Мартин Камбуров-човекът оркестър

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Мартин Камбуров-човекът оркестър

Мнениеот sandi74 » 03 дек 2017 16:17

Мартин Камбуров.Човекът оркестър.Един от най-големите и велики голмайстори играли и вкарвали по българските терени.Евала Марто.Жив и здрав бъди и още дълго време опъвай мрежите на противниците.

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Мартин Камбуров-човекът оркестър

Мнениеот Carl13 » 03 дек 2017 16:22

АХАХ ЯЯЯ ДА ДАА ХЕХЕ ЯКОО ОЩЕ ОЩЕ ОЩЕ ДАВАЙ МАЧКААЙ !! ОЩЕ 2-3 ГОЛА ДАВАЙ ДА ОПРАВИМ ГОЛАВАТА РАЗЛИКА КАМБУРОВА Е КЛАСИ !! ОЩЕ 2 ГОЛА ДА ВКАРА ЕЙ СЕГА

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22309
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Мартин Камбуров-човекът оркестър

Мнениеот NOMER14 » 03 дек 2017 17:12

sandi74 написа:Мартин Камбуров.Човекът оркестър.Един от най-големите и велики голмайстори играли и вкарвали по българските терени.Евала Марто.Жив и здрав бъди и още дълго време опъвай мрежите на противниците.

Точно си го казал, Сандино!
Ако бе национал последните 10 години, на някое и друго първенство щяхме да участваме.

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Мартин Камбуров-човекът оркестър

Мнениеот rebel » 03 дек 2017 18:54

Младоците могат да си водят записки от играта на Камбуров. Пожелавам му да отбележи и да си остане спокойно на второто място за голмайстор за 2017 година

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мартин Камбуров-човекът оркестър

Мнениеот bsz1916 » 03 дек 2017 20:23

Само още 4 гола и ще ги закръгли на 200 . Така и двамата с над 200 гола ще са играли в Берое . Като добавим и най - голямата ни легенда - Петко Петков и това че най - големият в последните 20 години - Димитър Бербатов също записа макар и контролни мачове и отбеляза гол за Берое , Берое става единствения български отбор ( от сега съществуващите отбори ) , чийто екип са обличали толкова славни централни нападатели - Петър Жеков , Петко Петков , Димитър Бербатов и Мартин Камбуров . От най - големите май само Гунди и Любо Пенев не са обличали зеления екип .

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Мартин Камбуров-човекът оркестър

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 03 дек 2017 21:00

bsz1916 написа:Само още 4 гола и ще ги закръгли на 200 . Така и двамата с над 200 гола ще са играли в Берое . Като добавим и най - голямата ни легенда - Петко Петков и това че най - големият в последните 20 години - Димитър Бербатов също записа макар и контролни мачове и отбеляза гол за Берое , Берое става единствения български отбор ( от сега съществуващите отбори ) , чийто екип са обличали толкова славни централни нападатели - Петър Жеков , Петко Петков , Димитър Бербатов и Мартин Камбуров . От най - големите май само Гунди и Любо Пенев не са обличали зеления екип .

И Божин Ласков, Гацо Панайотов, Кирил Миланов... ;)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

kanari
Мнения: 318
Регистриран на: 20 дек 2008 14:42
Контакти:

Re: Мартин Камбуров-човекът оркестър

Мнениеот kanari » 04 дек 2017 00:28

Captain Stottlemeyer написа:
bsz1916 написа:Само още 4 гола и ще ги закръгли на 200 . Така и двамата с над 200 гола ще са играли в Берое . Като добавим и най - голямата ни легенда - Петко Петков и това че най - големият в последните 20 години - Димитър Бербатов също записа макар и контролни мачове и отбеляза гол за Берое , Берое става единствения български отбор ( от сега съществуващите отбори ) , чийто екип са обличали толкова славни централни нападатели - Петър Жеков , Петко Петков , Димитър Бербатов и Мартин Камбуров . От най - големите май само Гунди и Любо Пенев не са обличали зеления екип .

И Божин Ласков, Гацо Панайотов, Кирил Миланов... ;)


Антим Пехливанов, Георги Славков, Тодор Диев...

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мартин Камбуров-човекът оркестър

Мнениеот bsz1916 » 04 дек 2017 07:10

kanari написа:
Captain Stottlemeyer написа:
bsz1916 написа:Само още 4 гола и ще ги закръгли на 200 . Така и двамата с над 200 гола ще са играли в Берое . Като добавим и най - голямата ни легенда - Петко Петков и това че най - големият в последните 20 години - Димитър Бербатов също записа макар и контролни мачове и отбеляза гол за Берое , Берое става единствения български отбор ( от сега съществуващите отбори ) , чийто екип са обличали толкова славни централни нападатели - Петър Жеков , Петко Петков , Димитър Бербатов и Мартин Камбуров . От най - големите май само Гунди и Любо Пенев не са обличали зеления екип .

И Божин Ласков, Гацо Панайотов, Кирил Миланов... ;)


Антим Пехливанов, Георги Славков, Тодор Диев...

Божил Ласков и Гацо Панайотов ( както и Димитър Йорданов - Кукуша ) са прекалено назад във времето и затова не съм ги споменал . Кирил Миланов и Антим Пехливанов не са от такава класа , че да ги наредя до останалите 6-тима - като тях бих могъл да изредя още поне още 20 - виждате че и Стойчо Младенов не съм включил , въпреки че също е носил екипа на Берое и дори стана голмайстор с Берое . Георги Славков и Тодор Диев не бяха централни нопадатели - ако не се лъжа Диев играеше от дясно , а Славков като втори нападател .

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Мартин Камбуров-човекът оркестър

Мнениеот Sisi 1914 » 04 дек 2017 08:13

Класата си е класа и годините нямат значение.
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Мартин Камбуров-човекът оркестър

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 04 дек 2017 14:15

bsz1916 написа:Божил Ласков и Гацо Панайотов ( както и Димитър Йорданов - Кукуша ) са прекалено назад във времето и затова не съм ги споменал . Кирил Миланов и Антим Пехливанов не са от такава класа , че да ги наредя до останалите 6-тима - като тях бих могъл да изредя още поне още 20 .. .

Васил Иванов Кунчев е още по-назад във времето - значи ли това, че неговото име не трябва да бъде споменавано при подходящ повод!?... :roll:
Ако от France Football бяха учредили своята награда „Златната топка“ няколко години по-рано, много вероятно Божин Ласков щеше да стане първият българин – носител на това отличие.
Колкото до Кирил Миланов, ето какво казват за него двама от „шестимата“:
"В "Марек" има едно момче. Казва се Кирил Миланов. Той ще ме замести и в "Левски", и в националния!” (Георги Аспарухов)
"България, момчета, е имала само трима централни нападатели. Единият е Гунди. Вторият - Киро Миланов. И третият съм аз!" (Петър Жеков)
Разбира се всеки има право на мнение. :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта