Пирин (Блг) - Берое (Стз) 18.11.2017 13:00

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Пирин (Блг) - Берое (Стз) 18.11.2017 13:00

Мнениеот Carl13 » 05 ное 2017 17:47

След резила СЛЕД ХИКСА С ДУНАВ, и след слабия домакински мач където не показахме кои знае какво е време за ПИРИН Време е да бием на вън ЗАЩОТО СМЕ СИЛНИ ГОСТИ. !!! Ндявам се таози мач и следващите 3-4 мача да ги вземем да Влезнем в ТАКА НАРЕЧЕНАТА СЕРИЯ. !! защото сега трупаме точки ! Защото после МОЖЕ ДА Е КЪСНО. !!

Потребителски аватар
greenlandia
Мнения: 1792
Регистриран на: 20 дек 2009 16:59

Re: Пирин (Блг) - Берое (Стз) 18.11.2017 13:00

Мнениеот greenlandia » 06 ное 2017 07:34

поредния тегав мач,който най-вероятно ще загубим.
Ненавиждам левски и цска!!!! от днес 14.11.2013 и лайногорец.
НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,СВЕТЪТ Е БЕРОЕ


G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Пирин (Блг) - Берое (Стз) 18.11.2017 13:00

Мнениеот G_I_G » 06 ное 2017 13:23

Според мен ще победим.
Силни гости сме.
Паднем ли, значи е крайно време Томаш да почне да гони играчи!
Имаме силно ядро от 6-7 играчи, трябва около тях да градим. Заплатаджии не ни трябват.

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Пирин (Блг) - Берое (Стз) 18.11.2017 13:00

Мнениеот Carl13 » 06 ное 2017 19:00

G_I_G написа:Според мен ще победим.
Силни гости сме.
Паднем ли, значи е крайно време Томаш да почне да гони играчи!
Имаме силно ядро от 6-7 играчи, трябва около тях да градим. Заплатаджии не ни трябват.



Цонев аут. Фиртулески каточе ли не се влага негрут също.Адамович мисля че не му е там поста. ОФАНЗИВЕН ТРЯ ДА Е не дефанзивен. ДОН КАРЛОС Е НАВСЯКЪДЕ ТОЙ Е БЕРОЕ. КОХЕЙ КАТОИ ТОЙ КАРАЧАНАКА КАТО ВЛЕЗНЕ И ИГРАТА ВЪРВИ ИМА ИДЕЯ ФИНТ БЪРЗИНА. КАМБУРОВ ДЪРЖИ ЕДНО НИВО И ТОВА Е !! НАБАРА РИТАМА. БИЕМ ПИРИН И СРЕЩУ СЛАВИЯ АГОНИЯ НЯКАКВА 1-0 1-1 И ПОСЛЕ С МЪКИ 2-1 !!

azzaro_bad
Мнения: 7
Регистриран на: 19 май 2015 22:08
Контакти:

Re: Пирин (Блг) - Берое (Стз) 18.11.2017 13:00

Мнениеот azzaro_bad » 07 ное 2017 00:09

Ако не паднем,много измъчен хикс,според мен...Цонев-пълен shit,няма никакво място в БЕРОЕ(не от вчера!). Негрут ли е,Негруц ли е,все тая-никакво място в БЕРОЕ!!!Карачанаков-посредствен...,един мач го има(по негово желание),един мач го няма(пак по негово желание).Камбуров...-класа от всякъде-пласиране,пазене на топката,първа топка,шут,пас,...всичко,мамка му..!!!,???.Душан Перниш-класа от всякъде,..незнам колко мача вече ни спаси и също незнам как ще го задържим в БЕРОЕ тоя човек???Карлос Охене-....класа,особенно в пазенето и разиграването,както и в извеждащия пас...!Кохей Като-...неуморен разбивач,на моменти малко груб,но в крайна сметка това му е позицията.Райнов-...младо и доста нахъсано момче от НАШАТА ШКОЛА ,50/50 -може да реши всеки мач,но също така и да го изгубим заради него(в което няма нищо лошо,разбира се),защото прегаря в играта ,на моменти(пак няма лошо!)...и така нататък....На Томаш не са му виновни футболистите,според мен,а тактическата му схема,с изнесени бекове на центъра и изнасянето на топката от двамата централни.Просто мисля(с простата си тиква!),че там ни е проблема.Ние не сме БАРСЕЛОНА в края на краищата,...за това ни трябват още двама ОХЕНЕ и един Като,...поне... :lol: ...и не ,че омаловажавам работата на помощниците на Томаш,но все си мисля,че Бат"Пламен(Липенски),щеше да им направи много по-добра кондиционна подготовка(дишане,физ.подготовка,запазване на ресурс и т.н.)....ама го няма...Това е мое мнение,разбира се,само го споделям...а пък дано си бием,де... :) ..Иначе при следваща домакинска издънка...ОСТАВКА!!! Защото Томаш има футболисти,а не може да ги подреди правилно или по-лошо-нямат му доверие,което автоматично го прави НЕКАДЪРЕН ФИЗКУЛТУРНИК с големи амбиции и минимални постижения в 100-годишен БЕРОЕ!!!!

yangplamen
Мнения: 77
Регистриран на: 15 юни 2015 12:54
Контакти:

Re: Пирин (Блг) - Берое (Стз) 18.11.2017 13:00

Мнениеот yangplamen » 07 ное 2017 09:46

azzaro_bad написа:Ако не паднем,много измъчен хикс,според мен...Цонев-пълен shit,няма никакво място в БЕРОЕ(не от вчера!). Негрут ли е,Негруц ли е,все тая-никакво място в БЕРОЕ!!!Карачанаков-посредствен...,един мач го има(по негово желание),един мач го няма(пак по негово желание).Камбуров...-класа от всякъде-пласиране,пазене на топката,първа топка,шут,пас,...всичко,мамка му..!!!,???.Душан Перниш-класа от всякъде,..незнам колко мача вече ни спаси и също незнам как ще го задържим в БЕРОЕ тоя човек???Карлос Охене-....класа,особенно в пазенето и разиграването,както и в извеждащия пас...!Кохей Като-...неуморен разбивач,на моменти малко груб,но в крайна сметка това му е позицията.Райнов-...младо и доста нахъсано момче от НАШАТА ШКОЛА ,50/50 -може да реши всеки мач,но също така и да го изгубим заради него(в което няма нищо лошо,разбира се),защото прегаря в играта ,на моменти(пак няма лошо!)...и така нататък....На Томаш не са му виновни футболистите,според мен,а тактическата му схема,с изнесени бекове на центъра и изнасянето на топката от двамата централни.Просто мисля(с простата си тиква!),че там ни е проблема.Ние не сме БАРСЕЛОНА в края на краищата,...за това ни трябват още двама ОХЕНЕ и един Като,...поне... :lol: ...и не ,че омаловажавам работата на помощниците на Томаш,но все си мисля,че Бат"Пламен(Липенски),щеше да им направи много по-добра кондиционна подготовка(дишане,физ.подготовка,запазване на ресурс и т.н.)....ама го няма...Това е мое мнение,разбира се,само го споделям...а пък дано си бием,де... :) ..Иначе при следваща домакинска издънка...ОСТАВКА!!! Защото Томаш има футболисти,а не може да ги подреди правилно или по-лошо-нямат му доверие,което автоматично го прави НЕКАДЪРЕН ФИЗКУЛТУРНИК с големи амбиции и минимални постижения в 100-годишен БЕРОЕ!!!!

На почти същото мнение съм и аз. Томаш не може да си подреди футболистите на терена, хаоса продължава, както и огромния технически брак. Няма никаква идея и креативност в отбора и играем на принципа "каквото стане". Трябва ни един класен плеймекър с подчертано офанзивни функции и поне един централен нападател, защото в момента сме само с един такъв (румънското менте Негруц дори не го броя за футболист). Но най-важното е да има промяна в играта - малко по-бързи пасове, пасове с едно докосване, двойни подавания и поне една-две заучени комбинации. За момента играем най-слабия футбол в А група, а досегашните резултати ги дължим само на късмета, който е с нас. Ако до края на сезона Томаш не покаже, че може да направи сносна селекция и що-годе прилична игра на отбора, ще трябва да си ходи.

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Пирин (Блг) - Берое (Стз) 18.11.2017 13:00

Мнениеот G_I_G » 09 ное 2017 08:20

И аз съм съгласен,че трябва да му се даде шанс до края на сезона.
Не може пак да се завъртаме във въртележки да сменяме треньори след 1-2 мача, кой ще дойде при нас?
Накъде отиваме пак?
Никакво сменяне!
Томаш трябва да е спокоен, да му се даде време, както на Хубчев. Убеден съм,че ще има резултати.
3 треньора и 3 отбора сменихме миналия сезон, където отпаднахме още в първи кръг за купата срещу някакви, дето и името им не помня, и бяхме на дъното, посредствени във втората група на втората половина.
Стига толкова!

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пирин (Блг) - Берое (Стз) 18.11.2017 13:00

Мнениеот bsz1916 » 09 ное 2017 10:17

Ясно е че САШКО ПЪТЯ не става за треньор , но смяната му сега няма да доведе до нищо положително . Селекцията е тотално сбъркана , а напролет остават много малко мачове от редовния сезон . Освен това през зимата трудно може да се направи мащабна и качествена селекция . Сезонът вече е провален и е по - добре ПЪТЯ да си сърба това което е надробил . Иначе ще повторим миналата година , когато заради глупостите сътворени от САШКО ЕТАПА , се провали и доказан специалист като Ферарио Спасов .
Последна промяна от bsz1916 на 09 ное 2017 16:56, променено общо 1 път.



Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта