Черно море-Берое-1:4

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Черно море-Берое-17 февруари от 17:30 часа

Мнениеот bsz1916 » 13 фев 2018 20:57

G_I_G написа:
bsz1916 написа:Иска ми се да греша , но мисля че Илиан в никакъв случай няма да допусне да загуби първия си мач начело на родния си отбор . И то срещу такъв посредствен треньор като Сашко Пътя . Ако измъкнем равен в този мач , това ще е успех .


То и в Пловдив беше треньор на Локо-то и се видя колко няма да допусне загуба от нас ,след като ги убихме с 5:1 !
Очаквам лесна победа с 3:0 за Берое!

Ако не се лъжа ги победихме с 5:2 , но това беше отбора на Хубчев , който беше с доста класи над сегашния ни отбор , а на кормилото беше Пламен Липенски , а не сегашното недоразумение Сашко Пътя .

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Черно море-Берое-17 февруари от 17:30 часа

Мнениеот TNT » 14 фев 2018 10:40

Пич,ай спри да плюеш по отбора и ела на стадиона да го подкрепяш.... ;) Берое не е нито Хубчев нито Томаш или който и да е измисленяк.Всички са преходни.Днеска са тук,утре са други и така.Същото е и т.н. футболисти.Като не ти харесва нещо идваш на стадиона и го казваш.Или най-добре след мача отзад зад стадиона.Където казахме на Етапа (и не само на него) какво искаме да направи и как да постъпи най-добре. :lol: ;) По форумите нито ще те чуе някой,нито ще накривиш каскета на някой.....И като си се хванал толкова за Хубчев и купите и медалите,я се опитай да ми обясниш що въпреки "фамозната" игра и спечелените тенекета,още тогава стадиона се изпразни и останахме между 500 и 1500 човека... :?: :shock: :oops:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Черно море-Берое-17 февруари от 17:30 часа

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 14 фев 2018 11:10

TNT написа:Пич,ай спри да плюеш по отбора и ела на стадиона да го подкрепяш.... ;) Берое не е нито Хубчев нито Томаш или който и да е измисленяк.Всички са преходни.Днеска са тук,утре са други и така.Същото е и т.н. футболисти.Като не ти харесва нещо идваш на стадиона и го казваш.Или най-добре след мача отзад зад стадиона.Където казахме на Етапа (и не само на него) какво искаме да направи и как да постъпи най-добре. :lol: ;) По форумите нито ще те чуе някой,нито ще накривиш каскета на някой.....И като си се хванал толкова за Хубчев и купите и медалите,я се опитай да ми обясниш що въпреки "фамозната" игра и спечелените тенекета,още тогава стадиона се изпразни и останахме между 500 и 1500 човека... :?: :shock: :oops:


В допълнение няколко мои "съображения":
1. Първата купа хер Хубчев завоюва с отбора наследен от Илиян Илиев (а и суперкупата).
2. Акъл, съвети, заповеди, мнения и т.н. дават тези, които плащат! Плаща собственикът, спонсорите, ръководството (ако изкара пари от трансфери, участия в евромачове и т.н.), плаща БФС по схемите за участие и .... . Ами поне си купувайте билети за мача! Купувайте аксесоари, шалчета, емблеми, фланелки и всякакви други джиджафки и мацацки от фирмения магазин. Парите влизат в касата на клуба! Ако не се сетите друго - направете дарение - има банкови сметки за това.
3. Ако ще даваме акъл - конкретни искания: 1. ...., 2. ....., 3. ....., 4. ..... логически и финансово обосновани.
Тук във форума може да се дискутират конкретни теми и въпроси и на някого да му се помогне да си избистрят мислите и желанията във формата: "1. ...., 2. ....., 3. ....., 4. .....".

Поздрави на всички!
Само БЕРОЕ!

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Черно море-Берое-17 февруари от 17:30 часа

Мнениеот G_I_G » 14 фев 2018 12:38

bsz1916 написа:
G_I_G написа:
bsz1916 написа:Иска ми се да греша , но мисля че Илиан в никакъв случай няма да допусне да загуби първия си мач начело на родния си отбор . И то срещу такъв посредствен треньор като Сашко Пътя . Ако измъкнем равен в този мач , това ще е успех .


То и в Пловдив беше треньор на Локо-то и се видя колко няма да допусне загуба от нас ,след като ги убихме с 5:1 !
Очаквам лесна победа с 3:0 за Берое!

Ако не се лъжа ги победихме с 5:2 , но това беше отбора на Хубчев , който беше с доста класи над сегашния ни отбор , а на кормилото беше Пламен Липенски , а не сегашното недоразумение Сашко Пътя .


Пич, с мрънкане нищо няма да се оправи.
Както другите са написали-поне ходи на мачовете. А ако ходиш, поне спри да мрънкаш. Не сме Реал Мадрид!
Ясно,че приземяването след огромните успехи на Хубчев бе болезнено, сменяхме цели отбори , няколко треньора и провал след провал, но недей да наричаш Томаш недоразумение!
Изгради се отбор, спряха се тези стратегии със смяната на 8-9 играча наведнъж и се представяме много добре.
Абсолютно имаме шанс не просто за 6-цата, а дори за тройката , там конкурент ще ни е само Левски.
И 4-ти да завършим , пак ще е успех за нас. Въпросът е след това да надградим , а не пак да сменяме треньори и играчи, щото наистина ми писна! Изграждаме хубав отбор и го сечем след това с брадвата! Но мисля,че и ръководството са си взели бележка и няма да повтарят тия грешки.

forever bluet
Мнения: 558
Регистриран на: 04 мар 2013 08:24
Местоположение: СОФИЯ

Re: Черно море-Берое-17 февруари от 17:30 часа

Мнениеот forever bluet » 14 фев 2018 16:02

Лека победа за Берое. Онези от Варна няма с какво да се противопоставят на Берое. Пък и Заралии са се запътили към първата шестица , а Варналии към забвение.
Членестоногите са примитивни създания

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Черно море-Берое-17 февруари от 17:30 часа

Мнениеот Готвача » 15 фев 2018 13:15

G_I_G написа:
bsz1916 написа:
G_I_G написа:
bsz1916 написа:Иска ми се да греша , но мисля че Илиан в никакъв случай няма да допусне да загуби първия си мач начело на родния си отбор . И то срещу такъв посредствен треньор като Сашко Пътя . Ако измъкнем равен в този мач , това ще е успех .


То и в Пловдив беше треньор на Локо-то и се видя колко няма да допусне загуба от нас ,след като ги убихме с 5:1 !
Очаквам лесна победа с 3:0 за Берое!

Ако не се лъжа ги победихме с 5:2 , но това беше отбора на Хубчев , който беше с доста класи над сегашния ни отбор , а на кормилото беше Пламен Липенски , а не сегашното недоразумение Сашко Пътя .


Пич, с мрънкане нищо няма да се оправи.
Както другите са написали-поне ходи на мачовете. А ако ходиш, поне спри да мрънкаш. Не сме Реал Мадрид!
Ясно,че приземяването след огромните успехи на Хубчев бе болезнено, сменяхме цели отбори , няколко треньора и провал след провал, но недей да наричаш Томаш недоразумение!
Изгради се отбор, спряха се тези стратегии със смяната на 8-9 играча наведнъж и се представяме много добре.
Абсолютно имаме шанс не просто за 6-цата, а дори за тройката , там конкурент ще ни е само Левски.
И 4-ти да завършим , пак ще е успех за нас. Въпросът е след това да надградим , а не пак да сменяме треньори и играчи, щото наистина ми писна! Изграждаме хубав отбор и го сечем след това с брадвата! Но мисля,че и ръководството са си взели бележка и няма да повтарят тия грешки.

Какъв конкурент могат да са ви ОНЕЗИ от Герена?Единствено ако за пореден път съдиите не наточат сабите,геренци нямат шанс да са в тройката.А техния шанс за поредна излагация в Европа се крие в ловешкото недоразумение.Нямат лиценз и четвъртия Левски ще може да започне подготовката за новия сезон по рано от останалите.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Черно море-Берое-17 февруари от 17:30 часа

Мнениеот bsz1916 » 15 фев 2018 13:25

TNT написа:Пич,ай спри да плюеш по отбора и ела на стадиона да го подкрепяш.... ;) Берое не е нито Хубчев нито Томаш или който и да е измисленяк.Всички са преходни.Днеска са тук,утре са други и така.Същото е и т.н. футболисти.Като не ти харесва нещо идваш на стадиона и го казваш.Или най-добре след мача отзад зад стадиона.Където казахме на Етапа (и не само на него) какво искаме да направи и как да постъпи най-добре. :lol: ;) По форумите нито ще те чуе някой,нито ще накривиш каскета на някой.....И като си се хванал толкова за Хубчев и купите и медалите,я се опитай да ми обясниш що въпреки "фамозната" игра и спечелените тенекета,още тогава стадиона се изпразни и останахме между 500 и 1500 човека... :?: :shock: :oops:

Според официалната статистика за сезон 2014 - 2015 год . Берое е с най - висока посещаемост на домакинските мачове с 3990 зрители средно на мач , следван от бившия ЦСКА с 3885 . В момента зрителите на стадиона са поне 5 пъти по - малко . Очаквам след ПОЗОРНИЯ МАЧ при гостуването на ЦСКА - СОФИЯ ( София ) и особено след изявленията на някои хора от треньорския щаб за ПОЛОЖИТЕЛНИТЕ ЕМОЦИИ , които им носи самото стъпване на стадион " Българска армия " , отливът на феновете да продължи . Особено при подозренията в преобладаващата част от феновете на Берое , че странното поведение на отбора и в двата мача срещу ЦСКА - СОФИЯ и 2 - те СРАМНИ ЗАГУБИ имат връзка с ПОЛОЖИТЕЛНИТЕ ЕМОЦИИ на треньорския щаб .

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Черно море-Берое-17 февруари от 17:30 часа

Мнениеот G_I_G » 16 фев 2018 10:11

Ти кога последно стъпа на стадиона?
Няма да повярвам , ако ми кажеш,че си редовен там!
Намали малко изискванията, не сме Реал или някакъв гранд, слез на земята.
Всички искаме да сме в топ 3 , ама с твоето мрънкане прекаляваш.

MissAglaya
Мнения: 6
Регистриран на: 16 фев 2018 13:32
Контакти:

Re: Черно море-Берое-17 февруари от 17:30 часа

Мнениеот MissAglaya » 16 фев 2018 14:38

В пътна помощ в София сме обиграни да реагираме на всяка възможна ситуация на пътя, колкото и тежка да е тя. Нашите хора са перфектно сработени, идеално обучени и компетентни да се справят с всеки инцидент, а материалното ни осигуряване и модерната техническа база ни позволяват да бъдем максимално полезни на закъсалите шофьори.
Последна промяна от MissAglaya на 17 ное 2021 17:43, променено общо 2 пъти.

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Черно море-Берое-17 февруари от 17:30 часа

Мнениеот G_I_G » 16 фев 2018 16:51

Това Аглая просто ей така ли си го сложила като име или защото имаш от въпросното цвете и ти е любимо?
Ако е второто-продаваш ли от растението, защото от известно време го търся?
Сериозно питам.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта