Говорилня

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Берое-Левски в неделя

Мнениеот sandi74 » 20 сеп 2017 06:52

TNT написа:Гледам,че си голям фен на Хубчевия футбол (предполагам заради тенекетата които спечелихме,а не заради "прекрасния"футбол който практикувахме).Иначе един отбор се вижда що за отбор е когато излезе в Европата.Подсети ме за един запомнящ се мач който изиграхме в тая Европа,че нещо ми се губи. ;) Виж дървен нож на тотално умрелите тогава говеда и свине вадихме. :lol: И борбата за прословутите медали беше със софийските буфери,които пък не взимаха заплати по 4-5 месеца. ;) Смятай нивото на Агр какво е било.Ама голата истина мой човек лъсва в Европа.Тъй,че стига ми натяква постоянно за "извънземния" футбол на Хубчев.Това да играеш срещу Лудогорец и Монтана с една и съща тактика...

За каква Европа говориш бе дебил при положение че последните стойностни мачове на Берое там са от преди повече от 30 години-тези с Динамо Киев :?: :idea: Eй такива сополари и лайнари като тебе които с лека ръка зачеркват всичко което е постигнато с много труд и дисциплина най ги обичам.Резултатите и класиранията при Хубчев сами говорят за постигнатото от него.Той разполагаше с играчи средна ръка дори за нашите стандарти от които знаеше по какъв начин да изтиска максимума и най-важното е че точно с тях успя да направи повече от приличен отбор с който всеки да се съобразява.Ерета Хубчев е една от най-успешните в историята на Берое и това дори парцал като тебе няма как да го отрече.Когато фактите говорят и ние Богопомазаните и Богоизбраните сме длъжни смирено да сведем главици и да замълчим.ФАКТ.

bm16
Мнения: 198
Регистриран на: 11 юни 2016 09:26

Re: Берое-Левски в неделя

Мнениеот bm16 » 20 сеп 2017 09:33

TNT написа:Гледам,че си голям фен на Хубчевия футбол (предполагам заради тенекетата които спечелихме,а не заради "прекрасния"футбол който практикувахме).Иначе един отбор се вижда що за отбор е когато излезе в Европата.Подсети ме за един запомнящ се мач който изиграхме в тая Европа,че нещо ми се губи. ;) Виж дървен нож на тотално умрелите тогава говеда и свине вадихме. :lol: И борбата за прословутите медали беше със софийските буфери,които пък не взимаха заплати по 4-5 месеца. ;) Смятай нивото на Агр какво е било.Ама голата истина мой човек лъсва в Европа.Тъй,че стига ми натяква постоянно за "извънземния" футбол на Хубчев.Това да играеш срещу Лудогорец и Монтана с една и съща тактика...

Във футбола , както и във всеки спорт мерилото е постигнатите резултати и само те остават в историята . За това и Моуриньо е считан за един от най-великите в тази професия . В Българшя за 101 година , Берое е постигнал общо 7 отличия - трофеи и медали ( средно по 1 отличие на 14-15 години ) . Затова и треньорите които са ги постигнали остават завинаги в историята и ще се помнят и след 100 години . А в Стара Загора треньорите постигнали отличия в България ( " тенекета " според МАЛОУМНИЦИ И ОЛИГОФРЕНИ като теб ) са само 4 : 1. Христо Младенов - бронзови медали през 1972 год . 2. Евгени Янчовски - шампионска титла през 1986 год. 3 . Илиан Илиев - купа на България през 2010 год . 4. Петър Хубчев - купа на България 2013 год. , суперкупа на България 2013 год . , сребърни медали през 2015 год . . бронзови медали през 2016 год. ( тук трябва да споменем и Пламен Липенски , който довърши успешно сезона и не допусна ПЪЛЕН ПРОВАЛ на юбилейния сезон след МАЛОУМНОТО решение на ръководството ) . Тези 5 имена трябва да бъдат помнени и почитани дори и от такива ТЪПАЦИ и ДЕБИЛИ като теб . Разбира се има още много треньори с големи заслуги за развитието на Берое и постигнали големи успехи на Балканите и в Европа , но се ограничавам само с тези 5 имена за да могат дори и хора с ОГРАНИЧЕН УМСТВЕН КАПАЦИТЕТ като теб да ги запомнят .

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Берое-Левски в неделя

Мнениеот TNT » 20 сеп 2017 18:20

Спри да пишеш от два профила и да обиждаш без аз да съм те обидил по никакъв повод.По тоя случай еби си майката педал гърбав.С теб полемика няма да водя.Единственото което бих направил ако си пред мен е да ти откача ченето. ;) :arrow:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Берое-Левски в неделя

Мнениеот sandi74 » 20 сеп 2017 21:06

bm16 написа:
TNT написа:Гледам,че си голям фен на Хубчевия футбол (предполагам заради тенекетата които спечелихме,а не заради "прекрасния"футбол който практикувахме).Иначе един отбор се вижда що за отбор е когато излезе в Европата.Подсети ме за един запомнящ се мач който изиграхме в тая Европа,че нещо ми се губи. ;) Виж дървен нож на тотално умрелите тогава говеда и свине вадихме. :lol: И борбата за прословутите медали беше със софийските буфери,които пък не взимаха заплати по 4-5 месеца. ;) Смятай нивото на Агр какво е било.Ама голата истина мой човек лъсва в Европа.Тъй,че стига ми натяква постоянно за "извънземния" футбол на Хубчев.Това да играеш срещу Лудогорец и Монтана с една и съща тактика...

Във футбола , както и във всеки спорт мерилото е постигнатите резултати и само те остават в историята . За това и Моуриньо е считан за един от най-великите в тази професия . В Българшя за 101 година , Берое е постигнал общо 7 отличия - трофеи и медали ( средно по 1 отличие на 14-15 години ) . Затова и треньорите които са ги постигнали остават завинаги в историята и ще се помнят и след 100 години . А в Стара Загора треньорите постигнали отличия в България ( " тенекета " според МАЛОУМНИЦИ И ОЛИГОФРЕНИ като теб ) са само 4 : 1. Христо Младенов - бронзови медали през 1972 год . 2. Евгени Янчовски - шампионска титла през 1986 год. 3 . Илиан Илиев - купа на България през 2010 год . 4. Петър Хубчев - купа на България 2013 год. , суперкупа на България 2013 год . , сребърни медали през 2015 год . . бронзови медали през 2016 год. ( тук трябва да споменем и Пламен Липенски , който довърши успешно сезона и не допусна ПЪЛЕН ПРОВАЛ на юбилейния сезон след МАЛОУМНОТО решение на ръководството ) . Тези 5 имена трябва да бъдат помнени и почитани дори и от такива ТЪПАЦИ и ДЕБИЛИ като теб . Разбира се има още много треньори с големи заслуги за развитието на Берое и постигнали големи успехи на Балканите и в Европа , но се ограничавам само с тези 5 имена за да могат дори и хора с ОГРАНИЧЕН УМСТВЕН КАПАЦИТЕТ като теб да ги запомнят .

На тоя парцал няма какво да му обясняваш.Да си мие зъбките и да отива да смучи биберона на татко си.Аман от дебили.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое-Левски в неделя

Мнениеот bsz1916 » 21 сеп 2017 09:29

sandi74 написа:
bm16 написа:
TNT написа:Гледам,че си голям фен на Хубчевия футбол (предполагам заради тенекетата които спечелихме,а не заради "прекрасния"футбол който практикувахме).Иначе един отбор се вижда що за отбор е когато излезе в Европата.Подсети ме за един запомнящ се мач който изиграхме в тая Европа,че нещо ми се губи. ;) Виж дървен нож на тотално умрелите тогава говеда и свине вадихме. :lol: И борбата за прословутите медали беше със софийските буфери,които пък не взимаха заплати по 4-5 месеца. ;) Смятай нивото на Агр какво е било.Ама голата истина мой човек лъсва в Европа.Тъй,че стига ми натяква постоянно за "извънземния" футбол на Хубчев.Това да играеш срещу Лудогорец и Монтана с една и съща тактика...

Във футбола , както и във всеки спорт мерилото е постигнатите резултати и само те остават в историята . За това и Моуриньо е считан за един от най-великите в тази професия . В Българшя за 101 година , Берое е постигнал общо 7 отличия - трофеи и медали ( средно по 1 отличие на 14-15 години ) . Затова и треньорите които са ги постигнали остават завинаги в историята и ще се помнят и след 100 години . А в Стара Загора треньорите постигнали отличия в България ( " тенекета " според МАЛОУМНИЦИ И ОЛИГОФРЕНИ като теб ) са само 4 : 1. Христо Младенов - бронзови медали през 1972 год . 2. Евгени Янчовски - шампионска титла през 1986 год. 3 . Илиан Илиев - купа на България през 2010 год . 4. Петър Хубчев - купа на България 2013 год. , суперкупа на България 2013 год . , сребърни медали през 2015 год . . бронзови медали през 2016 год. ( тук трябва да споменем и Пламен Липенски , който довърши успешно сезона и не допусна ПЪЛЕН ПРОВАЛ на юбилейния сезон след МАЛОУМНОТО решение на ръководството ) . Тези 5 имена трябва да бъдат помнени и почитани дори и от такива ТЪПАЦИ и ДЕБИЛИ като теб . Разбира се има още много треньори с големи заслуги за развитието на Берое и постигнали големи успехи на Балканите и в Европа , но се ограничавам само с тези 5 имена за да могат дори и хора с ОГРАНИЧЕН УМСТВЕН КАПАЦИТЕТ като теб да ги запомнят .

На тоя парцал няма какво да му обясняваш.Да си мие зъбките и да отива да смучи биберона на татко си.Аман от дебили.

Ясно е че този ТЪПУНГЕР нищо няма да разбере , но има и други които не познават хората които са донесли толкова радост на отбора и града , така че този списък си е точно на място . Но може би трябва да има и друг списък - НА МАЛОУМНИ РЪКОВОДИТЕЛИ - ГРОБОКОПАЧИ на Берое , защото не само Хубчев , но и останалите - Янчовски , Илиан Илиев , Пламен Липенски са изгонени от Берое веднага след постигнатите от тях успехи . Единственото изключение е покойният Христо Младенов , защото веднага след спечелването на бронзовите медали беше назначен за селекционер на националния отбор и нямаше време да бъде изгонен .

Потребителски аватар
greeny
Мнения: 150
Регистриран на: 20 юли 2017 11:18
Контакти:

Re: Берое-Левски в неделя

Мнениеот greeny » 21 сеп 2017 09:47

@TNT
Хубчев се вижда колко слаб треньор е с националите. Когато някой друг победи Холандия и Швеция и дори вкара повече от един гол на вторите ела ми се обади. Но то в България разбира се е пълно със специалисти като теб, сигурен съм че си преподавал на Моуриньо и на всички добри световни треньори. Жалко че Хубчев не е говорил с теб малко да го научиш на модерен футбол, но ако имаш време обади се на Томаш, да го светнеш малко.
I am the Lizard King, I can do anything!

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Берое-Левски в неделя

Мнениеот Carl13 » 21 сеп 2017 09:49

Хммм този мач е доста по важен мисля от мача с литекс етрополе цска софия !! Щом се пуснаха 3 теми представи си. За литекс етрополе цска не пуснахме толкова много теми,но да тук БЕРОЕ ще е надъхан да победи левски защото срещу литексцска софия се изложихме, а пък и левски в СТАРА ЗАГОРА СА АБСОЛЮТНИ АУТСАЙДЕРИ !! И Традицията трябва да се запази и продължи . Логиката така СОЧИ. На 1 октомври имаме мач с лудогорец и след това програмата става УЛТРА ПО-ЛЕКА !! :!: :!: .Спирам да пиша за сега на 25 отново ще пишем !! Мача няма да е много тактически според мен. Но важно е да не се хвърлим. Трябва да държим топката и средата на ТЕРЕНА !! И ще ги изнервим. Новият адамович не е в форма адаптацията му ще е бърза според мен ще пасне бързо но да видим. !!

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Говорилня

Мнениеот bsz1916 » 21 сеп 2017 10:35

Виждам че почти всички са убедени в едно - че не трябва да се хвърляме сляпо напред . Надявам се и Томаш да го е разбрал , защото срещу Етрополе - Микре се провалихме точно по тази причина . Този мач ако го изиграем тактически правилно мисля че ще го вземем ( разбира се ако съдиите позволят в което се съмнявам ).

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Говорилня

Мнениеот Carl13 » 21 сеп 2017 15:10

bsz1916 написа:Виждам че почти всички са убедени в едно - че не трябва да се хвърляме сляпо напред . Надявам се и Томаш да го е разбрал , защото срещу Етрополе - Микре се провалихме точно по тази причина . Този мач ако го изиграем тактически правилно мисля че ще го вземем ( разбира се ако съдиите позволят в което се съмнявам ).



Ивайло стоянов-сватбата ще е РЕФЕРА !! Пак че не е ставров или николай йорданов, ахах това са все хора особено николай йорданов на левски. Срещучавдар- етрополе-цска-софия се изложихме ама НЕ ЗАБРАВЯЙ ЧЕ ИМа 2-РИ МАЧ ДЕКЕМВРИ ВЪВ СОФИЯ !! ТОГАВА ще сме си взели поуки, и цска-литекс-етрополе-софия до декември НЯМА ДА СА ЛИДЕР, и може да не са в такава форма в каквато са в момента всичко СТАВА. !! Пият по една кофа химия вярно е ако има допинг ЧЕНГЕТА ДА ГИ РАЗСЛЕДВАТ ще ги хванат много яко !!

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Берое-Левски в неделя

Мнениеот Вал » 21 сеп 2017 18:00

greeny написа:@TNT
Хубчев се вижда колко слаб треньор е с националите. Когато някой друг победи Холандия и Швеция и дори вкара повече от един гол на вторите ела ми се обади. Но то в България разбира се е пълно със специалисти като теб, сигурен съм че си преподавал на Моуриньо и на всички добри световни треньори. Жалко че Хубчев не е говорил с теб малко да го научиш на модерен футбол, но ако имаш време обади се на Томаш, да го светнеш малко.

Жалко че Берое се раздели прибързано с Хубчев. Това трябваше да стане при избора му за национален треньор. Това беше шампионският ход, но ние се учим от грешките си. Видяхте вчера как Стоичков, Балъков, Стилян Петров, Бербатов се изказваха за направеното в Берое - школа, терени....Това трябва, шампионски стил да се гради при юношите, да правим футболни събития от национално значение и успехите ще дойдат. До сега Томаш се справя много добре. Изгради стил. Единствено прегоряхме срещу ЦСКА. Календара на важните мачове трябва да се отчита още през лятната и зимната подготовки за да не излизаме неподготвени срещу обиграни отбори.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта