Берое-Левски-0:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Берое-Левски-25 септември от 20 часа

Мнениеот sandi74 » 20 сеп 2017 21:07

Грехота ще е ако не ги бием тези инвалиди :lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Берое-Левски-25 септември от 20 часа

Мнениеот Red_Neck » 20 сеп 2017 21:24

sandi74 написа:Грехота ще е ако не ги бием тези инвалиди :lol: :mrgreen:

Ще биете дядовия... ;)
Синьора реди дифенса в две линии от по 4 рогача и ще се блъскате цял мач, като вода в бряг ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Берое-Левски-25 септември от 20 часа

Мнениеот sandi74 » 20 сеп 2017 21:34

Red_Neck написа:
sandi74 написа:Грехота ще е ако не ги бием тези инвалиди :lol: :mrgreen:

Ще биете дядовия... ;)
Синьора реди дифенса в две линии от по 4 рогача и ще се блъскате цял мач, като вода в бряг ;)

Италиано пенсионеро е ясен,с малко фантазия Томаш може и да му скрие топката и да го прати по живо,по здраво да си взема пенсийката на Ботуша :mrgreen: :lol: ;)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Берое-Левски-25 септември от 20 часа

Мнениеот Red_Neck » 20 сеп 2017 21:36

Едва ли има стаж за пенсия.... Повечето време напоследък е прекарвал в бюрото по труда :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Берое-Левски-25 септември от 20 часа

Мнениеот sandi74 » 20 сеп 2017 21:57

Red_Neck написа:Едва ли има стаж за пенсия.... Повечето време напоследък е прекарвал в бюрото по труда :)

Социална пенсия,другарю,социална :lol: :mrgreen: На тоя няма баламурници които продължително време да са му плащали заплата а и от Геренчето хвърлят луди пари за поредния чифт сини калъфки.ФАКТ :mrgreen: :lol:

tmanolov
Мнения: 3798
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Берое-Левски-25 септември от 20 часа

Мнениеот tmanolov » 21 сеп 2017 09:09

Гледам, че цялата измет на Стара Загора (чудесен град с хубави жени) се е включила във форума - за мен това е някаква много особена форма на Стокхолмски синдром, та затова ще запитам: Момчета (по-известни като малките свине, че онези, оригиналните умряха), вие защо толкова мразите Левски? Знам, знам, ще ми редите там глупостите за Солаков и дрън-дрън, ама, момчета, ако не бяха Левски, вие никога нямаше да станете шампиони. Никога! Нали помните мача? Или не помните? Щото вие сте изпадали 10-на пъти, но шампион сте ставали само веднъж и то само заради волята на Левски да прецакат Ботев, същият Ботев, дето ви е размазвал в шампионската ви година с 8:1 - няма такъв друг рекорд по всички земни кълбета, нали?

Разбирам и че една немалка част от бИройци са представители на села и паланки, пряко свързани с Казанлък (там с Розова долина и т.н.), военните заводи, военните поделения и т.н., което обяснява немалко неща (като например защо сте малките свине и вечно се гъзите на големите, дори и когато са с оранДжев цвят), а не са истински граждани на този хубав български град, но хайде да погледнем фактите, а? Всичките ви по-добри играчи под строй са ходили в парка с жълъдите при един вече фалирал тим, треньори са ви все свине, всеки пък, дори срещу урода, излизате със свалени гащи и досега не съм ви чул и веднъж да кажете - ей, мама му стара, тези бивши свине съсипаха Берое с гъзенето си. Не, като едни анално податливи малки свине, вие сваляте гащите и се дупите. Но на Левски скачате, а както вече казах, от умрялата чорба никага не сте видели нищо хубаво, а от Левски получихте цяла титла даром... Направо ромска (да не кажа циганска, че ще подрипнете, пък сте един от най-циганските региони) неблагодарност от хора, дето уж я разбират тази игра, футболчето.

Конкретно за мача - Берое няма да вкара гол, ако решат да игаят за 0:0 може и да им се получи, ако тръгнат да се мъчат да ни бият, по заръка на големия мъж от Микре, чрез протежетата му в оранДжево-зелен цвят, ще отнесат поне 3.

П.С. Бил съм неведнъж на стадиона под Аязмото и винаги ми е правило хубаво впечталение ходенето на мач на майки с деца, цели фамилии, спокойната атмосфера, хубавите момичета. Но агитка нямате, което е срамно за толкова голям град, а още посрамно е, че "агитката" ви е на едно място с останалите хора, а не е като да нямате и мини сектор В, който идеално ще ги събере всичките 17-18 човека с "пирото" и знамената :lol:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Берое-Левски-25 септември от 20 часа

Мнениеот G_I_G » 21 сеп 2017 16:24

Някои хора е добре да погледнат малко по-далеч от носа си и да спрат да вярват,че планетата се върти около тях и те са вся и всьо!
Берое става напълно заслужено шампион, а това,че Левски са играли само ДОНЯКЪДЕ!!! за нас, е факт, но не може заради един мач с вас да пренебрегнете цялостното представяне на отбора през целия сезон.
А то е такова, че най-логично е Берое да е шампион:

Берое: 20 победи, 4 равенства, 6 загуби
Некадърниците от Ботев Пловдив с цялото му брутално подпиране от БФС: 18 победи, 6 равни, 6 загуби
Славия: 16 победи, 6 равни, 9 загуби
ЦСКА: 16 победи, 2 равенства, 12 загуби
Левски: 14 победи, 6 равенства, 10 загуби

Ето ти ги фактите! Няма тука нищо странно,че Берое напълно заслужено станал шампион!
Никой никога ДАРОМ не ни е давал нищо, не сме ЦСКА или Левски!
Всичко сами сме си го извоювали!

И ако го говорим за омраза-никой не мрази никой. Просто това е мач, нормално е да има такива подмятания. Днес влезнах у вашия форум, от любопитство-ето там търси омразата, мой човек, защото всяка втора дума към Берое е обидна и изпълнена с омраза и селяндурски комплекси на хора, на които преди 100 и нещо годинки случайно им избраха селото за временна столица и днес, 100 годинки по-късно, тези хора, увредените по гени потомци на най-дивите, необразовани и прости селяни, обичащи да пребиват хората със СОПИ (по думите на някои пътеписи!) няляво-надясно изполват думата "селяци, селяни, село" и тн.
Нормално е това, и мисля,че поне хората от Стара Загора и Пловдив би трябвало да са свикнали на душевните ви селски полюции , така че на мен дори писаници във форума ви ми бяха смешни, ако щеш ми вярвай!
Може да си сигурен,че 8500 годишна Стара Загора няма как да изпита комплекси от...София, бъде сигурен в това!
Защото, колкото и да повтаряте,че сме "село, провинцията" и тн, много добре знаете,че това не е така, а и Зарата е била провинция единствено на Древен Рим преди 2000 години, когато градовете Августа Траяна и Филиполис са били най-големите, важните, красивите и развити градски центрове в тази част на империята, а не вашата "велика" Сердика.
Не е комплекс да наречеш село селото, избрано преди 100 и нещо годинки случайно за временна столица, комплекс е да наречеш село един 8500 годишен град, 5 пъти унищожаван и изтриван от лицето на земята ,но пак издигнат !

Освен това няма нужда да ти припомням,че до 19 юли 1877-ма Стара Загора (първият град с българско име преди Освобождението) е бил най-големият и развит град в България с население близо 30 000 души, Пловдив-около 24 000, Варна-24 000, Русе-над 20 000...София...7000...
СЕЛЯНИТЕ ВЪН ОТ СОФИЯ!!!
Ами тогава в София към днешен момент трябва да останат...50 000 души, истински кореняци...

Тъй,че преди да ми се надувате и тежкареете и да казвате наляво-надясно,че еди кой си бил селянин, еди кой си град бил село, помислете малко дали да го кажете, защото в много ситуации софиянци може да станете за смях с "великата" ви София, дето била "НАШ град и Ваша столица", но знайте,че е точно обратното-СОФИЯ ИЗОБЩО НЕ ВАШ град. Даже е най-малко ваш!
Всичко значимо в столицата е изградено от хората от други градове, не от селяците ,дето до вчера пасли говедата на кърищата и изведнъж се събудили в княжеството като...Боже Господи...СТОЛИЧАНИ !!!

Относно мача-очаквам победа за Берое и 10 000 беройци на стадиона!
Срещу ЦСКА тире София (София) от София бяхме около 7500 , сега без проблем очаквам 10 000 и нищо чудно да оглавим класацията по домакинска посещаемост в Първа Лига към момента с общо около 26-27 000 души!

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Берое-Левски-25 септември от 20 часа

Мнениеот Carl13 » 21 сеп 2017 17:34

tmanolov написа:Гледам, че цялата измет на Стара Загора (чудесен град с хубави жени) се е включила във форума - за мен това е някаква много особена форма на Стокхолмски синдром, та затова ще запитам: Момчета (по-известни като малките свине, че онези, оригиналните умряха), вие защо толкова мразите Левски? Знам, знам, ще ми редите там глупостите за Солаков и дрън-дрън, ама, момчета, ако не бяха Левски, вие никога нямаше да станете шампиони. Никога! Нали помните мача? Или не помните? Щото вие сте изпадали 10-на пъти, но шампион сте ставали само веднъж и то само заради волята на Левски да прецакат Ботев, същият Ботев, дето ви е размазвал в шампионската ви година с 8:1 - няма такъв друг рекорд по всички земни кълбета, нали?

Разбирам и че една немалка част от бИройци са представители на села и паланки, пряко свързани с Казанлък (там с Розова долина и т.н.), военните заводи, военните поделения и т.н., което обяснява немалко неща (като например защо сте малките свине и вечно се гъзите на големите, дори и когато са с оранДжев цвят), а не са истински граждани на този хубав български град, но хайде да погледнем фактите, а? Всичките ви по-добри играчи под строй са ходили в парка с жълъдите при един вече фалирал тим, треньори са ви все свине, всеки пък, дори срещу урода, излизате със свалени гащи и досега не съм ви чул и веднъж да кажете - ей, мама му стара, тези бивши свине съсипаха Берое с гъзенето си. Не, като едни анално податливи малки свине, вие сваляте гащите и се дупите. Но на Левски скачате, а както вече казах, от умрялата чорба никага не сте видели нищо хубаво, а от Левски получихте цяла титла даром... Направо ромска (да не кажа циганска, че ще подрипнете, пък сте един от най-циганските региони) неблагодарност от хора, дето уж я разбират тази игра, футболчето.

Конкретно за мача - Берое няма да вкара гол, ако решат да игаят за 0:0 може и да им се получи, ако тръгнат да се мъчат да ни бият, по заръка на големия мъж от Микре, чрез протежетата му в оранДжево-зелен цвят, ще отнесат поне 3.

П.С. Бил съм неведнъж на стадиона под Аязмото и винаги ми е правило хубаво впечталение ходенето на мач на майки с деца, цели фамилии, спокойната атмосфера, хубавите момичета. Но агитка нямате, което е срамно за толкова голям град, а още посрамно е, че "агитката" ви е на едно място с останалите хора, а не е като да нямате и мини сектор В, който идеално ще ги събере всичките 17-18 човека с "пирото" и знамената :lol:




АХЕХ СЕЛЯНИ СМЕ БИЛИ !? ТВОИТЕ ДЯДО,БАБА МАЙКА И БАЩА ОТ КЪДЕ СА????? ВЪПРОС ? ОТГОВОР : ОТ СЕЛОО някъде около софииските СЕЛА !! УМНИК ОСТЪР !! АХЕХЕХ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :)

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Берое-Левски-25 септември от 20 часа

Мнениеот Вал » 21 сеп 2017 18:11

Берое - двуразови тренировки и по 3 бири Старо Бърно, ама наливни. Левски ще понатупаме и ще ги пратим като къпани да си ходят да им пази влага. Може и да ги почерпим даже.

mikichan
Мнения: 46
Регистриран на: 08 юни 2012 11:42
Контакти:

Re: Берое-Левски-25 септември от 20 часа

Мнениеот mikichan » 23 сеп 2017 04:04

0:1 за Левски и тъжни аграри!


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта