Берое-Етър-2:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

gihuelo
Мнения: 5597
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Берое-Етър-24 февруари от 15 часа

Мнениеот gihuelo » 19 фев 2018 18:08

bsz1916 написа:
НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ написа:
G_I_G написа:Етър 100% ще ни удари едно рамо, защото и без това нямат шанс за първата шестица.
Убеден съм,че ще ни помогнат, а няма да ни объркват.
И тук не говорим за някакво грозно и показно лягане от тяхна страна.
Не, просто едно рамо колкото да измъкнем 3-те точки, нищо повече, примерно с 1:0 или 2:1.


Няма нужда някой да не "удря рамо". Ако искаме медали трябва да си свършим сами работата, вкл. и "работата", която ще ни създадат "с други средства"! Първото е да вземе всички мачове срещу Левски и БОТЕВъ!
Ако не можем - няма на кого да чакаме и не трябва на никого да се сърдим.

Зелено шалче да развеем,
всички дружно да запеем/
НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
и СВЕТЪТ е на БЕРОЕ!

Не само срещу Левски и Ботев - този път трябва и срещу един друг отбор да се опитаме да спечелим , независимо от това дали ще успеем . Наистина той няма да участва в ЕКТ , но точките срещу него имат същата стойност , каквато тия спечелени срещу останалите отбори .

Офтопик:
Във всеки един твой пост във абсолютно всички форуми фигурира и името ЦСКА :) По комплексирани от теб в този форум са само Ицко и Сицилианеца от Черно Море.
Иначе за мача биете и влизате в първата шестица.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое-Етър-24 февруари от 15 часа

Мнениеот bsz1916 » 19 фев 2018 18:34

gihuelo написа:
bsz1916 написа:
НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ написа:
G_I_G написа:Етър 100% ще ни удари едно рамо, защото и без това нямат шанс за първата шестица.
Убеден съм,че ще ни помогнат, а няма да ни объркват.
И тук не говорим за някакво грозно и показно лягане от тяхна страна.
Не, просто едно рамо колкото да измъкнем 3-те точки, нищо повече, примерно с 1:0 или 2:1.


Няма нужда някой да не "удря рамо". Ако искаме медали трябва да си свършим сами работата, вкл. и "работата", която ще ни създадат "с други средства"! Първото е да вземе всички мачове срещу Левски и БОТЕВъ!
Ако не можем - няма на кого да чакаме и не трябва на никого да се сърдим.

Зелено шалче да развеем,
всички дружно да запеем/
НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
и СВЕТЪТ е на БЕРОЕ!

Не само срещу Левски и Ботев - този път трябва и срещу един друг отбор да се опитаме да спечелим , независимо от това дали ще успеем . Наистина той няма да участва в ЕКТ , но точките срещу него имат същата стойност , каквато тия спечелени срещу останалите отбори .

Офтопик:
Във всеки един твой пост във абсолютно всички форуми фигурира и името ЦСКА :) По комплексирани от теб в този форум са само Ицко и Сицилианеца от Черно Море.
Иначе за мача биете и влизате в първата шестица.

Никъде не пиша за ЦСКА - с тях няма как да играем . Имам в предвид отбор играещ в първа лига и всички са наясно за кой отбор става дума . И няма да влизаме в първата шестица , защото и сега сме си там - погледни класирането и ще видиш че в момента не само сме в шестицата , но и на място гарантиращо участие в ЛЕ .

gihuelo
Мнения: 5597
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Берое-Етър-24 февруари от 15 часа

Мнениеот gihuelo » 19 фев 2018 18:59

bsz1916 написа:
Офтопик:
Във всеки един твой пост във абсолютно всички форуми фигурира и името ЦСКА :) По комплексирани от теб в този форум са само Ицко и Сицилианеца от Черно Море.
Иначе за мача биете и влизате в първата шестица.

Никъде не пиша за ЦСКА - с тях няма как да играем . Имам в предвид отбор играещ в първа лига и всички са наясно за кой отбор става дума . И няма да влизаме в първата шестица , защото и сега сме си там - погледни класирането и ще видиш че в момента не само сме в шестицата , но и на място гарантиращо участие в ЛЕ .[/quote]
Казах ,че си осигурявате практически участие в първата шестица ,след края на първата фаза на шампионата. А за Уефа няма как да говориш ,след като има 15 кръга до края и Ботев е само на пет точки от вас. A медалисти няма как да станете според мен, трябва да се случат ужасни неща в Левски за да ги изместите от третото място.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое-Етър-24 февруари от 15 часа

Мнениеот bsz1916 » 19 фев 2018 20:04

gihuelo написа:
bsz1916 написа:
Офтопик:
Във всеки един твой пост във абсолютно всички форуми фигурира и името ЦСКА :) По комплексирани от теб в този форум са само Ицко и Сицилианеца от Черно Море.
Иначе за мача биете и влизате в първата шестица.

Никъде не пиша за ЦСКА - с тях няма как да играем . Имам в предвид отбор играещ в първа лига и всички са наясно за кой отбор става дума . И няма да влизаме в първата шестица , защото и сега сме си там - погледни класирането и ще видиш че в момента не само сме в шестицата , но и на място гарантиращо участие в ЛЕ .

Казах ,че си осигурявате практически участие в първата шестица ,след края на първата фаза на шампионата. А за Уефа няма как да говориш ,след като има 15 кръга до края и Ботев е само на пет точки от вас. A медалисти няма как да станете според мен, трябва да се случат ужасни неща в Левски за да ги изместите от третото място.[/quote]
Ами поне прочети какво съм написал - че в момента сме на място гарантиращо участие в ЛЕ , а не че сме си го гарантирали .

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Берое-Етър-24 февруари от 15 часа

Мнениеот CaptainBertorelli » 19 фев 2018 21:39

Специално за тоя 1916. Уважавам публиката на Берое, като една от 5-те футболни публики в България. Забелязвам фиксацията ти към публиката на ЦСКА. В бъдеще, след всеки твой пост, ще ти цитирам думите на Камилата за "обединението ви". Лайно...
Хайл Мусолини

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое-Етър-24 февруари от 15 часа

Мнениеот bsz1916 » 19 фев 2018 21:55

CaptainBertorelli написа:Специално за тоя 1916. Уважавам публиката на Берое, като една от 5-те футболни публики в България. Забелязвам фиксацията ти към публиката на ЦСКА. В бъдеще, след всеки твой пост, ще ти цитирам думите на Камилата за "обединението ви". Лайно...

Тук коментираме отборите играещи в така наречената ППЛ и футболни мачове . С това което е останало от ЦСКА се занимава синдик Дора Милева . Доколкото зная там футбол не се практикува , а се разпродава имущество , за да могат кредиторите да възстановят поне някаква част от парите си .

984813
Мнения: 30
Регистриран на: 19 яну 2018 22:06

Re: Берое-Етър-24 февруари от 15 часа

Мнениеот 984813 » 19 фев 2018 22:20

CaptainBertorelli написа:Специално за тоя 1916. Уважавам публиката на Берое, като една от 5-те футболни публики в България. Забелязвам фиксацията ти към публиката на ЦСКА. В бъдеще, след всеки твой пост, ще ти цитирам думите на Камилата за "обединението ви". Лайно...



ЕЙ ПАПАГАЛ И ФАШИСТ МНОГО РАЗБИРАШ Е ? а? ЦИТИРАЛ НЕ ЗНАМ СИ КАКВО АХАХ СМЯЯХ В ЗАЛАТА. УРЕДЕНИ МАЧОВЕ НА ЦСКА НА ВСИЧКИ ИМ ОМРЪЗНАЛИ ДА ГЛЕДАТ !! ЕТРОПОЛЕ. КАПИТАН П***КОТЕЛИ

gihuelo
Мнения: 5597
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Берое-Етър-24 февруари от 15 часа

Мнениеот gihuelo » 19 фев 2018 22:36

bsz1916 написа:
CaptainBertorelli написа:Специално за тоя 1916. Уважавам публиката на Берое, като една от 5-те футболни публики в България. Забелязвам фиксацията ти към публиката на ЦСКА. В бъдеще, след всеки твой пост, ще ти цитирам думите на Камилата за "обединението ви". Лайно...

Тук коментираме отборите играещи в така наречената ППЛ и футболни мачове . С това което е останало от ЦСКА се занимава синдик Дора Милева . Доколкото зная там футбол не се практикува , а се разпродава имущество , за да могат кредиторите да възстановят поне някаква част от парите си .

Няколко пъти те помолих да разкажеш историята на сегашното Берое :) Не искаш :) Щом си толкова чуствителен към пунктуацията ,ще те помоля да изписваш правилното име на Берое а тоест Берое-Стара Загора. :)

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Берое-Етър-24 февруари от 15 часа

Мнениеот CaptainBertorelli » 20 фев 2018 07:19

bsz1916 написа:
CaptainBertorelli написа:Специално за тоя 1916. Уважавам публиката на Берое, като една от 5-те футболни публики в България. Забелязвам фиксацията ти към публиката на ЦСКА. В бъдеще, след всеки твой пост, ще ти цитирам думите на Камилата за "обединението ви". Лайно...

Тук коментираме отборите играещи в така наречената ППЛ и футболни мачове . С това което е останало от ЦСКА се занимава синдик Дора Милева . Доколкото зная там футбол не се практикува , а се разпродава имущество , за да могат кредиторите да възстановят поне някаква част от парите си .


"-Защо напуснахте Тетевен и се преместихте в Стара Загора?
-Аз съм родом от Стара Загора. Като видяхме, че можем да правим футбол, решихме да се преместим. След като през 98-а “Олимпик” изпадна в “Б” група, още следващия сезон се върна отново в “А” група. Точно по това време “Берое” беше затънал до “А” окръжна, риташе по селата. Имаше нов създаден отбор “Берое 2000”, който обаче просъществува една-две години. И създадоха още един “Берое”, който се сля с нашия “Олимпик”. Така новият отбор “Олимпик-Берое” заигра директно в елита, благодарение на мен и лиценза на “Олимпик” (Тетевен). Питайте хората дали сега щеше да има футбол в Стара Загора, ако не бях аз. Сигурно още щяха да играят по селските групи. Успяхме да се спасим от изпадане през сезон 1999/2000, след като спечелихме бараж за оставане. Победихме “Спартак” (Плевен) с 1:0 на стадиона на “Славия”
Хайл Мусолини

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Берое-Етър-24 февруари от 15 часа

Мнениеот G_I_G » 20 фев 2018 10:23

Уааау!
Значи имало 5 Бероета поне.
Що за глупост?
Всеки знае,че Берое, което риташе из селата се обедини и взе лиценза на Тетевен, за да играе под името Олимпик-Берое в А група. Било създадено Берое 2000,че после създадено още едно Берое освен Берое :mrgreen:
Първо-Берое 2000 не знам защо изобщо се споменава, тъй като това е КАЗАНЛЪШКИ отбор :mrgreen:

Второ-На 25 юни 1999 г е разрешено обединението на ФК „Берое“ с „Олимпик“ (Тетевен) на обединително събрание, на което Станислав Танев и Боян Станков стават съпрезиденти. Използвайки лицензът на „Олимпик“, на 26 юли БФС налага отборът да бъде преименуван на ПФК „Олимпик-Берое“.

И малко за имената, защото не ми се слушат глупости за "Галата" и тн:

1. Верея (1916 г)
2.СК Верея
3.СК Рекорд (1922 г)
4.СК Борислав
5.СК Борислав се обединява със СК Верея и се ражда Бероя (1924) !
6.СК Светослав (1924)
7.СК Победа
8.СК Бероя се обединява със СК Победа и носи името СК България (1926)
9.СК България се обединява със СК Светослав и носи името СК Ботев (1927)
10.СК Ураган
11.СК Траяна
12.СК Траяна се обединява с "Ботев" и "Ураган" и носи името СК Траяна (1928)
13.Борислав (1929)
14.СК Борислав става СК Септември (1945)
15.СК Антон Югов
16.СК Септември се обединява със СК Антон Югов и носи името СК "Левски" (1947)
17.Локомотив
19.Локомотив се обединява с Левски и носи името "Шипка" (1948)
20.Шипка е разпуснато и се появява ДСО Строител (1949)
21. ДСО Ударник (1951)
22.Обединение на Ударник, Спартак и СКНА под името "Ботев" (1957)
23.Обединение на Ботев и Локомотив под името ФК Берое (1959)
24.ПФК "Олимпик Берое" след обединение на ФК Берое с Олимпик Тетевен (1999)
25.ПФК Берое (от 2000 до днес )

Всъщност , ако трябва да има някаква критика , то тя трябва да е,че не 1916-та, а 1924-та трябва да приемем за наша година и да честваме 100 годишнината ни през 2024 г!
И всъщност честването преди 2 години действително беше "100 години ОРГАНИЗИРАН ФУТБОЛ В СТАРА ЗАГОРА", а не 100 години Берое.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта