,стига си се излагал бе паляк :!:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот G_I_G » 21 фев 2018 10:29

mark1926 написа:
G_I_G написа:Война?
А 150 000 заралии знаем ли,че сме във война с 50 човека от Локо Пловдив?
Пич, аре спри се и ти с мегаломанските глупости-войни, битки, не знам си кво...
Всеки сам си отговаря за действията-аз ти гарантирам,че 6-7000 души на стадиона,които подкрепяме отбора си и не правим глупости сме много по-ценен материал от някакви си 10-15 човека , дето решили да се съберат и набият някой или пък тях да ги набият и вече се правят абсолютно грешни изводи за всички фенове или целия град.



Не е безопасно да дойдеш по улиците на Пловдив с фланелка на Берое... н е еи безопасно да се разхождаш сам с черно-бяла фланелка в Зарата...Не му викай война щом те притеснява, но не върви по улиците на Пловдив с ваши артикули :idea: Аз лично нямам нищо лошо към вас ,както казах- имате моите симпатии, но е лудост да дойдеш в Пловдив с шал на Берое, по нашите улици...


Веднъж видях един от ЦСКА на центъра и то по главната, вярно, възрастен човек беше и едва ли някой ще скочи да го бие и да се излага като пълен простак в центъра, но все пак.
Веднъж ми се случи по пътя на стадиона ходих сам на мач, вървя си и около мен имаше още 4 души от Левски с шалчета и всичко, личеше си,че са и от София по говора. Видяха ме с фланелката на Берое, аз също ги видях,че са с фланелки и шалчета на Левски и си вървим и нямаше никакъв проблем.

Сега, факт,че има хора, дето търсят скандали и скачат в боя без да мислят и трябва да се внимава къде ходиш из улиците, ама тези хора са сравнително малко на фона на обикновените фенове. Но все пак си прав, че не е баш безопасно и малко или много трябва да се внимава къде ходиш. Зависи от мястото и хората-има места из града и стадиона по време на мач ,където от 100 км си личи ,че са събрани по 10-15 едри, татуирани типове-сега, ако си гост и носиш фланелка и шал, трябва да си ненормален от целия град да минеш баш там, особено сам. Но все пак зависи. Не мисля,че ако си с дете или бебе ще имаш проблеми където и да е.

Ти би ли пребил някой бероец с фланелка и шал на Берое, ако го видиш в Пловдив с малкото си 2 годишно дете, също облечено в беройски дрешки? Тва са пълни простотии, човек! Разбери го.
В другите държави хората на двата отбора са заедно из улиците, веселят се, пият, забавляват се, тука само омраза и простотия! Разделено племе сме и това е. Затова всеки се гаври с нас-от политици и чужденци до работодатели и "малцинства"!

kamilata3
Мнения: 687
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот kamilata3 » 21 фев 2018 10:52

mark1926 написа:
G_I_G написа:Война?
А 150 000 заралии знаем ли,че сме във война с 50 човека от Локо Пловдив?
Пич, аре спри се и ти с мегаломанските глупости-войни, битки, не знам си кво...
Всеки сам си отговаря за действията-аз ти гарантирам,че 6-7000 души на стадиона,които подкрепяме отбора си и не правим глупости сме много по-ценен материал от някакви си 10-15 човека , дето решили да се съберат и набият някой или пък тях да ги набият и вече се правят абсолютно грешни изводи за всички фенове или целия град.



Не е безопасно да дойдеш по улиците на Пловдив с фланелка на Берое... н е еи безопасно да се разхождаш сам с черно-бяла фланелка в Зарата...Не му викай война щом те притеснява, но не върви по улиците на Пловдив с ваши артикули :idea: Аз лично нямам нищо лошо към вас ,както казах- имате моите симпатии, но е лудост да дойдеш в Пловдив с шал на Берое, по нашите улици...


То ако трябва да му падаме на нивото и да си го мерим,което е супер глупаво и не ги оправдавам ,но и те ядоха шамари и си бягаха от стадиона от феновете на ЦСКА,но с това ли трябва да се гордеем,какви сме побойници,евала голям си,заради такива като него стават простотиите.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
balgarin
Мнения: 1104
Регистриран на: 10 окт 2008 22:39
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот balgarin » 22 фев 2018 12:56

mark1926 написа:
G_I_G написа:Война?
А ...

Казваш дойдеш. А ако е дойдете? Защото преди няколко години една групичка от стотина момчета си минаха по цялата главна на Пловдив и си бяха и с шалчета, и беройски песни си пяха. И що така не ядоха задължителния бой? Щото не бяха двама -трима да им покажете на тях какви мъже са майните ли? Баси филмираната история си пич.
Вие черно-белите как си пиете биричката на центъра в Стара Загора зорко охранявани естествено от родната милиция. И никой не ви закача.
Стара Загора може да не е Европейска столица на културата ама лично съм виждал мъж по центъра на Стара Загора с ваша фланелка. Гордо си я носеше момчето и никой не видях да го удря. Никой не го и загледа даже. Ама това може би е защото не сме културна столица...
Лошото е че в годините се стигна до тук. И аз както и някои други съфорумци помня как почти нямаше делене на местна и гостуваща публика. Освен агитките де. А сега полицейски кордони. Да се чудиш на футболен мач ли си или ще пускат диви зверове.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта