Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) А група, V кръг13.08.2017, 18:45 ч

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
greeny
Мнения: 150
Регистриран на: 20 юли 2017 11:18
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) А група, V кръг13.08.2017, 18:45 ч

Мнениеот greeny » 15 авг 2017 13:28

samobotev написа:И малко повече уважение покажете едни към други както го направиха играчите когато мача свърши още повече нашите два отбора в момента са едни от малкото в А група които не са '' проекти '' (Верея, Лудогорец, Септември , Витоша) и софийски '' грандове '' Славия, ЦСКА и Левски. От отборите с традиции и играещи без да разчитат на съдийски аванти в А група останахме 6 отбора всичко друго е '' проект '' и затова покажете малко повече уважение едни към други .


Браво прочетох и аз едно смислено мнение от Ботевист в тази тема! Напълно съм съгласен и дано стигне до повече хора и най-вече да разберат смисъла му. Тъжна гледка бяха полупразните трибуни в секторите на домакините и този за гости. Бг футбола и държавата замират, а вие се дърлите първосигнално. А това да наричаш непознати хора "селяни" не ви прави граждани. Още повече че като цяло всички живеем в дълбоката провинция на света.

Относно мача стана много интересен, истинско дерби, с много положения. Повечето бяха за нас, но гредата на Неделев беше инфарктна. Все пак малко не ни достигна да победим, може би най-вече психика. Дано гледаме повече подобни двубои в А група. Достави ми по-голямо удоволствие дори от предния, в който бихме Славия с 4:1.

Само Берое! Чакаме мача в Сф!

пс. Липсва ми много Жоро Андонов, от тия три преки свободни вкарваше поне два гола. Томаш задължително трябва да го върне през зимната пауза.
I am the Lizard King, I can do anything!

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) А група, V кръг13.08.2017, 18:45 ч

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 16 авг 2017 12:04

Леле! Колоко много глупости се пишат! Споко бе хора! Просто една игра!


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта