Barcelona's Dream Team vs Стоичков (20Сеп. - ст. Берое)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Barcelona's Dream Team vs Стоичков (20Сеп. - ст. Берое)

Мнениеот Вал » 21 сеп 2017 17:24

greeny написа:Страхотно шоу беше, аз лично съм много доволен че присъствах.

В 20.00 стадионът беше пълен. Това трябва на Стара Загора, на Берое...Децата които излязоха да загряват на полувремето бяха страхотни - крачета, петички, главички....Като пораснат те няма да се впечатляват от нашенски "грандове". Мачът беше това, което се очакваше - празник на приятелите на Стоичков и тренировка на Бербатов. Харесва са ми че играха в зелено. Това ни трябва. В понеделник, пак в 20.00 пак на същото място, пак да напълним стадиона.

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Barcelona's Dream Team vs Стоичков (20Сеп. - ст. Берое)

Мнениеот Carl13 » 21 сеп 2017 17:27

G_I_G написа:За откриването на EURO 2015 година бяхме 10 640 души. Световен рекорд поставихме.

На 6 май 2016 дали и 10 000 бяхме за 100 години Берое. Даже се съмнявам доста.
Стадионът щеше да е пълен ,но след тези големи удари, които получихме тогава няма как.
И не беше пълен празник, просто беройци усещахме ,че това е краят, че ерата Хубчев свърши и че пак почваме отначало и не ни беше много до празници. Много странна годишнина имахме и малко тъжна. Особено отчайващо беше пък миналия сезон, който беше ПЪЛЕН ПРОВАЛ и не искам и да си го спомням!
Но нещата в последно време тръгнаха да се оправят драстично!
Лошото мина.



Томаш научи играчите да играят футбол. Топката се изнася по земя през крилата или през центъра,разиграват топката. Разумно и умно играят и бягат. Хубчев играеше 4-5-1 гостуванията с лудогорец,цска и левски. Залагаше много на Елиаш и Джоман както и на Елио Мартинс и Давид Каядо докато бяха в БЕРОЕ. Карлос Охене е по добър от Джоман.Охене и Лоуйзеро са близки по игра черната работя я вършат ТЕ.! Сега Хубси обичаше защитата да търси мапуку с '' ИЗРИТАНИ ТОПКИ'' защитата прехвърля полузащитата и край.!! Сега топката се разиграва поетапно и се разиграва пред вртата на противника къде с едно докосване, къде с повечко докосвания,бягане,движение с топка, и без топка на играчите и т.н . Според мен ако дадат времето което Петър Хубчев имаше в БЕРОЕ : от Септември-Октомври 2012 до 6 април 2016
Александър Томаш със сигурно ще вземе някой ТРОФЕЙ. !! СИГУРЕН СЪМ и ще надгради. Догодина по това време БЕРОЕ ако запази отбора които е в момента ще сме много силни и ще можем да атакуваме топ 3 2-ро място ще е Супер. !! Както 2014/2015 Т.е 2015 Първата 6-тица тогава бяхме 2-ри и завършихме само на 8 точки зад Лудогорец,Локо софия тогава бяха 3-ти ние 2-ри 2015 1-вата 6-тица !. След това лято 2015 почнахме силно ударно, и завършихме на 3-то място Лятото на 2016, и тогава ХУБЧЕВ вече го нямаше, и дойде САШКО ЕТАПА Които СЪБОРИ ОСНОВИТЕ на бъдещето,събори всичко градено за 3 години,събори ЦЕЛИЯ ГРАД,МЕЧТИ АМБИЦИИ,УСПЕХИ ВСИЧКО ПАРХОСНИК, ЕДИН ГОЛЯМ НЕКАДЪРНИК Е САШКО ЕТАПА . !!

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Barcelona's Dream Team vs Стоичков (20Сеп. - ст. Берое)

Мнениеот Carl13 » 21 сеп 2017 17:30

Вал написа:
greeny написа:Страхотно шоу беше, аз лично съм много доволен че присъствах.

В 20.00 стадионът беше пълен. Това трябва на Стара Загора, на Берое...Децата които излязоха да загряват на полувремето бяха страхотни - крачета, петички, главички....Като пораснат те няма да се впечатляват от нашенски "грандове". Мачът беше това, което се очакваше - празник на приятелите на Стоичков и тренировка на Бербатов. Харесва са ми че играха в зелено. Това ни трябва. В понеделник, пак в 20.00 пак на същото място, пак да напълним стадиона.



ХААА Определено ПОНЕДЕЛНИК СЪМ АКО ЩЕ И СНЯГ ДА ВАЛИ ТАМ СЪМ !! пускат осветлението и са СТОПЛИМ !! :mrgreen: :mrgreen: Всички там но понеделник под 6-7 хиляди човека трябва да няма. Но Този сезон играем добре.Другото лято стадиона ще е пълен !! Но Цената на билета според мен ако е под 5 лв, 2-3 лв както лятото на 2013-2014 то затова и имаше по 7-8 хиляди на мач !!.

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Barcelona's Dream Team vs Стоичков (20Сеп. - ст. Берое)

Мнениеот G_I_G » 21 сеп 2017 20:56

При цени от 7 лв на цска тире софия (софия) имаше близо 7500 души.
Сега натрупахме и победи, цената на билетите ше е 5 лв и очаквам 10 000.
Не е нещо непостижимо.
На ЦСКА преди години бяхме 11 000, после на Левски 10 000, на Лудогорец 10 000, на Апоел 12 000.
Не е непостижимо.

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Barcelona's Dream Team vs Стоичков (20Сеп. - ст. Берое)

Мнениеот Carl13 » 22 сеп 2017 06:06

G_I_G написа:При цени от 7 лв на цска тире софия (софия) имаше близо 7500 души.
Сега натрупахме и победи, цената на билетите ше е 5 лв и очаквам 10 000.
Не е нещо непостижимо.
На ЦСКА преди години бяхме 11 000, после на Левски 10 000, на Лудогорец 10 000, на Апоел 12 000.
Не е непостижимо.



да да знам знам бях на всичките тези мачове беше яко !! ЗНАМ ЧЕ НЕ Е НЕПОСТИЖИМО ЗНАМ !! МХМ !!!


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта