Берое-Етър-2:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

nyketo
Мнения: 128
Регистриран на: 17 юли 2013 17:26
Контакти:

Re: Берое-Етър-24 февруари от 15 часа

Мнениеот nyketo » 19 фев 2018 08:40

Red thunderstorm написа:
G_I_G написа:RED THUDERSTORM-Четвъртата ви титла в историята ще я гледате през крив макарон, припознавач :mrgreen:

Виж ся, тетевенецо, вие сте знаменосци в припознаването и това е факт. 2г. след вас един друг отбор се премести от Кюстендил в Пловдив. Колкото до титлите, вие кога ще видите първата?
Верен отговор: НИКОГА! :)
[offtopic]През 1999 г. Олимпик се обединява с ФК Берое под името Олимпик-Берое и започва да играе домакинските си мачове в Стара Загора, но официално продължава да се води от град Тетевен. В същото време Берое играе в "А" ОФГ-Стара Загора.[/offtopic]

Абсолютно точно,Берое и Олимпик Тетевен стана Берое.Цска къде е точно,в Етрополе или Ловеч ?

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Берое-Етър-24 февруари от 15 часа

Мнениеот TNT » 19 фев 2018 09:24

Red thunderstorm написа:
G_I_G написа:RED THUDERSTORM-Четвъртата ви титла в историята ще я гледате през крив макарон, припознавач :mrgreen:

Виж ся, тетевенецо, вие сте знаменосци в припознаването и това е факт. 2г. след вас един друг отбор се премести от Кюстендил в Пловдив. Колкото до титлите, вие кога ще видите първата?
Верен отговор: НИКОГА! :)
[offtopic]През 1999 г. Олимпик се обединява с ФК Берое под името Олимпик-Берое и започва да играе домакинските си мачове в Стара Загора, но официално продължава да се води от град Тетевен. В същото време Берое играе в "А" ОФГ-Стара Загора.[/offtopic]

Виж сега мърло,първо вземи си избърши семенната течност от башицата ви, дето още виси по припознаваческата ти уста :oops: и тогава почвай да се излагаш пред хората. ;) Никой не ви взема на сериозно и не ви ебава и за сцепена слива,тъй,че няма нужда да обикаляш от форум на форум и да разнасяш припознаваческата си смрад. ;) Никой не ви е виновен,че си затрихте отбора и налапахте рязания...... :lol:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Берое-Етър-24 февруари от 15 часа

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 19 фев 2018 10:54

Аз по темата:

... очаквам една, ама наистина много измъчена (даже късметлийска) победа срещу ЕТЪР. Не се заблуждавайте от резултата срещу ЧЕРНО МОРЕ.

Светът е БЕРОЕ!

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Берое-Етър-24 февруари от 15 часа

Мнениеот G_I_G » 19 фев 2018 12:09

Етър 100% ще ни удари едно рамо, защото и без това нямат шанс за първата шестица.
Убеден съм,че ще ни помогнат, а няма да ни объркват.
И тук не говорим за някакво грозно и показно лягане от тяхна страна.
Не, просто едно рамо колкото да измъкнем 3-те точки, нищо повече, примерно с 1:0 или 2:1.

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое-Етър-24 февруари от 15 часа

Мнениеот bsz1916 » 19 фев 2018 12:21

G_I_G написа:Етър 100% ще ни удари едно рамо, защото и без това нямат шанс за първата шестица.
Убеден съм,че ще ни помогнат, а няма да ни объркват.
И тук не говорим за някакво грозно и показно лягане от тяхна страна.
Не, просто едно рамо колкото да измъкнем 3-те точки, нищо повече, примерно с 1:0 или 2:1.

Какво сте се хванали за тази първа 6 - ца ? Дори да загубим и 5 - те оставащи мача , пак няма как да излезем от нея . А имаме и 2 сравнително леки домакинства - срещу Етър и срещу Витоша .

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Берое-Етър-24 февруари от 15 часа

Мнениеот G_I_G » 19 фев 2018 12:28

Борим се за тройката!
Да.
Защо не?
Имаме силите, имаме и качествата.
Като гледах вчера трагедията на Левски и Ботев, някак изведнъж притесненията ми се изпариха.
Абсолютно имаме сили да изместим Левски за третото място!
Всъщност нали даже и 4-ти да сме , пак сме в Европа?
Заради новото отборче Литекс (Ловеч)- "ЦСКА-София" (Етрополе), които като ново отборче-хибридче нямат право да играят в Европа.
Ама друго си е да сме медалисти.

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое-Етър-24 февруари от 15 часа

Мнениеот bsz1916 » 19 фев 2018 13:21

G_I_G написа:Борим се за тройката!
Да.
Защо не?
Имаме силите, имаме и качествата.
Като гледах вчера трагедията на Левски и Ботев, някак изведнъж притесненията ми се изпариха.
Абсолютно имаме сили да изместим Левски за третото място!
Всъщност нали даже и 4-ти да сме , пак сме в Европа?
Заради новото отборче Литекс (Ловеч)- "ЦСКА-София" (Етрополе), които като ново отборче-хибридче нямат право да играят в Европа.
Ама друго си е да сме медалисти.

При определени обстоятелства дори и 5 - тото място дава възможност за бараж за Европа . Дори мисля че ако отсега напиша участниците в ЕКТ , вероятността да ги позная е над 90 процента : ШЛ - Лудогорец , ЛЕ - Левски , Берое и Ботев . Разбира се има и известна вероятност 7 - мият да спечели баража за сметка на Ботев или на Берое , но при сегашното състояние на отборите тя не е голяма . Левски при всички случаи ще се класира за ЛЕ , независимо дали с игра или с помощта на съдиите .

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Берое-Етър-24 февруари от 15 часа

Мнениеот TNT » 19 фев 2018 16:18

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ написа:Аз по темата:

... очаквам една, ама наистина много измъчена (даже късметлийска) победа срещу ЕТЪР. Не се заблуждавайте от резултата срещу ЧЕРНО МОРЕ.

Светът е БЕРОЕ!

И аз съм на това мнение,че ни чака труден мач.Сега в бг първенство почти всеки мач е троен.Разбира се всеки от нас се надява на гръмка и изразителна победа,гарнирана с добра игра.Дай Боже така да стане!
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Берое-Етър-24 февруари от 15 часа

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 19 фев 2018 17:13

G_I_G написа:Етър 100% ще ни удари едно рамо, защото и без това нямат шанс за първата шестица.
Убеден съм,че ще ни помогнат, а няма да ни объркват.
И тук не говорим за някакво грозно и показно лягане от тяхна страна.
Не, просто едно рамо колкото да измъкнем 3-те точки, нищо повече, примерно с 1:0 или 2:1.


Няма нужда някой да не "удря рамо". Ако искаме медали трябва да си свършим сами работата, вкл. и "работата", която ще ни създадат "с други средства"! Първото е да вземе всички мачове срещу Левски и БОТЕВъ!
Ако не можем - няма на кого да чакаме и не трябва на никого да се сърдим.

Зелено шалче да развеем,
всички дружно да запеем/
НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
и СВЕТЪТ е на БЕРОЕ!

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое-Етър-24 февруари от 15 часа

Мнениеот bsz1916 » 19 фев 2018 17:55

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ написа:
G_I_G написа:Етър 100% ще ни удари едно рамо, защото и без това нямат шанс за първата шестица.
Убеден съм,че ще ни помогнат, а няма да ни объркват.
И тук не говорим за някакво грозно и показно лягане от тяхна страна.
Не, просто едно рамо колкото да измъкнем 3-те точки, нищо повече, примерно с 1:0 или 2:1.


Няма нужда някой да не "удря рамо". Ако искаме медали трябва да си свършим сами работата, вкл. и "работата", която ще ни създадат "с други средства"! Първото е да вземе всички мачове срещу Левски и БОТЕВъ!
Ако не можем - няма на кого да чакаме и не трябва на никого да се сърдим.

Зелено шалче да развеем,
всички дружно да запеем/
НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
и СВЕТЪТ е на БЕРОЕ!

Не само срещу Левски и Ботев - този път трябва и срещу един друг отбор да се опитаме да спечелим , независимо от това дали ще успеем . Наистина той няма да участва в ЕКТ , но точките срещу него имат същата стойност , каквато тия спечелени срещу останалите отбори .


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта