старозагорски идиоти

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот TNT » 19 фев 2018 20:47

anihilator написа:Хайде обяснете сега на хората тук как се нападат 3 ма човека в гръб от 2 буса хора .Уж сте мъже , а излязохте путки .10 пъти повече сте поне лице в лице не можахте ли да застанете а тихомълком в гръб. А къде сте тръгнали като не можете да се биете 10 човека 3 минути не могат да ме набият :lol: Доста педерастко събаряте ме тихомълком в гръб и почвате да ритате на земята , като се изправих тичате да бягате към буса путчици миризливи :lol: Явно в стара загора мъже няма щото това не беше идея на някой си тъпак а организирано с два буса срещу трима човека в тъмнината.Ще си получите наказанието :twisted:

Не са хубави тези неща,НО.....Доколкото си спомням,мисля,че беше миналото първенство двама от нашите фенове живеещи във Варна са били причакани след мача из уличките около стадиона ви и бити от 15-20 ваши фенове за да им вземат транспарант с надпис Варна Груп Берое ( или нещо такова ).Естественно не са вземали нищо,но са поступали наще хора.Само,че тогава никой от нащи не е рИвал по форумите. ;) И си мисля,че тазгодишния инцидент има връзка с миналогодишния. ;) Не казвам,че си виновен или участник в предишния серсемлик,ама просто с твоите приятели сте изтеглили късата клечка и сте се озовали на неправилното място в неподходящия момент оня ден. :lol: :mrgreen: Тъй,че и вие не сте цвете за мирисане и всяка круша си имала и опашка са казали старите хора. ;) Та вашите 15-20 "бабаити" не са ли били и те путчици миризливи както казваш ти,само,че в тоя случай путчиците са били варненски. :lol: :mrgreen:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот Onq » 19 фев 2018 21:25

Миналата година мач с Берое във Варна не е имало ;) .

984813
Мнения: 30
Регистриран на: 19 яну 2018 22:06

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот 984813 » 19 фев 2018 22:16

TNT написа:
anihilator написа:Хайде обяснете сега на хората тук как се нападат 3 ма човека в гръб от 2 буса хора .Уж сте мъже , а излязохте путки .10 пъти повече сте поне лице в лице не можахте ли да застанете а тихомълком в гръб. А къде сте тръгнали като не можете да се биете 10 човека 3 минути не могат да ме набият :lol: Доста педерастко събаряте ме тихомълком в гръб и почвате да ритате на земята , като се изправих тичате да бягате към буса путчици миризливи :lol: Явно в стара загора мъже няма щото това не беше идея на някой си тъпак а организирано с два буса срещу трима човека в тъмнината.Ще си получите наказанието :twisted:

Не са хубави тези неща,НО.....Доколкото си спомням,мисля,че беше миналото първенство двама от нашите фенове живеещи във Варна са били причакани след мача из уличките около стадиона ви и бити от 15-20 ваши фенове за да им вземат транспарант с надпис Варна Груп Берое ( или нещо такова ).Естественно не са вземали нищо,но са поступали наще хора.Само,че тогава никой от нащи не е рИвал по форумите. ;) И си мисля,че тазгодишния инцидент има връзка с миналогодишния. ;) Не казвам,че си виновен или участник в предишния серсемлик,ама просто с твоите приятели сте изтеглили късата клечка и сте се озовали на неправилното място в неподходящия момент оня ден. :lol: :mrgreen: Тъй,че и вие не сте цвете за мирисане и всяка круша си имала и опашка са казали старите хора. ;) Та вашите 15-20 "бабаити" не са ли били и те путчици миризливи както казваш ти,само,че в тоя случай путчиците са били варненски. :lol: :mrgreen:


ПРАВ СИ ТАКА СИ Е ИМАШЕ ТАКЪВ СЛУЧАЙ АМА НИКОЙ АКТО П**А НЕ Е РЕВАЛ ТУКА КАТОЖЕНА В МЪЖКО ТЯЛО ТОВА Е !!. ЗА ТОВА СМЪРКАЙ СИ СОПОЛИТЕ И СЕ ДРЪЖ ПРИЛИЧНО НЕВОЛНО ЗАТЪПЯВАНЕ ТИРЕ ПРИ ТЕБ КРИТИЧНО НЕ МУ ЗВУЧИШ ЛОГИЧНО . !! ТОЗИ КОИТО СЕ ОПЛАКВА НЕ МУ ЗНАМ ЗАГЛАВИЕТО ОТ ВАРНА !

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот anihilator » 20 фев 2018 00:27

Радвам се че господин 984813 се появи точно и ясно ни обясни каква е картинката в Стара Загора прочетете му и двата коментара , а феновете на Берое които работят или учат във Варна ги познавам никой не ми се е оплаквал досега /това към TNT/.

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот anihilator » 20 фев 2018 00:31

Моята цел е изпълнена запознах хората с това какви хора от Стара Загора обикалят из страната , нека го имат предвид , нека се пазят от тях .Точно и ясно се видя какви хора писаха, видяхме колегата 984813 от какъв свят е .За финал молбата ми е не само се пазете но и се борете срещу тези хора навсякъде в България.

Потребителски аватар
zara.1916
Мнения: 103
Регистриран на: 18 юни 2015 10:04

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот zara.1916 » 20 фев 2018 07:57

анихилатор,
има нещо гнило в разказа ти :idea:
Премълчаваш нещо.
Сложи ръка на сърцето си и обясни с какво си предизвикал т.н. "идиоти" преди да те пребият.

LEVSKAR57
Мнения: 103
Регистриран на: 13 фев 2015 18:17
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот LEVSKAR57 » 20 фев 2018 09:26

Винаги са били такива тези от Стара Загора, да не говорим когато са домакини, тогава правят още повече мизерии и скачат к**венската големите националисти и патриоти :lol:

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот TNT » 20 фев 2018 10:17

anihilator написа:Радвам се че господин 984813 се появи точно и ясно ни обясни каква е картинката в Стара Загора прочетете му и двата коментара , а феновете на Берое които работят или учат във Варна ги познавам никой не ми се е оплаквал досега /това към TNT/.

Каква длъжност изпълняваш,че да идват да ти се оплакват? И за какво да ти се оплакват като няма нищо откраднато,а бития бит е............и т.н.И друго.Такива инциденти за съжаление се случват прекалено често преди и след мачове.Ако за всеки се пише толкова,то трябва само това да коментираме.Според тебе едва ли не само фенове на Берое ги предизвикват.И дай сега да ги заклеймим.Ай моля ти,нЕма нужда..... ;) Като се изявяваш на някакъв фактор във Варна,първо потърси вашите "варненски путчици" и виж за какво става на въпрос! ;)
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот G_I_G » 20 фев 2018 10:27

LEVSKAR57 написа:Винаги са били такива тези от Стара Загора, да не говорим когато са домакини, тогава правят още повече мизерии и скачат к**венската големите националисти и патриоти :lol:


От 150 хиляден град заради 10-15 човека не може да слагаш под общ знаменател всички останали!
Всякакви хора има. Дай сега заради 10 човека да заклеймяваме всички.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот kiril.a.d » 20 фев 2018 11:11

Боят се прaктикувa сaмо от животни, порaди липсa нa речевa комуникaция м/у тяx!!! - дегрaдцaия нa човечеството?...и тoвa в 21 век...
Преди години, нa няколко пъти, предимно левскaри сa ме кaнили " нa срещa" дa се изясним, просто порaди липсa нa мозъчен кaпaцитет зa речево изяснявaне. Е, отговориx им, че "срещaтa" нямa дa бъде полезнa зa тяx, тъй кaто при срещa с животни, примерно горили, xорaтa използвaт друго човешко средство/изобретение, a именно оръжие!
Тa престaнете дa се държите кaто животни, в 21 век, aко не искaте дa се причислите към някой от видовете човекоподобни мaймуни! - нещо кaто Питекaнтропи...Инaче, остaвa директно дa почнете дa се избивaте! - по xaрaктерно е зa действиятa нa Xомо сaпиенс ;)...но без вaриос Сaпиенсис! - т.е. Човек рaзумен, мислещ!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта