Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) А група, V кръг13.08.2017, 18:45 ч

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) А група, V кръг13.08.2017, 18:45 ч

Мнениеот Цецо Чука » 13 авг 2017 22:00

Вал написа:
venko 1984 написа:Трябваше и гредата на Тошко да влезе и да ви изклатим, пък нека да сме имали една атака. Доволен съм, нашите без много много да си дават зор взеха точка. Доста умора се събра, но от тук нататък ще бъдат съсредоточени изцяло върху първенството.

Точно гредата ви беше единствената атака. Що се отнася до първенството Ботев сте живи умрели. Само Неделев ви крепи и това е до време.



Добре бе, ти па КОЙ ТОЧНО беше че да даваш такива оценки?
Отбора ти кво спечели миналия сезон? Кви купи? Как игра в Европа?

Ми да дойде некой от Лудогорец да ми говори така, ама вие дето сте точно никои да ми говорите врели некипели, айде нема нужда...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Perroquet
Мнения: 263
Регистриран на: 25 юли 2012 15:15
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) А група, V кръг13.08.2017, 18:45 ч

Мнениеот Perroquet » 13 авг 2017 22:18

Зарските селтаци били големи смешници :mrgreen: Тичаха 20 минути и после изплезиха езиците ... Въпреки че нито са играли три кръга в Европа , нито са играли финал за Суперкупа преди два дни. И въпреки че съдийската бригада само дето не беше със зелени екипи ! :evil: По-скандално съдийство и по брутално рязане на гостуващ отбор скоро не бяхме виждали !! И след всичко това селтаците едва се спасиха от 1-2 при гредата на Тошко. Айде , мякащи , чакаме ви в Пловдив с камерната ви агитка от 20 зарски селтака , да ви разпорим :lol:

nyketo
Мнения: 128
Регистриран на: 17 юли 2013 17:26
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) А група, V кръг13.08.2017, 18:45 ч

Мнениеот nyketo » 13 авг 2017 22:20

Цецо Чука написа:
Вал написа:
venko 1984 написа:Трябваше и гредата на Тошко да влезе и да ви изклатим, пък нека да сме имали една атака. Доволен съм, нашите без много много да си дават зор взеха точка. Доста умора се събра, но от тук нататък ще бъдат съсредоточени изцяло върху първенството.

Точно гредата ви беше единствената атака. Що се отнася до първенството Ботев сте живи умрели. Само Неделев ви крепи и това е до време.



Добре бе, ти па КОЙ ТОЧНО беше че да даваш такива оценки?
Отбора ти кво спечели миналия сезон? Кви купи? Как игра в Европа?

Ми да дойде некой от Лудогорец да ми говори така, ама вие дето сте точно никои да ми говорите врели некипели, айде нема нужда...

е па предните няколко кво спечели тоя отбор,и не си били давали зор ,ми как да си дадете зор първото полувреме като трябваше отделна топка да ви пуснат че да се срещнете с тая пущина,тая година и шестицата не ви е сигурна особено ако Неделев си тръгне

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) А група, V кръг13.08.2017, 18:45 ч

Мнениеот Цецо Чука » 13 авг 2017 22:31

nyketo написа:тая година и шестицата не ви е сигурна особено ако Неделев си тръгне


Аз предлагам да не прибързваме...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Мнения: 810
Регистриран на: 24 дек 2010 09:56
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) А група, V кръг13.08.2017, 18:45 ч

Мнениеот BEROE_StZ » 13 авг 2017 23:00

Perroquet написа:Зарските селтаци били големи смешници :mrgreen: Тичаха 20 минути и после изплезиха езиците ... Въпреки че нито са играли три кръга в Европа , нито са играли финал за Суперкупа преди два дни. И въпреки че съдийската бригада само дето не беше със зелени екипи ! :evil: По-скандално съдийство и по брутално рязане на гостуващ отбор скоро не бяхме виждали !! И след всичко това селтаците едва се спасиха от 1-2 при гредата на Тошко. Айде , мякащи , чакаме ви в Пловдив с камерната ви агитка от 20 зарски селтака , да ви разпорим :lol:

...............
С цялото ми уважение към успехите ви в Европа, включително и в темите ви съм писал.
Ти се селтак и то от най-посредствените. Меледже кога трябваше да бъде изгонен?
Ники Йорданов никога не ни е подпирал....Може да се прегледа статистика за мачове на Берое, които е ръководил...Един от реферите които са ни "клали" винаги
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016

Ivan1989
Мнения: 16
Регистриран на: 22 юли 2017 16:32
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) А група, V кръг13.08.2017, 18:45 ч

Мнениеот Ivan1989 » 14 авг 2017 01:54

greeny написа:
Жълто-черен Пловдив написа:Ако отидеш в Тетевен, друго ще ти кажат. ;

Айде, да не се правите на по-големи католици от папата, че няма смисъл.
Пък довечера ще си покаже. Сега и да си чешем езиците, полза никаква.


Това че имаме обща история с Олимпик Тетевен , не променя нещата. На светци не се правим, но при нас всичко е изчистено и си имаме непрекъсната история на клуб Берое. Дори тази седмица си спечелихме пълните права над марката в съда. При вас как е не съм задълбавал, вие кажете дали е така?

Изображение

А от кога Берое е от село Ковачево общ.Раднево.Така пише на документа.От Галата до Ковачево,цял живот селяни.

Потребителски аватар
greenlandia
Мнения: 1792
Регистриран на: 20 дек 2009 16:59

Re: Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) А група, V кръг13.08.2017, 18:45 ч

Мнениеот greenlandia » 14 авг 2017 07:48

Тук в тая тема пишат само жълти малоумници !
Ненавиждам левски и цска!!!! от днес 14.11.2013 и лайногорец.
НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,СВЕТЪТ Е БЕРОЕ

Thunderheart
Мнения: 400
Регистриран на: 29 авг 2013 10:25
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) А група, V кръг13.08.2017, 18:45 ч

Мнениеот Thunderheart » 14 авг 2017 08:05

Вал написа:
venko 1984 написа:Трябваше и гредата на Тошко да влезе и да ви изклатим, пък нека да сме имали една атака. Доволен съм, нашите без много много да си дават зор взеха точка. Доста умора се събра, но от тук нататък ще бъдат съсредоточени изцяло върху първенството.

Точно гредата ви беше единствената атака. Що се отнася до първенството Ботев сте живи умрели. Само Неделев ви крепи и това е до време.


То и вас само ТЕЦ-а ви крепи, но и това ще е до време.

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) А група, V кръг13.08.2017, 18:45 ч

Мнениеот Carl13 » 14 авг 2017 08:30

Смачкахме Ботев 1-во полувреме Ботев не са играли с топката имаха един корнер за цялото 1-во полувреме . Драгош изтърва 2 гола чисти не подаде ами са отигра ситуацията и после финтове ау и му взеха топката . Каюбура нормално не е играл. Меледже тряше 1-вото полувреме да го изгони. Ако не беше досадната грешка на Динков щяхте да биете на най-сигурно жълти Столипиново селтаци . Като гости играе много силно и атрактивно и в Пловдив ще ви бием с 1-2 жълт П***л . Съдията и нас поряза малко, Ботев трябваше да са със 9 човека .! Меледже и другия Панов ли е Цветков ли беше забравих му ц*******о ИМЕ АХАХ . ЯД МЕ Е Дунав 2-1 трябваше да е Пирин и двата мача Еуженио. Ама сега Еуженио се отпуши . И това е добре . 1-вата домакинска победа ще е над цска .

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) А група, V кръг13.08.2017, 18:45 ч

Мнениеот Carl13 » 14 авг 2017 08:36

Жълто-черен Пловдив написа:Ало, абонатите, какво стана, майна?
Айде, живи и здрави, и следващия път по-малко изхвърляния преди мача. ;)


Жълто Черен Пепи Джиинс една атака имахте цял мач и 4 корнера за целия мач . Като гости сме много силни и там в Пловдив 2 шайби ги отнасяте гьотере п***л . И вие се изхвърляте преди всеки мач . 9 човека тряше да сте . Съдията лекичко си ви тока ще в началото груба игра имаше от ваша страна нарушение в центъра меледже тряше 1-вото да го изгони


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта