Barcelona's Dream Team vs Стоичков (20Сеп. - ст. Берое)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Barcelona's Dream Team vs Стоичков (20Сеп. - ст. Берое)

Мнениеот Carl13 » 18 авг 2017 08:24

Вал написа:Това шоу трябва да събере половин България.



Като гледам продажбата на билети по скоро няма и да има 8 хиляди слабо вероятно е .! Под козирката дето е от 60 лв билета добре върви . Дето по 80 лв билета има няма 2 хиляди продадени .!

Потребителски аватар
greeny
Мнения: 150
Регистриран на: 20 юли 2017 11:18
Контакти:

Re: Barcelona's Dream Team vs Стоичков (20Сеп. - ст. Берое)

Мнениеот greeny » 18 авг 2017 12:02

Да наистина слабо върви продажбата дотук, предполагам че заради скъпите билети. Организаторите ако очакват с тези високи цени да напълнят стадиона само с хора от града едва ли ще стане. По скоро си трябва национална реклама, но не виждам такава досега. Тия Moko Solution ми се струват много зле, дори имената на играчите трудно се намират на едно място, отделно са и грешно написани.
I am the Lizard King, I can do anything!

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Barcelona's Dream Team vs Стоичков (20Сеп. - ст. Берое)

Мнениеот Carl13 » 18 авг 2017 18:14

greeny написа:Да наистина слабо върви продажбата дотук, предполагам че заради скъпите билети. Организаторите ако очакват с тези високи цени да напълнят стадиона само с хора от града едва ли ще стане. По скоро си трябва национална реклама, но не виждам такава досега. Тия Moko Solution ми се струват много зле, дори имената на играчите трудно се намират на едно място, отделно са и грешно написани.



Абе не слабо ще еняма да се напълни стадиона на фулл макс. За мен просто няма как да стане !!! Прекалено високи цениитака.Това че стоичков е огладнял и няма пари ко да направим ние?? ХААХХА

Потребителски аватар
greeny
Мнения: 150
Регистриран на: 20 юли 2017 11:18
Контакти:

Re: Barcelona's Dream Team vs Стоичков (20Сеп. - ст. Берое)

Мнениеот greeny » 19 авг 2017 17:49

хаха, Стоичков огладнял за твоите 60лв :lol:
Колко според струва организацията на събитието? Тези хора сигурно за без пари идват и сами си плащат всичко.
I am the Lizard King, I can do anything!

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Barcelona's Dream Team vs Стоичков (20Сеп. - ст. Берое)

Мнениеот Carl13 » 19 авг 2017 20:06

greeny написа:хаха, Стоичков огладнял за твоите 60лв :lol:
Колко според струва организацията на събитието? Тези хора сигурно за без пари идват и сами си плащат всичко.



Мм има нещо другите билети са 80 лв вика е 200 лв хах Гладничък ще е май мхм . Аз няма да ИДА няма да дам толкова много пари за няма НИЩО . АЗ тва мога и по телевизията да си го гледам е МОРЖОВЕ.!

Потребителски аватар
greeny
Мнения: 150
Регистриран на: 20 юли 2017 11:18
Контакти:

Re: Barcelona's Dream Team vs Стоичков (20Сеп. - ст. Берое)

Мнениеот greeny » 04 сеп 2017 13:51

Днес стана ясно че и Бербатов ще се включи.
I am the Lizard King, I can do anything!

Потребителски аватар
greeny
Мнения: 150
Регистриран на: 20 юли 2017 11:18
Контакти:

Re: Barcelona's Dream Team vs Стоичков (20Сеп. - ст. Берое)

Мнениеот greeny » 21 сеп 2017 09:40

Страхотно шоу беше, аз лично съм много доволен че присъствах.
I am the Lizard King, I can do anything!

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Barcelona's Dream Team vs Стоичков (20Сеп. - ст. Берое)

Мнениеот G_I_G » 21 сеп 2017 15:11

Над 11 000 бяхме на стадиона. Ден преди мача се изкупиха почти всички билети.
Аз си бях казал,че ще дам 30 лв, защото цели 2 сектора между средните сектори бяха празни.
Проверявам аз във вторник и гледам ВСИЧКИ тези билети са изкупени. Това са сигурно над 1000 билета само за часове!
И в последния момент на възможно най-централното място се освободи един билет, 12-ти ред, сектор 12.
Докато го купувах от центъра, след като взех автограф от Стоичков върху книгата му и се снимах с него до историческия ни музей, видях на компютъра,че има поне едно 60-70 ,може би 100 билета още. На мача обаче всички тези места около мен бях препълнени!

Иначе се получи хубаво шоу, пореден спектакъл от световна класа на стадиона ни, след откриването на Европейското по футбол за младежи преди 2 години.
Дано да има още.

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Barcelona's Dream Team vs Стоичков (20Сеп. - ст. Берое)

Мнениеот Carl13 » 21 сеп 2017 15:22

G_I_G написа:Над 11 000 бяхме на стадиона. Ден преди мача се изкупиха почти всички билети.
Аз си бях казал,че ще дам 30 лв, защото цели 2 сектора между средните сектори бяха празни.
Проверявам аз във вторник и гледам ВСИЧКИ тези билети са изкупени. Това са сигурно над 1000 билета само за часове!
И в последния момент на възможно най-централното място се освободи един билет, 12-ти ред, сектор 12.
Докато го купувах от центъра, след като взех автограф от Стоичков върху книгата му и се снимах с него до историческия ни музей, видях на компютъра,че има поне едно 60-70 ,може би 100 билета още. На мача обаче всички тези места около мен бях препълнени!

Иначе се получи хубаво шоу, пореден спектакъл от световна класа на стадиона ни, след откриването на Европейското по футбол за младежи преди 2 години.
Дано да има още.



Като цяло НЕ БЯХ УЛТРА ВПЕЧАТЛЕН И НЕ БЕШЕ МЕГА УЛТРА ЯКО. Можеше да има малко повече неща преди мача !! Според мен се получи мач,с тия от загоре и от операта пяха и това е малко постно беше а пък взеха по 30до 80 лева. ЗА ТОВА И НЕ ОТИДАХ АМА И НЕ СЪЖАЛЯВАМ. !! не ме грабна честно казано. Преди 2 г беше мега по лудо и яко преди 2 години 6 май имаше 16 хиляди, а снощи амен 11,300 !! хиляди !! https://www.youtube.com/watch?v=D7-BSMGrR3I Нали така че според мен 2015 6 май беше по добредоста по пълнобеше !! имаше да не са били 16 хиляди ама 13-14 ги имаше !!

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Barcelona's Dream Team vs Стоичков (20Сеп. - ст. Берое)

Мнениеот G_I_G » 21 сеп 2017 16:33

За откриването на EURO 2015 година бяхме 10 640 души. Световен рекорд поставихме.

На 6 май 2016 дали и 10 000 бяхме за 100 години Берое. Даже се съмнявам доста.
Стадионът щеше да е пълен ,но след тези големи удари, които получихме тогава няма как.
И не беше пълен празник, просто беройци усещахме ,че това е краят, че ерата Хубчев свърши и че пак почваме отначало и не ни беше много до празници. Много странна годишнина имахме и малко тъжна. Особено отчайващо беше пък миналия сезон, който беше ПЪЛЕН ПРОВАЛ и не искам и да си го спомням!
Но нещата в последно време тръгнаха да се оправят драстично!
Лошото мина.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта